dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

845 000 zł80 m² 10 628,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana. Pięć pokoi, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na miasto. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

720 833 zł65 m² 11 015,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu jedno z wielu wyjątkowych mieszkań. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,44m2, zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w sercu urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jantarowa

Smolno,pomorskie

329 000 zł1 138 m² 289,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w miejscowości Smolno. Na działce wydana została zgoda na budowę domu jednorodzinnego o nazwie dom w malinówkach 14. Prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamienna

Człuchów,pomorskie

1 500 000 zł5 600 m² 267,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5600 m2. Do działki zostały wydane dwie decyzje o warunkach zabudowy: I. Decyzja o warunkach zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Gdynia,pomorskie

40,32 zł/m²310 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal w świetnej lokalizacji - idealny pod sklep meblowy, usługi wykończenia wnętrz! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 1 - pokojowe Z miejscem postojowym na osiedlu lawendowe wzgórza W gdansku lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 30 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

700 000 zł62 m² 11 345,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 03.01.2024 R LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo- handlowa: biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł100 m² 9 218,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o powierzchni 99,8m2 zlokalizowane w jednej z kamienic w Gdańskim Nowym Porcie. Nieruchomość składa się z 5 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 775 000 zł191 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Spektakularny, dwupoziomowy apartament z widokiem na morze znajdujący się na trzeciem, ostatnim piętrze budynku przy ul. Łokietka w Sopocie. W skład mieszkania o powierzchni 178,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

40 zł/m²270 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 270 m2, zlokalizowany przy ul. Hutniczej w Gdyni Chyloni. Lokal biurowy usytuowany na 1. piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Leszczynki. 3 pokojowe, 52,53m2. Znajduje się na parterze. W skład mieszkania wchodzi: duży salon Sypialnia 8m2 Sypialnia 9m2 Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

93 zł/m²270 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni ok. 270m kw., położony w niezwykle ciekawym punkcie śródmieścia Gdańska. Lokal zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

**unikalna oferta! Trzypokojowe Mieszkanie w Sercu Słupska!** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie o 79 m2 (powierzchnia użytkowa 55,7 m2), usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Orle,pomorskie

739 000 zł127 m² 5 818,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Orle 6 km od Wejherowa. Bardzo cicha i kameralna dzielnica domów jednorodzinnych zlokalizowanych w kaszubskiej wsi Orle. Bliskość lasów, jeziora, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 731,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - ustawny i funkcjonalny rozkład - dwustronna ekspozycja okienna - dobry stan wizualno-techniczny - pełne zaplecze usługowo-handlowe - doskonale rozwinięta komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stary Dwór

Gdańsk,pomorskie

432 000 zł28 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Cieplewo,pomorskie

399 000 zł1 608 m² 248,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na której zbudujesz 2 bliźniaki Na sprzedaż działka nr 117/14 położona w Cieplewie pomiędzy ulicami Klonowa i Jesionowa o powierzchni 1608 m2 o długości 70 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienice. Malownicza dzielnica z dogodnym dostępem do wszelkich udogodnień. Opis Mieszkania: liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 56m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mam Państwu: przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Lawendowe Wzgórze. Mieszkanie w nowo wybudowanym cztero-piętrowym budynku, znajdujące się na parterze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Centrum Gdańska 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 w nowoczesnym budynku w Centrum Gdańska, w sąsiedztwie Starego Miasta. Lokal składa się z: w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceynowy

Sopot,pomorskie

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Sopocie - ul. Ceynowy, przeciwko Grand Hotelu, 150m do Morza Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu mieszkania o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Podjazy

Podjazy,pomorskie

1 990 000 zł22 581 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gdańsk jasień Na sprzedaż oferuję słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

4 500 000 zł792 m² 5 681,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy dobrze prosperujący biznes! Hotel o pow.792m2 przy głównej trasie w Rumi (numer 6 ). Działka 720m2 zagospodarowana z częściami tarasowymi i zielenią. W obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

470 000 zł134 m² 3 494,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Miejscowość: słupsk Lokalizacja: ul. Zielona Forma własności: własność Piętro: 0 Powierzchnia: 94 m2 Liczba pokoju: 4 Balkon: ogród Ogrzewanie: własne gazowe Typ budynku: budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

665 400 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament z antresolą w Stegnie Prezentowana cena to cena netto za lokal Zostały 4 ostatnie lokale! Apartament o powierzchni 25,11m2 (z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybińskiego

Gdynia,pomorskie

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie W niezależnym domu Z ogródkiem mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu z kominkiem z wyjściem na taras i ogród, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

699 900 zł57 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o trzech pokojach, z funkcjonalnym rozkładem, znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2- pokojowe nowe mieszkanie Z miejscem postojowym na osiedlu astra park W gdansku mieszkanie: mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

2 000 €1 320 m² 2 €/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do dzierżawy działkę o powierzchni 1320m.kw. położoną w Gdańsku Osowej, w odległości 70 metrów od ronda przy ul. Wodnika. W pobliżu znajdują się obiekty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hallera

Puck,pomorskie

5 200 000 zł532 m² 9 774,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam działający Dom Seniora. Dom jest wybudowany w 2009 roku. Przeznaczony na 37 osób, aktualne pozwolenie Wojewody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

6 400 zł215 m² 29,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn o pow. 215 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni, usytuowany w rejonie ulicy Hutniczej. Magazyn składa się z otwartej przestrzeni. Dostęp z rampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl mieszkanie: słoneczne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią o powierzchni 48 m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł62 m² 51,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z dużą antresolą na osiedlu Energooszczędnym. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł42 m² 11 542,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - kameralna okolica, - blisko szkoła i pływalnia, - w najbliższej okolicy sklepy i markety (LIDL, netto) - przestronny balkon, - indywidualna komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

35 000 zł420 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady wraz z prawem do użytkowania działki ogrodniczej położonej na terenie świetnie zlokalizowanego terenu ogrodów działkowych rod " Odnowa" w Gdańsku Siedlcach ( niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

415 000 zł40 m² 10 479,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj możliwości, jakie niesie ze sobą to dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w malowniczej dzielnicy Cisowa w Gdyni, przy ulicy Morskiej. Z całkowitą powierzchnią użytkową 39,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heliosa

Kowale,pomorskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta w mio casa! Komfortowe mieszkanie, całkowicie wyremontowane, 3-pokojowy, 70m2, zlokalizowany w spokojnej oraz sprzyjającej życiu rodzinnemu dzielnicy - Gdańsk Kowale. Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji od kupującego! na sprzedaż! mieszkanie W gdańskim zakoniczynie piwnica/balkon/prywatne miejsce parkingowe! Przedstawiamy Państwu nieruchomość w dzielnicy Gdańsk - Zakoniczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

329 000 zł22 m² 14 954,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! tylko W golden gate! Na sprzedaż gotowa do wprowadzenia, stylowa kawalerka w jednej z najlepiej zlokalizowanych dzielnic Gdyni - Grabówku! Nieruchomość usytuowana jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Reda,pomorskie

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż niestandardowa , wyjątkowa nieruchomość , ulokowana w samym sercu Redy - przy ulicy Olchowej. Idealna lokalizacja działki powoduje, że miejsce to jest atrakcyjne zarówno pod kątem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij