dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Lichnowy,pomorskie

270 000 zł60 m² 4 462,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom o powierzchni 60 metrów kwadratowych jest jednym z bliźniaków, a cała posesja jest ogrodzona. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe słoneczne z balkonem na ogrodzonym spokojnym osiedlu costa del sol sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Starogard Gdański,pomorskie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym O powierzchni Ok.200m2. Duża działka 1802m2 -co daje dużo możliwości. Dom odebrany w 2022roku zgodnie z projektem i zaleceniami. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lazurowe Wzgórza

Juszkowo,pomorskie

390 000 zł1 055 m² 369,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wystawiona na sprzedaż, zlokalizowana jest w Juszkowie, na Lazurowym Wzgórzu w Gminie Pruszcz Gdański. Jest usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Słupsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w nowym budynku położone przy ulicy Kosynierów Gdyńskich, usytuowane na 3 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Lokal posiada sypialnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

750 000 zł45 135 m² 16,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedania działki o łącznej powierzchni 45135m. Działki rolne, pod inwestycje przy drodze S7, nowy- dwór Gdański-Orłowo Działki pod uprawy - hodowle alpaki,konie Działka 100/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plater

Łeba,pomorskie

875 000 zł221 m² 3 963,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Doskonała inwestycja W centrum łeby atuty nieruchomości: - centrum Łeby. - plaża i morze 900m. - 9 pokoi. - 2 tarasy. - działka o powierzchni 600m2. - wolnostojący garaż. Opis okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Straszyńska

Gdańsk,pomorskie

657 453 zł59 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł106 m² 4 257,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę funkcjonalnych domów, inwestycja "klif lęborski" w zabudowie szeregowej z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

1 785 672 zł106 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

2 850 zł69 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże 3 pokojowe mieszkanie, na dwóch poziomach, dodatkowo taras i balkon. Zwierzęta nie są akceptowane. Kowale Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu, położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł33 m² 21 885,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! na sprzedaż mieszkanie przy ulicy długiej W gdańsku/idealna propozycja inwestycyjna/2 pokoje/32.67M2/W PEŁNI WYPOSAŻONE! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dla osób ceniących sobie przestrzeń, niczym niezaburzony widok z okien, komfort, wygodę, spokój, bezpieczeństwo i radość z własnych czterech kątów mamy do zaoferowania świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

41 400 zł2 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni ok. 2300 m2 zlokalizowany w rejonie Gdańsk Kowale. Magazyn o wysokim standardzie posiada następującą specyfikację techniczną: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

559 732 zł34 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą inwestycję oddaloną 1500m od Starego Miasta. O inwestycji: tereny zielone wokół inwestycji z widokiem na Stare Miasto. Na terenie inwestycji pokój klubowy z salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Rębiechowo,pomorskie

1 860 000 zł250 m² 7 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

"Nasz wspaniały dom" powstał w 2012 roku, według projektu pracowni Dominanta projekt Koralgol 2/2g, posadowiony na 1889 metrowej działce, w podmiejskiej dzielnicy Gdańska- rębiechowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solna

Chłapowo,pomorskie

1 499 000 zł188 m² 7 973,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż inwestycja w postaci czterech niezależnych, dwupoziomowych domków letniskowych (z możliwością dobudowanie podwójnego domku). W malowniczym Chłapowie obok Władysławowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

437 000 zł57 m² 7 720,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe, położone w budynku niskiej zabudowy na 1 piętrze - w Wejherowie. Lokalizacja jest tutaj wielkim walorem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pogórze

Pogórze,pomorskie

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Topowy lokal na parterze z witryną o pow. 110m2 na Pogórzu przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym kompleksie budynków, os. Harmonia Park o wyższym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słonecznikowa

Czapielsk,pomorskie

601 570 zł3 026 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z niepowtarzalnym klimatem lasu liściastego. Miejsce godne polecenia dla osób ceniących spokój, teren działek jest otoczony drzewostanem z czterech stron, od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpińskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Osiedlu Komandorskie Wzgórze.Osiedle chronione dużo zieleni korty do tenisa ziemnego Lidl Żabka plac zabaw ,droga rowerowa.Blisko Estakada Kwiatkowskiego do centrum 10 min.Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 niezależne pokoje W pasie nadmorskim. Gdańsk - przymorze atuty: dobry dojazd do Uczelni wyższych Idealna lokalizacja- przymorze Bliskość morza Mieszkanie z balkonem mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dworcowa

Przyjaźń,pomorskie

229 000 zł1 067 m² 214,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami ciekawej oferty działki w Przyjaźni. Działka umiejscowiona wzdłuż drogi asfaltowej (ul. Dworcowa), a dojazd do niej stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

499 898 zł28 m² 17 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bez prowizji! Niski czynsz do spółdzielni! Na sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Gdańska, idealne dla pary, młodej rodziny lub inwestycyjnie! Piękne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Słupsk,pomorskie

435 000 zł58 m² 7 474 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Słupsk ul. Generała Andersa / osiedle Niepodległości Z przyjemnością oferuję Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 58,20 m, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 44,51 mkw położony na 9 piętrze w 16 piętrowym nowym budynku w Albatros Towers. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pogórze

Pogórze,pomorskie

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Topowy lokal na parterze z witryną o pow. 60m2 na Pogórzu przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym kompleksie budynków, os. Harmonia Park o wyższym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł52 m² 24 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Gdańsk Starówka ulica Tandeta 1. Mieszkanie o powierzchni 52,20 mkw znajdujące się na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loklaizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

501 000 zł29 m² 17 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyposażona w sale fitness wraz z siłownią przeznaczoną dla mieszkańców, drewniane panoramiczne okna oraz panele fotowoltaiczne które znacznie obniżą koszty czynszu. oraz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przywidz

Przywidz,pomorskie

129 200 zł1 010 m² 127,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa strona Sprzedająca! Wskazówka dojazdu: 54.187988, 18.297630 (należy wkleić w Google Maps) W sprzedaży działki zlokalizowane w miejscowości Przywidz, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

609 000 zł49 m² 12 335,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 49,37 m2. przy ul Władysława IV. Mieszkanie: mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Techniczna

Lubowidz,pomorskie

7 500 zł280 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis Samodzielny Obiekt Warsztatowo - Produkcyjny Przedmiotem ogłoszenia jest możliwość wynajęcia obiektu produkcyjnego położonego w Lubowidzu ,który jest posadowiony na działce o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

1 175 000 zł56 m² 20 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu mieszkanie na osiedlu Oliwa Park położonym w wyjątkowej lokalizacji łączącej niedaleką odległość od pasa nadmorskiego z bliskością rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

803 017 zł36 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

421 600 zł28 m² 15 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal 28m2 ogródek zachód 10.21m2 IIIQ24 - 23% VAT Pokój z aneksem 22.66m2 Łazienka 3.45 m2 Hol 1.6m2 taras i ogródek 10.21 m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą,.