dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nieruchomości Millennium jest urokliwy apartament, z którego podziwiać można latarnię morską, a to wszystko zaledwie 700 metrów od morza. Monitorowany kompleks "lisi Jar".

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,10 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hot oferta W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne mieszkanie z dużym balkonem, - funkcjonalny układ, - spokojna, zielona okolica blisko lasu, - gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł45,90 m² 11 655,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie 45,9 m z balkonem oraz garażem! Gdynia, ul. Gryfa Pomorskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,9 m zlokalizowane w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 704 m² 443,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana budynkami - zakład produkcji hal z elementów stalowych w miejscowości Machowino w Gminie ustka. W skład zakładu wchodzą ; - Budynek Produkcyjny ( lakiernia.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom na sprzedaż Lębork - ul. Targowa | Inwestycja z potencjałem! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z lokalami usługowymi o powierzchni użytkowej 180 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł30,28 m² 19 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Mieszkanie: lokal o metrażu 29,85 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł28 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga! pierwsze 5 zdjęć przedstawia wizualizację przykładowej aranżacji po lekkim odświeżeniu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny. W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia! lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Trójmieście - Gdyni Kamiennej Górze. To unikalna oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł166,81 m² 10 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł987 m² 424,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjnie umiejscowioną działkę usługowo-mieszkaniową W otulinie lasu, nad morzem bałtyckim W miejscowości dębina (gmina ustka) O powierzchni 987 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Morena | 306 m Wyjątkowa nieruchomość położona w centralnej części miasta, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Brętowie.

Szczegóły ogłoszenia

661 760 zł2 068 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki produkcyjno - usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł96,30 m² 31 142,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament | 2 tarasy | 96 m2 | Gdańsk-Jelitkowo Neptun Park Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,30 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Neptun Park.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 463 m² 168,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ( 4.463 m2 ) z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Niestępowo (20 minut samochodem od Gdańska)! Nieruchomość gruntowa o numerze 263/13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 332 095 zł103,14 m² 32 306,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54,24 m² 5 512,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa mieszkania z ogrodkiem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Lichnowach za cenę 299 000 pln. Oferta obejmuje dwa mieszkania oraz dwa ogródki. Mieszkanie nr 1: - powierzchnia: 54,24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł221,70 m² 5 818,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Nowa oferta W naszym biurze Sprzedam nowy dom parterowy z dwustanowiskowym garażem i pięknym słonecznym ogrodem. Jeśli szukasz dużego domu dla swojej rodziny z dala od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,30 m² 8 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Tczewie na Suchostrzygach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 171 m² 196,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe położenie, spokój, natura i bliskość jeziora. 30 min drogi od Gdańska. Zbuduj dom letniskowy i korzystaj z uroków sielskiego obszaru w Kielnie Bożanka. Wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 086 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Kamieniu przysiółku wsi Strzeczona Twoje miejsce na wymarzony dom! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 749 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł53,10 m² 16 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni położone w spokojnej części Kamienna Góra ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja pierwsza lina zabudowy pasu nadmorskiego, 300.