dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 493 000 zł220 m² 11 331,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Duży, przestronny dom wolnostojący w stylu amerykańskim (220m2), wybudowany w 2016 roku, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 638m2. Parter: - duży salon - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

895 000 zł62 m² 14 529,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy apartament na osiedlu cis w Gdyni (wybudowane przez dewelopera Eurostyl). Atuty: - jasny, przestronny i wygodny rozkład mieszkania. - nowe meble i sprzęt agd (5 lat gwarancji) - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witaj w miejscu pełnym możliwości. W samym sercu Gdańska! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która nie tylko oferuje doskonałą lokalizację, ale staje się wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 41m2 położony w miejscowości Gdańsk- centrum Odległość ważnych miejsc od obiektu: polska Filharmonia Bałtycka - 300 m, żuraw nad Motławą - 300 m, długie Pobrzeże - 500 m. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

658 200 zł70 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gwarancja ceny do końca marca bez notariusza! W kwestii spotkań: działamy od poniedziałku do piątku! W kwestii telefonów/maili: działamy 6 dni w tygodniu od 8 do 20! *obok lasku *szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł57 m² 11 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o łącznej powierzchni 57.2m2 z ogródkiem, znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasieniu, przy ulicy Krzysztofa Komedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żukowska

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł960 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Gdańsku, w dzielnicy Kokoszki przy ul. Żukowskiej. Działka położona w kompleksie 27 działek, gdzie sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straszyńska

Gdańsk,pomorskie

717 808 zł69 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

709 166 zł56 m² 12 567,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis - nowość na inwestycyjnej mapie gdańska! - możliwość odliczenia 23% vat - brak podatku pcc 2% Cena netto: 576558 Oferta skierowana dla osób: - ceniących bliskość Gdańskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,9 m , usytuowane na drugim piętrze budynku w Gdańsku, w popularnej dzielnicy Morena, przy ulicy Bulońskiej. Mieszkanie To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł46 m² 13 305,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na nowoczesnym osiedlu Traffic dewelopera Domesta blisko centrum Gdańska. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,15 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

677 955 zł45 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie usytuowane na II-piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Atuty: - świetna lokalizacja - możliwość przearanżowania wnętrza - podgrzewane podłogi - klimatyzacja w pomieszczeniach mieszkanie: na sprzedaż bardzo ustawne, wyjątkowe z niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł79 m² 10 746,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie zlokalizowane we Wrzeszczu w budynku znajdującym się na rogu al. Grunwaldzkiej i ul. Konopnickiej. Ścisłe centrum tej dzielnicy, to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

287 000 zł37 m² 7 758,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

508 425 zł55 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w kameralnym 3-piętrowym budynku, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku, dzielnicy Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł27 m² 10 960,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Mieszkania w miejscowości, sztutowo nad samym morzem. Na inwestycji znajdzie się piękny kompleks do rekreacji: basen , sala kinowa, siłownia, bilard. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Gdynia,pomorskie

2 000 zł26 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Szukasz mieszkania na wynajem? W Nieruchomości Sikora mamy idealną ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! Oferujemy mieszkanie, dostępne od zaraz, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł26 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA skróty - brzeźno | dworska | 25,5M2, 800m do plaży, gotowe pod najem krótkoterminowy | 1 pokój + aneks, łazienka, toaleta, 1 piętro. Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

849 000 zł114 m² 7 451,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie W mio casa! wyjątkowa nieruchomość 2poziomowa ponad 113mkw powierzchni! osiedle camellia! Mam przyjemność zaprosić na prezentację pięknego mieszkania położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł127 m² 9 440,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atuty: bardzo przestronne i dobrze oświetlone mieszkanie Klimatyzacja w 3 pokojach w tym w salonie i sypialni Podgrzewana podłoga w łazience i holu Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

449 900 zł53 m² 8 488,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na II-piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu zdrovo w Gdańsku, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł78 m² 11 340,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkaknie W bardzo dobrze skumnikowanej lokalizacji, czteropokojowe, zlokalizowane na 1piętrze w kamienicy 2piętrowej. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł41 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielczo- własnociowe prawo bez księgi wieczystej, z możliowścią założenia. Mieszkanie do nabycia przez obcokrajowców spoza ue bez zgody mswia Квартиру можуть придбати.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

450 000 zł1 080 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zagospodarowana działka budowlana w miejscowości Jankowo Gdańskie, gmina Kolbudy. Spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. - powierzchnia 0,1080 ha - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

1 900 zł44 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia! Mieszkanie o pow.43,5m2 w Gdyni na Chyloni. Znajduję się w 4-piętrowym budynku na 2-piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

36,84 zł/m²95 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia niezależne biuro o pow. ok. 95m2, zlokalizowane w Gdańsku Kokoszki przy ul. Nowatorów, usytuowane na 1. piętrze budynku biurowo-magazynowego, wejście od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 W skład mieszkania wchodzi salon (18 m2) z wyjściem na słoneczny balkon, średni pokój o powierzchni 12m2 , ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

501 000 zł52 m² 9 726,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości (C1) - nowe osiedle - balkon (3,20 m2) - okna od strony wschodniej - oraz podatku pcc Neo Jasień - poznaj inwestycję Inwestycja Neo Jasień to nowoczesne osiedle, które wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

589 226 zł67 m² 8 822,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończony 3-pokojowy apartament z ogródkiem w okazyjnej cenie - jedyne 8 822 zł/m2. Dostępny od zaraz i to bez żadnej prowizji = oszczędność aż 17 677 zł. Spełnij swoje marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złotowska

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł307 m² 4 726,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:876 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu to aż 306,8 m2 w tym powierzchnia użytkowa to 239,6 m2. Dom położony na dużej działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

524 267 zł49 m² 10 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie przegap wyjątkowej okazji - wykończony 2-pokojowy apartament w zacisznej części Władysławowa, już gotowy do wprowadzenia. Oszczędź aż 15 000 zł, dzięki 0% prowizji! Lokalizacja 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 150 zł42 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w ciekawej lokalizacji, z przepięknym widokiem, blisko Uniwersytetu Morskiego! Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy, tuż obok lasu, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

959 000 zł48 m² 19 979,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie i funkcjonalnie zaaranżowane ciche mieszkanie w genialnej lokalizacji, z ochroną i bliskim dostępem do plaży i do komunikacji. Prestiżowy budynek Awiator, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 399 000 zł126 m² 11 103,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesna Stodoła atuty - Wysoka jakość wykończeń. -24 km do Centrum Gdańska. - bardzo przestronny. - 800 metrów do sklepów Biedronka, Lidl, rossman. - bliskość szkół i przedszkoli. - pełna.