dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki świeżo po remoncie z dużym ogrodem na Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - wysoki parter, - duży ok. 30m2 ogródek, - świeżo po remoncie, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł68 m² 59,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji biura Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,49 m2 zlokalizowane 60 m od brzegu Motławy z bezpośrednim widokiem na Stare Miasto. Na mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł46 m² 13 824,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne Mieszkanie na Wzgórzu Maksymiliana: doskonała Lokalizacja i Wygoda Codziennego Życia! Mieszkanie: dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m . Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, na parterze z ogródkiem (50m2) na Jasieniu. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - z wyjściem na ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

792 336 zł68 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 68 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

839 900 zł44 m² 19 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim, które można urządzić w dowolnej aranżacji. To wymarzona miejsce, zarówno do pracy jaki i życia .Tutaj bowiem zaczyna się dzielnica Młode.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

394 000 zł38 m² 10 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie ok. 38m2, na 1 piętrze położone w Gdyni Chyloni, które składa się z: salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki Przedpokoju Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł46 m² 18 231,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz gotowego apartamentu z super widokiem na Zaspie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - przestronne, - bliskość terenów zielonych, - super widok, - duży taras 14m2, - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w świeżo oddanego 5-piętrowego budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo w Gdańsku, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

3 100 zł53 m² 58,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53,14m2 w budynku, który powstanie przy ul. Derdowskiego, czyli w doskonałej części Rumi. W sąsiedztwie znajdziemy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Juszkowo,pomorskie

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Juszkowo k. Pruszcza Gdańskiego | Jasne mieszkanie - 79 m2 | 4 pokoje, balkon 26 m2 I Miejsce postojowe w garażu | Doskonała lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie 1 - pokojowe Z miejscem postojowym na osiedlu lawendowe wzgórza W gdansku lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 30 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł45 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się W Gdyni ul. Chabrowa 117b dzielnica Pustki Cisowskie Mieszkanie znajduje się na granicy lasu, idealne miejsce na osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł91 m² 17 494,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zanurz się w luksusie, z widokiem na Motławę, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Śródmieście. Wyjątkowe Atuty: idealne dla inwestycji w wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Gdynia,pomorskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Karwiny III położone są w doskonałym miejscu w Gdyni. Z jednej strony mamy bardzo cichą i spokojną okolicę graniczącą z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł95 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

II poziomowe 5 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2010 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta, spokojni sąsiedzi. Księga wieczysta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

900 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój do wynajęcia Gdynia Witomino, ul. II mps, mieszkanie 3 pokojowe - możliwość wynajęcia również wszystkich pokoi, idealna przestrzeń dla osób szukających mieszkania zarówno w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

890 000 zł187 m² 4 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołkowyska

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł71 m² 12 570,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! rozglądasz się właśnie za mieszkaniem 3 pokojowym W spokojnej okolicy przy lesie, a jednocześnie świetnie skomunikowanym Z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

597 240 zł57 m² 10 589,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

509 000 zł64 m² 8 008,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 4- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2 położone w centrum Pruszcza Gdańskiego, w budynku usytuowanym przy ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

310 590 zł29 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Termin oddania 2024-12-30. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,9 m2 z wyjściem na balkon 4,93 m2 od wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

995 000 zł104 m² 9 561,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży urządzony i gotowy do zamieszkania dom typu bliźniak położony w nadmorskiej i graniczącej z Gdynią miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

845 000 zł40 m² 21 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nadmorska dzielnica Gdyni - Orłowo - to wyjątkowo dobry adres, prestiżowy. Tu czas biegnie we właściwą stronę. Tu warto mieszkać, tu warto żyć. Zaledwie 10-cio minutowy spacer dzieli to miejsce od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Mikołaja Kopernika. Lokal o powierzchni 58m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

629 900 zł68 m² 9 236,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy elegancko urządzone, trzy pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 68,2m2, położone w podmiejskiej destynacji, na komfortowym Osiedlu Modrym w Straszynie. Lokalizacja osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

709 000 zł61 m² 11 623 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

69,44 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Wrzeszcza w pobliżu dworca kolejowego. Mieści się na parterze wyremontowanej kamienicy. Lokal 107,55 m2 idealnie doświetlony (3,2 m wysokości). Posiada wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł110 m² 21 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękny apartament po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Zaprojektowany przez architekta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni, przedpokój, dwóch łazienek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Gdynia,pomorskie

6 600 zł110 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna, cicha enklawa w nadmorskiej dzielnicy Orłowo to wymarzone miejsce do zamieszkania; jedno z najciekawszych w Trójmieście. To dzielnica Gdyni, która posiada nienaruszony klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

2 150 zł40 m² 54,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyściutkie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Fikakowie. Składa się z odrębnej sypialni umeblowanej w rozkładaną sofę, szafę ubraniową , witryny oraz regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł42 m² 13 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - po generalnym remoncie - wszystkie instalacje wymienione - blisko autobusów i tramwajów, świetnie skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

780 000 zł66 m² 11 854,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4-pokojowe, do remontu, położone w w dzielnicy Sopot Brodwino, otoczonej lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Świetna propozycja i dla rodzin i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tęczowa

Warzno,pomorskie

353 705 zł1 199 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w topowej lokalizacji w Warznie z niesamowitym widokiem na Jezioro Tuchomskie. Działka o numerze ewidencyjnym 312/26 o powierzchni 1199 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Boguckiego

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł1 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mortąg

Mortąg,pomorskie

69 000 zł2 100 m² 32,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu na działce o powierzchni 2100 m2, ukrytej w malowniczej miejscowości Mortąg, zaledwie 3 km od Starego Dzieżgonia. To idealne miejsce dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Irysowa

Gdańsk,pomorskie

1 690 000 zł209 m² 8 086,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Karczemki w dzielnicy Kokoszki. Kameralne, spokojne osiedle , jednocześnie doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

589 226 zł67 m² 8 822,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie Przegap Zimowej Okazji Marzeń! Przemyślanie zaprojektowany przez projektantkę przestronny 3-pokojowy apartament jest dostępny od zaraz w okazyjnej cenie - jedynie 8 822 zł za m2, bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Sopot,pomorskie

3 140 000 zł390 m² 8 051,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż działający i zarabiający Pensjonat w centrum Sopotu. Lokalizacja umożliwia nam dojście do morza i plaży w zaledwie 10 minut, w 15 minut dojdziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup tylko za gotówkę zalety nieruchomości: - siłownia do dyspozycji mieszkańców - Portiernia oraz reprezentacyjne lobby przy wejściu do budynku, monitoring - 400m do przystanku tramwajowego.