dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, z pięknym widokiem na las, na osiedlu Wzgórze Magellana w dzielnicy Morena (piecki-Migowo). Mieszkanie ma 39 m powierzchni. Jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Popiełuszki. Lokal o powierzchni 54m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

45,92 zł/m²98 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem 98 m2 Pruszcz Gdański. Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 98m2 znajdujący się w Pruszczu Gdańskim. pomieszczenie znajduje się na poziomie -1 z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

687 000 zł94 m² 7 308,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Zbychowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wiśniewskiego

Gdynia,pomorskie

16 000 zł1 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynową ok. 1000 m2, zlokalizowaną w Gdyni Śródmieście. Magazyn położony na parterze z bramą z poziomu gruntu, jego wysokość wynosi 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

491 100 zł40 m² 12 198,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie - 2 pokoje - doskonale skomunikowane. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Jasień, przy ulicy Lawendowe Wzgórze. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nogatowa

Malbork,pomorskie

5 400 000 zł30 300 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Malbork dzielnicy piaski/rakowiec/w malborku 1. powierzchnia ewidencyjna działek: 30300m2 2. powierzchnia terenu mw1 wg.m.p.z.p. 27868m2 3. powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszamy do odkrycia bardzo ciekawego apartamentu w urokliwym Małym Kacku tylko 200 m od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Apartament Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 5 minut pieszo do parku Regana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Rumia,pomorskie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po remoncie - zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, ale oddalone od głównej ulicy, cicho i spokojnie. Blisko do sklepów, restauracyjek, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł260 m² 7 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwym miejscu Gdyni Dąbrowy. Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic Gdyni, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

69,72 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo usługowy na Ulicy Wolności 1/4 w Gdyni w dzielnicy Działki Leśne. Lokal znajduje się na parterze i znajduje się w pasażu handlowym- obok lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

949 900 zł62 m² 15 321 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Parterowe, wysokie (3,40 m) mieszkanie, dwustronne (północ - południe) w kamienicy. Mieszkanie położone jest na zacisznej ulicy Ogarnej, tuż obok tętniącej życiem ul. Długiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Słupsk,pomorskie

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 78 m2 na 4 piętrze przy ulicy Juliana Tuwima w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie w każdą stronę miasta -szybki dostęp do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na Zaspie, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze falowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

8 400 zł1 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do wynajmu działki o powierzchni 1400m Działka -przykładowe przeznaczenie: -usługi portowo-przemysłowe -składowanie -plac nauki jazdy -teren ogrodzony -oświetlona -chroniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 400 000 zł100 m² 23 880,60 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

707 000 zł44 m² 15 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni, wśród licznych restauracji i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

686 200 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe. Opis: inwestycja Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 500 000 zł300 m² 18 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Proponujemy do sprzedaży komfortowy, wolnostojący ,przestronny dom, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Gdyni-Gdyni Redłowie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Egiertowo,pomorskie

773 000 zł125 m² 6 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:128 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 645 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł36 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto okazja, by odkryć urok mieszkania o wyjątkowym charakterze, położonego na ulicy Hilarego Koprowskiego, w nowoczesnym Osiedlu Balans w Łostowicach, jednym z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, przestronne mieszkanie na parterze z ogrodem w nowoczesnym budynku przy ulicy Śląskiej 16 na gdańskim Przymorzu. Okolicę w której znajduje się mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

524 239 zł42 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na piątym piętrze, składające się z: -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł64 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyremontowane, 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu Wrzeszcza! Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, 3 przestronnych sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem długoterminowy na 12 miesięcy Czynsz najmu 2.500 zł + 1.200 zł czynsz administracyjny zimowy + zaliczki na media. Internet we własnym zakresie. Kaucja 4.200zł. Rodziny z dziećmi przyjmujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Lipowa

Puck,pomorskie

813 576 zł44 m² 18 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

8% vat - luksusowe apartamenty nieopodal nowoczesnej mariny, portu jachtowego, plaży. Wyjątkowe apartamenty w spokojnym otoczeniu sadu z dostępem do nowoczesnej mariny i portu jachtowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sobótki

Gdańsk,pomorskie

799 990 zł114 m² 7 017,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Wykorzystaj potencjał tego mieszkania i zarabiaj na inwestycji nawet 9000 zł miesięcznie lub urządź tu wymarzony apartament lub wydziel 2-3 mieszkania, a do tego ogrmona piwnica z 2 oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwierkowskiego

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł67 m² 9 970,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem będące częścią inwestycji dewelopera Ekolan o nazwie "osiedle Pięciu Wzgórz". Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Słupsk,pomorskie

275 000 zł67 m² 4 108,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 66,93 m2 na parterze przy ulicy Bolesława Prusa w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie -centrum miasta, mimo to ciche miejsce -szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2022r. w Rumi, porto Bianco III. Budynek z 2022r., z windą. Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo mieszkanie o pow.43,13m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania W Gdyni na krańcu osiedla Fikakowo w bardzo cichej i spokojnej okolicy. To urocze mieszkanie o powierzchni 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Chojnice

Chojnice,pomorskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kamienica w centrum Chojnic. Na parterze lokal usługowy, można w nim prowadzić np kawiarnie lub pub. Na pierwszym piętrze apartament urządzony w stylu angielskim, dominuje kolor biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

590 000 zł78 m² 7 535,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 78,3 m2. Nieruchomość znajduję się przy ulicy Żelaznej w Gdyni i położona jest na 7 piętrze bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

74 zł/m²65 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia nowy lokal usługowo handlowy usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego, położonego w centrum Gdańska. Do lokalu zapewniony jest wygodny dostęp bez barier dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwa

Koleczkowo,pomorskie

747 000 zł150 m² 4 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ceny od 747 000 zł 4 sypialnie z garażem w Koleczkowie! Jeśli wysoko cenisz sobie komfort prywatnej przestrzeni i nowoczesny styl to w Koleczkowie przy ul. Szczęśliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielankowa

Gościcino,pomorskie

1 050 000 zł142 m² 7 420,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym, na dużej działce o powierzchni 1120 m2 w urokliwym miejscu, przy ulicy Sielankowej w Gościcinie. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

595 000 zł102 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Przestrzeń I ciepło domowego ogniska czyli dom za miastem! klasyczny dom bliźniak z dala od wielkomiejskiego szumu w gminie Kobylnica, ale z bardzo dobrym dojazdem do miasta Słupska -.