dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje osobna kuchnia + taras 38m2 na IV Q 2025 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ketlinga

Łapino,pomorskie

1 900 000 zł260 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Rewelacyjny dom wolnostojący z przepięknym japońskim ogrodem usytuowany na działce o powierzchni ponad 2280 m2. Całość ogrodzona z bramą na pilota. Dom jest zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

88,94 zł/m²34 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: nowo wybudowany apartamentowiec " Avanport " w Śródmieściu Gdyni zlokalizowany jest w pobliżu Placu Kaszubskiego oraz największego ciągu pieszego w Gdyni - ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szyprów

Gdańsk,pomorskie

736 000 zł53 m² 13 992,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta w mio casa Nieruchomości! Mieszkanie jest po generalnym remoncie, do własnej aranżacji. Została zrobiona instalacja hydrauliczna i elektryczna w kuchni i łazience. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

69,38 zł/m²36 m² 2 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu biurowego położonego w centrum biznesu. Miesięczny koszt wynajmu lokalu łącznie z opłatami 3030 zł brutto. Kaucja 3030 zł. Lokal na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Władysławowo,pomorskie

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowość W mio casa! eleganckie 4-pokojowe mieszkanie W nadmorskim kurorcie! Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Władysławowa. Jest to jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu, po generalnym remoncie z przepięknym wnętrzem zaprojektowanym przez architekta. Mieszkanie jest położone niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

359 000 zł28 m² 12 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania sprzedaż cesji kompaktowego mieszkania 2-pokojowego o bardzo słonecznej - zachodniej ekspozycji. W skład mieszkania oferowanego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Homera

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie , 38m2, dwa pokoje, balkon, i piętro, winda w budynku, miejsce parkingowe za szlabanem przed domem. Budynek oddany do użytku półtora roku temu, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

783 000 zł111 m² 7 369,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:981 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:210 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 573 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępia

Gdynia,pomorskie

528 000 zł60 m² 8 798,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sępiej w Gdyni na Pustkach Cisowskich o powierzchni całkowitej 60,01 m2, mieszczące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

660 692 zł65 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jedno z wielu dostępnych mieszkań. W ofercie posiadamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.08m2, usytuowane na parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grudziądzka

Lębork,pomorskie

245 000 zł62 m² 3 964,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe "z duszą", i dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł103 m² 7 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Mezowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

680 000 zł74 m² 9 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:754 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Banino oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

639 000 zł49 m² 13 094,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, położone 500m od morza i Bulwaru Nadmorskiego i plaży. Kameralna okolica, w centrum Gdyni, przy cichej uliczce. Perełka inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

637 000 zł94 m² 7 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Kobysewo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 450 zł1 215 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dobrzewinie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Dobrzewinie, w gminie Szemud, powiat wejherowski. Jest to miejsce pośród terenów zielonych i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

848 000 zł101 m² 8 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

880 000 zł105 m² 8 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:977 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Leźno oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

450 881 zł43 m² 10 601,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Lokalizacja: łostowice to osiedle Gdańska, położone na terenie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem pięć w pełni urządzonych mikrokawalerek w lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 108,40 m2 w Gdyni Grabówek przy ul. Morskiej (zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 840 000 zł150 m² 18 933,30 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Szukasz apartamentu blisko morza i parku Reagana? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

520 000 zł84 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania fantastyczną połówkę bliźniaka. Dom ma nie tylko świetny układ dwupoziomowy, ale również spory ogród o powierzchni 369m2. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staniewicza

Gdynia,pomorskie

430 000 zł56 m² 7 719,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Okazja, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze do dalszego wynajmu. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Pogórze przy ulicy Staniewicza. Atutem nieruchomości jest znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

692 000 zł101 m² 6 851,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyjaźń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

672 000 zł112 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:121 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 551 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł142 m² 6 597,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 159.81m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł49 m² 18 380,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

3 640 zł140 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn do pow. ok. 140m2, zlokalizowany w Gdyni, w rejonie ul. Hutniczej, usytuowany na 2. piętrze budynku magazynowo biurowego, z zadaszoną rampą, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Gdynia,pomorskie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż jasne słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórzu. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na ogród. Mieszkanie jest w domu jednorodzinnym, bardzo ciche, bez uciążliwych sąsiadów. Przed domem jest miejsce do parkowania za bramą na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Słupsk,pomorskie

369 000 zł43 m² 8 657,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie idealne! Jest nie tylko doskonałą propozycją dla singla, pary, osoby starszej czy rodziny z dzieckiem, ale również znakomitą inwestycją. Tutaj mieszkania wynajmują się bardzo szybko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Gdańsk,pomorskie

736 216 zł71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam 4 pokoje z Balkonem = 10 400 zł/m2 + Harmonogram 20/80% Doskonałe dla Rodziny lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

464 400 zł26 m² 18 126,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Malowniczy krajobraz okolicy przywodzi na myśl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 037 375 zł48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie o metrażu 48,25 m2, na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji deweloperskiej w Sopocie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 6,77mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Somonino

Somonino,pomorskie

727 000 zł103 m² 7 058,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:152 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 575 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

420 000 zł56 m² 7 505,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie blisko centrum! Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Leszczynki, zaledwie trzy kilometry od ścisłego centrum Gdyni. Dodatkowym atutem jest również bliskość lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

715 000 zł101 m² 6 138,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

899 999 zł65 m² 13 846,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w Gdańsku? Koniecznie sprawdź ofertę, którą mamy w dzielnicy Piecki Migowo, potocznie nazywanej Moreną. Wyjątkowe, piękne mieszkanie o powierzchni 65,1 m2 na osiedlu.