dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieżycka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż! Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 43.91 m2, znajdujące się w Gdańsku, dzielnicy Zakoniczyn. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

4 500 zł102 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w Dolnym Sopocie przy ulicy Stefana Okrzei. Atrakcyjne położenie blisko centrum Sopotu, plaży, a zarazem w ustronnym, spokojnym miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł34 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie: kawalerka Z potencjałem inwestycyjnym, mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku 5 piętrowym, elewacja odświeżona Miejsca parkingowe dla mieszkańców - 2 identyfikatory na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 14 piętrze w siedemnastopiętrowym budynku w Letnicy. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Turze,pomorskie

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam na prezentacje domu w malowniczej miejscowości Turze niedaleko Tczewa. Atuty: - duży przestronny dom w spokojnej miejscowości - Możliwość dokupienia dodatkowego gruntu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Straszyn

Straszyn,pomorskie

27 zł/m²825 m² 22 280 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem magazynu wysokiego składowania o powierzchni około 825 m2, z systemem ogrzewania pompą ciepła (naziemną). Magazyn posiada zaplecze i znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Przywidz

Przywidz,pomorskie

139 000 zł1 208 m² 115,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka w Marszewskiej Kolonii (gmina Przywidz) przy ul. Zaleśnej! Tu znajdziesz spokój z widokiem na czubki drzew, przestrzeń nieba i płynące chmury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

629 900 zł79 m² 7 963,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,10 m2, znajdujące się na prestiżowym osiedlu Modre w urokliwej miejscowości Straszyn, gmina Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 668 089 zł153 m² 23 916,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

!Rewelacyjna nieruchomość! Z pięknym widokiem i dużym tarasem Odkryj urok mieszkania marzeń! To przestronne mieszkanie o powierzchni 153 m w stanie deweloperskim, gotowe na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 400 zł42 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja na gdyńskiej mapie, sadyba orłowska! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł94 m² 13 606,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz nowocześnie urządzonego 4 pokojowego mieszkania na morenie? istnieje możliwość zamiany Z dopłatą! atuty: - mieszkanie świetnie utrzymane, wykończone w bardzo dobrym standardzie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

6 402 000 zł4 268 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na trasie do lotniska w Rębiechowie, ujęta w planie zagospodarowania Uchwałą Rady Miasta Gdańska z dnia 04.12.2003 NR XVI/483/2003 i Uchwałą nr IX/176/07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

395 000 zł34 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa i funkcjonalna kawalerka I Mieszkanie o powierzchni 34 m2 I Budynek z 2012 roku zlokalizowany w Borkowie I Ogród I Duża piwnica Atuty: wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł54 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Jabłoniowej. Lokal o powierzchni 53,5m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Matejki

Rumia,pomorskie

699 000 zł276 m² 2 537,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w bardzo dogodnym pod względem lokalizacji miejscu, można powiedzieć, że w centrum ale w bezpiecznej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł28 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy kawalerkę usytuowaną na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym. Lokal o powierzchni 28 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - łazienki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł36 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - Widok na las - Blisko Olivia Business Centre - Spokojna, cicha okolica - Słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł145 m² 9 986,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu z 2018 roku, zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Rumia. Ta elegancka nieruchomość o powierzchni użytkowej 145,2 m2 to prawdziwa perełka na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł41 m² 63 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w budynku z 2020r. w nowej dzielnicy Gdańsk Letnica. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych. Budynek z halą garażową i windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

499 269 zł48 m² 10 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Odkryj gotowy do zamieszkania apartament. 2 pokoje + Balkon z Widokiem na park. Wykończony przez profesjonalną projektantkę. Dodatkowo 0% prowizji, czyli aż 39 941 zł oszczędności! Uwaga: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gołębiewo Wielkie, wieś w Polsce położona w gminie Trąbki Wielkie, w powiecie gdańskim, województwie pomorskim. Leży około 3 km na południe od Trąbek Wielkich, 15 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

535 334 zł51 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,79 m2, nasłonecznione wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

750 000 zł271 m² 2 764,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 271,3 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1990 m2 w miejscowości Nowy Dwór Wejherowski, gmina Wejherowo. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

529 000 zł43 m² 12 217,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny Apartament Nad Morzem do zamieszkania Zamieszkaj od teraz w sercu morskiej magii w apartamencie, który jest więcej niż domem to Twoja ucieczka od codzienności. Gdzie? W sielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł69 m² 18 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Siedlce, ul. Powstańców Warszawskich I Gotowe do wprowadzenia | 3 pokoje + 2 balkony | 5 piętro I Komfortowe miejsce postojowe | Komórka lokatorska. Dla kogo? Dla bardzo wymagającego singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

2 299 000 zł97 m² 23 669,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Dolnym Sopocie, w odległości 400 metrów od morza. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Kleszczewo,pomorskie

690 000 zł124 m² 5 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Ten dom możesz kupić z bezpiecznym kredytem 2%. W cenie domu jest również fotowoltaika 4,5 kw termin odbioru - I kwartał 2024 roku. Nowa inwestycja w Kleszczewie - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł52 m² 23 249,90 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękny Apartament w Sercu Gdańska! atuty: - spokojna i malownicza okolica, - świetnie skomunikowane miejsce, - ochrona, monitoring, recepcja, - nowoczesny, elegancki budynek, - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 290 000 zł84 m² 39 269,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Neptun Park - jedno z najbardziej prestiżowych osiedli na mapie Trójmiasta. Wspaniałe położenie tuż przy szerokiej, jelitkowskiej plaży i malowniczym Parku Reagana pełnym miejsc do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wydmowa

Hel,pomorskie

7 100 000 zł2 977 m² 2 384,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Gdzie: hel Odpowiednie dla: inwestora/dewelopera W kilku słowach: na sprzedaż 4 działki inwestycyjne z pozwoleniem na budowę 2 budynków mieszkalnych (w stylu kaszubskim zgodnie z mpzp),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

999 999 zł67 m² 14 898,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Niższa cena obowiązuje do końca grudnia 2023. Nowy lokal do własnej aranżacji. Bez podatku pcc. - tylko 5 minut jazdy autem do Mola w Orłowie! - przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

927 000 zł97 m² 9 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka ( 390 tys. zł, ) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego clasic. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwu pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej części Gdyni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, zabudowanej kuchni z sprzętem agd oraz łazienką. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leźno

Leźno,pomorskie

1 630 000 zł201 m² 8 121,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam przyjemność oferować do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, posadowiony na zgrabnej działce w malowniczej i bogatej historycznie miejscowości Leźno, nieopodal Gdańska oraz Żukowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziewanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dostępne jest urokliwe mieszkanie znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy. Kamienica przeszła gruntowny remont, który objął m.in. odnowienie dachu, elewacji oraz klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Jurata,pomorskie

1 650 000 zł51 m² 32 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament w Juracie o powierzchni 51 m2, składający się z dwóch niezależnych sypialni, salonu z aneksem i jadalnią. Usytuowanie od strony południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

390 274 zł28 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 28.33m2, położone na 1-piętrze dwupiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Suchaninie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Sopot,pomorskie

3 500 zł66 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy Monte Casino, w zacisznej, ślepej części ulicy Króla Jana Sobieskiego wtulona w skarpę szlachetna, stuletnia kamienica patrzy w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pragnę zaprezentować Państwu idealne mieszkanie w uroczej lokalizacji Gdańskiego Przymorza, zaledwie 5 minut od morza. To miejsce, które pozwoli Wam cieszyć się bliskością plaży i parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łąkowa

Juszkowo,pomorskie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja! Luksusowy, czteropokojowy szereg z wszelkimi wygodami dla całej rodziny, zlokalizowany 5 minut od centrum Pruszcza Gdańskiego w urokliwej miejscowości Juszkowo. Na prawie 100.