dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 27m2 na drugim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - klub muzyczny zlokalizowany na jednej z najbardziej popularnych deptaków w Polsce - Bohaterów Monte Cassino. lokal umiejscowiony w centralnej części tej ulicy. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

365 854 zł30 m² 12 187 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 30 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Krynica Morska,pomorskie

529 000 zł30 m² 17 633 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na Mierzei Wiślanej z ogródkiem w niedalekiej odległości od morza? Chcesz zainwestować swoje pieniądze w nieruchomość i czerpać dochód z najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz przestronnego I słonecznego mieszkania Z dużą oddzielną kuchnią? atuty: - ustawne mieszkanie z możliwościami aranżacyjnymi (2 duże pokoje i oddzielna kuchnia) - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

532 000 zł61 m² 8 771,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na szprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze w 4 pietrowym budynku. Wszystkie budynki zostały z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

349 000 zł48 m² 7 333,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Idealne mieszkanie pod inwestycję! Nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej części Rumi - miasta sąsiadującego z Gdynia i doskonale z nią skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m2 z możliwością wyodrębnienia trzeciego pokoju. Lokalizacja - przystanek tramwajowy i autobusowy 400m - na Wyspę Spichrzów 9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 115,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,01 m2, usytuowane na parterze w nowym budynku z 2021 roku przy ul. Lawendowe Wzgórze, w ramach inwestycji Stacja Nowy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wyszeckiego

Rumia,pomorskie

1 200 zł1 118 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 1118 m2 położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Pawła Wyszeckiego w Rumi. Nieruchomość objęta mpzp, zgodnie z którym przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal mieszkalny 2- pokojowy na 1 piętrze, o powierzchni 48 m2, znajdujący się w budynku z lat 60-tych. Mieszkanie z duszą oraz ogromnym potencjałem sprzedażowym - odpowiednie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł55 m² 9 954,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Atuty: - 5min do Śródmieścia Gdańska - prywatny ogródek ok. 160m z altaną - dwustronna ekspozycja okien - budynek z cegły, ocieplony - tylko 3 mieszkania w klatce (po 1 mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

333 000 zł28 m² 11 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny i nowoczesny dwupokojowy apartament w inwestycji Chmielna Park usytuowany na Wyspie Spichrzów nad brzegiem rzeki Motławy. Apartament o powierzchni 48 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Janin

Janin,pomorskie

799 000 zł9 900 m² 80,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjnie położona działka z możliwością prowadzenia usług lub produkcji, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od drogi wojewódzkiej nr 222, zapewniającej dogodny dojazd zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodniaków

Reda,pomorskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: cicha i spokojna okolica. Niewątpliwym atutem jest przestrzeń terenów zielonych. Do przystanku autobusowego mamy zaledwie 2 min pieszo, do sklepu (Lidl) 9 min. Budynek: jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wendy

Gdańsk,pomorskie

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Osowej w cichym, spokojnym miejscu. Na parterze znajdują się: - duży salon - kuchnia z jadalnią - łazienka Na piętrze znajdują się - 3 sypialnie w tym dwie mają balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 49m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje; jeden z szafą w zabudowie, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł92 m² 11 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w stanie deweloperskim (z rynku wtórnego - cesja praw) inwestycji "myśliwska 24" Dewelopera Budros. Nieruchomość znajduje przy skrzyżowaniu ulic Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdyni- dzielnicy Oksywie. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i urokliwych terenów podmiejskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji " 2 Potoki " na osiedlu "rębowo" w Gdańsku Jasieniu przy ul. Konrada Guderskiego 55. Dzielnica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobrzewino,pomorskie

240 000 zł1 002 m² 239,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z miejscowym planem i mediami! lokalizacja: nieruchomości znajdują się w Dobrzewinie, w gminie Szemud, powiat wejherowski. Najbliższy węzeł Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

320 000 zł39 m² 8 173,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy al. 3-go Maja w Słupsku. Zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku o powierzchni 39,15m2. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

457 172 zł40 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 2 pokojowe doświetlone od wschodu w stanie deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Łapino Kartuskie,pomorskie

37 700 zł3 165 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ulicy Sosnowej na pograniczu trzech miejscowości Łapino kartuskie/niestępowo/przyjaźń (gm. Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie) Zostań właścicielem już po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bojano

Bojano,pomorskie

34 zł/m²25 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia 4 niezależne pokoje o różnych powierzchniach w nowo wybudowanym budynku w Bojanie koło Gdyni ( dogodny dojazd z S6 ) na 1 piętrze budynku. Do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowany lokal do wynajęcia o pow.24m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Starowiejskiej. Lokal znajduję się na w wieżowcu na terenie zamkniętym z windą. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 35m2 w prestiżowej lokalizacji Gdańska na Garnizonie we Wrzeszczu. Apartament znajduję się w luksusowej inwestycji o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Borkowo,pomorskie

1 400 000 zł127 m² 11 023,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom w świetnej lokalizacji. Opis domu: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ponad 127 m2 znajdujący się na około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

534 999 zł45 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kaliska

Kaliska,pomorskie

163 950 zł1 093 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, nasłoneczniona działka o powierzchni 1093 m2 (numer z ewidencji 38/12), położona w centrum Kalisk - 3,5 km od Kartuz, w spokojnej okolicy, z wjazdem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

470 309 zł39 m² 12 133,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajmu od 02.12.2023 r. Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 z miejscem w hali garażowej. Zlokalizowane na 10 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. W przypadku najmu dla rodzin z dziećmi wymagana jest umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

669 000 zł61 m² 10 883,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja Chwarzno Wiczlino przy ulicy Władysława Kańskiego. Okolica cicha (osiedle graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym), w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

474 081 zł42 m² 11 271,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

579 000 zł36 m² 16 291,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,5m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul. Św. Piotra. Mieszkanie mieści się na parterze w dobrze utrzymanym budynku z lat 50tych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atuty: * Możliwość finansowania z programem Bezpieczny Kredyt 2%, * 7 min pieszo do pętli tramwajowo - autobusowej, * 8 min pieszo do Zbiornika Retencyjnego Jabłoniowa, * 15 min autem do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

687 000 zł69 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Sercu małego Trójmiasta Kaszubskiego w Rumii przy ul. Kosynierów - gotowe do zamieszkania. Spełnij swoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Uberfelta

Koleczkowo,pomorskie

320 000 zł1 138 m² 281,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 79/4 położoną w miejscowości Koleczkowo gm. Szemud przy ulicy Kacpra Uberfelta o powierzchni 1138m2. (~30mx39m) Działka w super lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

814 396 zł51 m² 15 968,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij