dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 620 ogłoszeń

227 760 zł949 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Pępowie o powierzchni 949 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł260 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji! Hala magazynowa, produkcyjna z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia 260m2 składa się z przestrzeni produkcyjnej oraz zaplecza biurowego i łazienki. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Jasień | Osiedle Optima Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²176,96 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowa cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy dom w stanie deweloperskim, położony w malowniczej lokalizacji Bojano ( Domy nad Rozlewiskiem). Rozkład pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 171 m² 127,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł56,76 m² 9 645,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (55,30 m pow. użytkowa + pow. ścian 1,46 m = 56,76 m ) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,60 m² 20 112,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Balkon z widokiem na Motławę Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - przy ul. Mostek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,59 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle położone w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, przy ul. Św. Faustyny w Gdyni. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się tereny zielone takie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł29,45 m² 25 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - do plaży zaledwie 15 minut spacerem!, - wysoka jakość wykończenia, - ogólnodostępny taras/ siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł8 365 m² 82,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękne i malownicze trzy działki o łącznej powierzchni 8.365 m2 - z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Grzybno Melgrowa Góra (5,5 km od Kartuz)! Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 801 zł41,37 m² 27 623,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apartament Z ogródkiem W spokojnej części inwestycji I możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 41,37 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Taras i ogródek | Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł799 m² 863,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 799 m , położona w malowniczej miejscowości Mosty (gm. Kosakowo). To idealna propozycja dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nie szukasz domu - szukasz miejsca, które pokochasz. To właśnie ono. Rodzinny spokój w czterech ścianach - poznaj swój przyszły dom :) dom W mściszewicach - stan deweloperski, 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł553 m² 1 989,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Obiekt produkcyjno-usługowy 553 m | działka 1599 m | Człuchów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Człuchowie przy ul. Słowackiego, obecnie funkcjonująca jako.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł80,53 m² 12 281,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza; * Nowoczesne osiedle; * Ogólnodostępne miejsca tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Puck ul. Szkutnicza - (odległość ok. 1500 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), ok. 400 m od dworca pkp i pks, ok. 600 m od sklepów: Lidl i Biedronka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 067,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze, na osiedlu przy al. Adamowicza w gdańskiej dzielnicy Piecki Migowo. - 3 pokoje o pow. 58,27.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł53 m² 7 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Maczka 9 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 53,12 m2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Urokliwy domek drewniany nad jeziorem - cisza, natura i świetna komunikacja Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy domek drewniany położony na malowniczej działce o powierzchni 700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł980 m² 3 663,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Kościerzynie, łącząca funkcje mieszkalne, usługowe i gospodarcze. To idealne miejsce dla przedsiębiorczych osób, które chcą połączyć życie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom z ogrodem i garażem blisko lasu! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł7 892 m² 61,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na pierwszych zdjęciach wizualizacja według naszych architektów. Dom o powierzchni 200 m2 do kapitalnego remontu z dużą działką 7892 m2. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

25,93 zł/m²270 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym w gdyńskim Redłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legionów oraz licznych punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

90,34 zł/m²25,35 m² 2 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec klasy ,a, w Gdańsku Przymorze. Standard budynku: - recepcja, - ochrona, - kontrola dostępu - parking naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł156,56 m² 5 684,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom w miejscowości Nowa Wieś Rzeczna koło Starogardu Gdańskiego. Projekt domu - archon dom w żonkilach Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 700 m² 114,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod zabudowę w pięknym miejscu niedaleko Gdańska? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! W urokliwej miejscowości Czapielsk, w sąsiedztwie Jezioro Łapińskie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

58,70 zł/m²27,70 m² 1 626 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Litewskiej w Gdańsku - idealna dla małych firm, jednoosobowej działalności lub zespołów poszukujących wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,50 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! długoterminowo Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,50 m2, znajdujące się w bloku przy ulicy Wejherowskiej. Doskonała lokalizacja - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 635 zł43,53 m² 21 884,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo wakacyjnego mieszkania to świetnie trafiliście! Mam przyjemność zaprezentować nadmorski 1- pokojowy apartament z ogródkiem i tarasem w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł50 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, nieszablonowe mieszkanie o powierzchni 105 m po podłodze (63,74 m powierzchni użytkowej), zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna płaska o powierzchni 3000 mkw przy jeziorze wśród natury położona w województwie Pomorskim, w miejscowości Przęsin blisko Miastka. Przęsin to wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł143,46 m² 6 970,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Uwaga! Gratka dla poszukujących nowych inwestycji w dzielnicach północnych. Na sprzedaż nowo wybudowana nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Manganowej. To idealna propozycja.