dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 783 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 783 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielecka

Gdańsk,pomorskie

2 900 000 zł328 m² 8 828,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu w Gdańsku. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom to oferta idealna dla rodzin zarówno jedno jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

441 912 zł40 m² 10 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Malbork,pomorskie

262 000 zł45 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Dlaczego warto zamieszkać przy ul. Adama Mickiewicza 43 w Malborku? 3x Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Juszkowo,pomorskie

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Juszkowo k. Pruszcza Gdańskiego | Jasne mieszkanie - 79 m2 | 4 pokoje, balkon 26 m2 I Miejsce postojowe w garażu | Doskonała lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa cena! Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Atuty nieruchomości: - prywatne miejsce postojowe naziemne + piwnica 3,81 m2, - wewnętrzne patio do dyspozycji mieszkańców budynku, - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł88 m² 10 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne dwupoziomowe, spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą mieszkanie na trzecim piętrze w kameralnym bloku na ul. Uranowej (gdańsk-Orunia Górna). Bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gowino

Gowino,pomorskie

619 000 zł120 m² 5 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w Gowinie! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 (ok 97m2 powierzchni użytkowej), w stanie deweloperskim. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Dziemiany,pomorskie

530 000 zł198 m² 2 678,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 198m2 znajdujący się przy ulicy Wyzwolenia w Dziemianach. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje, obecnie piętro pierwsze i parter zostały od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

473 305 zł48 m² 9 813,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowy apartament, który jest gotowy do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych prac. Co więcej, oferujemy go bez prowizji - co przekłada się na oszczędność w wysokości 23 665 zł! Nie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słowińska

Góra,pomorskie

300 000 zł3 087 m² 97,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mam działkę budowlaną w Górze w gminie Wejherowo. Bardzo cicha i spokojna okolica, miejsce dobrze skomunikowane z Wejherowem - 9 km, a do najbliższego węzła drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

567 000 zł52 m² 10 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 51,56 m2 w Rumii. Lokalizacja to prężnie rozwijająca się dzielnica z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Malbork,pomorskie

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym w Malborku. W jego skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

45 000 zł200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 200m2 z domkiem. Działka znajduje się blisko centrum miasta ( przy ul. Raduńskiej w Pruszczu Gdańskim), jest płaska, zadbana, ogrodzona płotem. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022