dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zespół apartamentowy Sopocki Parkur powstał w dolnej części Sopotu, pomiędzy ulicą Łokietka, a pasem nadmorskim. Położenie inwestycji pozwala mieszkańcom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

498 837 zł52 m² 9 633,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny! Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - pomagamy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej dzielnicy Gdynia Obłuże. Osiedle na którym znajduje się mieszkanie, jest kameralne, co sprawia, że jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

3 195 000 zł113 m² 28 274,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Korona Browaru Gdańskiego. Starannie wyselekcjonowany na etapie przedsprzedaży, jedyny na inwestycji Penthouse z czterema balkonami i tarasem (wystawa południowo zachodnia). Dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska - w dzielnicy Przymorze. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²134 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Biurowo-Usługowo-Handlowy 134 m2 do wynajmu Gdańsk-Morena Lokal znajduje się przy centrum handlowym morena i hipermarkecie carrefour oraz Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ. Poszukujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

717 000 zł58 m² 12 362,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2pok 54.1m2 taras 4.6m2 blisko morza IIQ24 PłdZach Ekspozycja południowo-zachodnia. Pokój z aneksem 29.92m2 Taras 4.57m2 Sypialnia 12m2 Hol 8.18m2 Łazienka 3.96m2 Możliwość wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 430 000 zł73 m² 19 675,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Odkryj wyjątkową ofertę dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 72,68 m , zlokalizowanego w sercu kameralnego osiedla Porto Mare. Ten 2-pokojowy apartament, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł40 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nad morzem - idealne pod inwestycję, dwa pokoje - Gdańsk Wrzeszcz. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

3 650 zł45 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Edwarda Stachury na osiedlu Garnizon. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki z prysznicem, - przytulnej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norweska

Słupsk,pomorskie

440 000 zł81 m² 5 432,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego na granicy Słupska i Siemianic na jednym z najbardziej docenianych osiedli Victoria Park. Na powierzchnię użytkową 48 mkw (plus 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe i Słoneczne Mieszkanie z Dużym Balkonem Prezentujemy na wynajem ciepłe, czyste i słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kończewice,pomorskie

169 000 zł59 m² 2 879,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem W kończewicach woj. Pomorskie, pow. Malbork Zapraszam do zakupu nieprzeciętnego mieszkania, które stanowi rodzaj samodzielnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gołubie,pomorskie

99 720 zł831 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W otulinie kaszubskiego parku krajobrazowego, pośród pięknych, czystych jezior! Ofertą sprzedaży są działki budowlane objęte mpzp położone w Gołubiu, gmina Stężyca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bajeczna

Malbork,pomorskie

104 875 zł839 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Malborku (ul. Bajeczna), media przy działce (wodociąg, prąd, gaz) Wybuduj swój wymarzony dom w Malborku, blisko terenów zielonych Malbork to miasto w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł242 m² 12 396,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego lub wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 584 408 zł94 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pcc 2% dostępne inne metraże! Zaciszne osiedle otoczone przyrodą! Położone na wzgórzu z widokiem na miasto, osiedle oferuje spokój i bliskość natury. Otoczone bujną roślinnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 909,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego, która odbędzie się w poniedziałek 18.03.2024r. Proszę o telefoniczne zapisanie się w grafik prezentacji. Atuty/ udogodnienia Bajeczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krótka

Gdynia,pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W love at home! Wynajmę atrakcyjne, ciche mieszkanie trzypokojowe w urokliwej dzielnicy Gdynia Witomino, zlokalizowanej na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cena 2300 zł metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Panoramiczna

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

141 740 zł1 050 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej, zaledwie kilka minut samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

670 000 zł62 m² 10 771,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie usytuowane jest na spokojnym osiedlu fikakowo w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ul. Lipowej. Zaledwie 5 minut jazdy samochodem dzieli nas od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

1 500 000 zł128 m² 11 718,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 700 m²

Położenie Rozległa działka o charakterze siedliskowym położona na Kociewiu , zaledwie 38 km do centrum Gdańsk, 12 km do Skarszew, 11 km do miejscowości Przywidz. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

504 575 zł54 m² 9 343,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w lokalizacji Gdańsk Zakoniczyn. Jest to bardzo komfortowe mieszkanie o świetnej ekspozycji światła (zachodniej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

249 000 zł1 502 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana narożna przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona wśród niskiej zabudowy przy ul. Poprzcznej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

873 948 zł80 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

To nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi. Sześć 4- i 5-pietrowych budynków zapewni możliwości wyboru zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

681 000 zł56 m² 12 180,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w cichej zielonej okolicy. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut. Gdańsk - Jasień - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,91 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2 położone w centrum Pruszcza Gdańskiego, w budynku usytuowanym przy ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wałowa

Malbork,pomorskie

548 000 zł137 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Malbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 1 - pokojowe na osiedlu dolina gołębiewska lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchniąoraz przedpokoju i łazienki. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ojcowska

Gdańsk,pomorskie

918 666 zł57 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem, w cichej, zielonej, bardzo dobrze zlokalizowanej okolicy na wzgórzu ponad miastem. Gdańsk - Siedlce - - Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

1 500 000 zł19 700 m² 76,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kębłowska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

151 250 zł1 210 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na nowopowstałym odiedlu domków jednorodzinnych w Nowej Wśi Lęborskiej przy ulicy kębłowskiej. Nieruchomość ta jest o powierzchni 1210m2. Atrakcyjna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Kiszewa

Stara Kiszewa,pomorskie

85 000 zł1 162 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod zabudowę na kaszubach atuty położona w lesie blisko jeziora 70 km do Gdańska 25 km do Kościerzyny 29 km do Starogardu Gdańskiego decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż zadbane 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 9- piętrze popularnego "falowca" na ul. Obrońców wybrzeża. Atuty nieruchomości : doskonała lokalizacja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 - pokojowy nowoczesny apartament, o powierzchni 48 m2 ze słonecznym tarasem. Apartamenty Złoty Gdańsk to nowoczesny budynek o niskiej zabudowie, zlokalizowany w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 140 000 zł68 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy Apartament blisko morza! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowych inwestycji mieszkaniowo-usługowych. Zaledwie 5-minutowy spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Puck

Puck,pomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dostępem do dużego zadbanego ogrodu. Mieszkanie w domu jednorodzinnym na I piętrze. Ekspozycją dwustronna. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 080 292 zł56 m² 19 401,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** bez prowizji ** Budynek wkomponowany w leśny pejzaż wzgórz Górnego Sopotu, usytuowany tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na ulicy 23 Marca. Górna część Sopotu to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie w Rumi w okolicy Auchan. Mieszkanie znajduje się w bloku oddanym do użytku przez dewelopera w 2018 roku, w pełni wykończone i przygotowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Morena, ulica Lema. Mieszkanie kompletnie urządzone i wyposażone. Przestronny (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

654 321 zł76 m² 8 609,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy we Wrzeszczu o powierzchni 76 m2. Gotowe do zamieszkania, w pełni wykończone i umeblowane. Ogrzewanie gazowe - piec.