dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 609 ogłoszeń

2 800 000 zł520 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Tylko U nas! dom Z potencjałem! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję? Jesteś we właściwym miejscu! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł200 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom nad jeziorem, z cudownym widokiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na wybudowanie własnego domu? Ta oferta może Ci się spodobać! Komfortowa działka w spokojnej okolicy , w sąsiedztwie domów jednorodzinnych., w niewielkiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z własnym lasem w podmiejskiej, dobrze skomunikowanej z Trójmiastem miejscowości - Chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób które pragną równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 300 m² 347,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa na sprzedaż Dębogórze-Wybudowanie - na pograniczu Gdyni i Rumi! opis nieruchomości Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 2 300 m plus udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla Najważniejsze atuty - Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca - Taras od strony południowo-zachodniej oraz prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56,49 m² 8 302,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 549 m² 219,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Sasino, gmina Choczewo. Sielska atmosfera okolicy i nie nachalne sąsiedztwo mocno uzasadniają koncepcję budowy w tym miejscu domu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane na Naletonem w Trzebiatkowej, gmina Tuchomie!.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w Sopocie - Karlikowo (najpiękniejsza część Sopotu Dolnego) przy ulicy 3-Maja. 4 minuty spacerem do plaży. 10 minut do skm - Sopot Główny lub Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

363 837 zł37,13 m² 9 799 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal o powierzchni 37,13m2 położony w miejscowości Stegna. W skład lokalu wchodzi: - pomieszczenie z aneksem kuchennym - łazienka Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe i w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o powierzchni 42 m , położone na parterze, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - przy ul. Hokejowej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł2 630 m² 265,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2630 mkw. położoną w malowniczej miejscowości Chmielno (powiat kartuski) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł193,70 m² 6 189,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjatkowy dom wolnostojący W malowniczym włynkówku - gotowy do zamieszkania! W spokojnej, prestiżowej części Włynkówka, wśród domów jednorodzinnych na dużych działkach, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł148 m² 3 709,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się wśród śpiewu ptaków, a zza okna widać tylko zieleń drzew. Na tarasie czeka filiżanka kawy, a wokół - cisza, przerywana jedynie szumem liści. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 059 m² 184,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w inwestycji Doki. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł25,72 m² 20 602,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 390 m² 99,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1390m2, położona przy ulicy Zakątek w miejscowości Cieciorka, gm. Kaliska. Nieruchomość w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²367 m² 25 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną, składającą się z trzech wykończonych lokali biurowych, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

70,89 zł/m²197,50 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy-usługowy przy Alei Zwycięstwa 248 w Orłowie - jednej z głównych arterii Gdyni - w sąsiedztwie Centrum Handlowego Klif i Nowego Orłowa. Lokal z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł241 m² 2 195,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:548 m²

<!-startfragment-> Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Dziemiany, w województwie pomorskim, na terenie powiatu kościerskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,42 m² 17 344,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę przestronny apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Perspektywa, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł31 m² 12 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Sztutowo - Twój apartament nad morzem!** Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu. Dla przykładu kupując wykończone mieszkanie za kwotę 430 000,-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurami 270m2 Pruszcz Gdański. Magazyn o powierzchni 270 m2, wyposażony w elektrycznie sterowaną rampę, dwa pomieszczenia biurowe, wc z prysznicem. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł24,35 m² 16 406,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój apartament nad morzem. My zajmiemy się resztą! Zdjęcia przedstawiają profesjonalne wizualizacje tego lokalu- tak może wyglądać Twój apartament. Nasi specjaliści wykończą go zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko Morza! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie! tylko dla studentów! wolne od połowy września! Mieszkanie jest wolne od 15 września 2026 rok. Najem wyłącznie do końca czerwca, na.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²27,21 m² 3 265 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L6 handlowo-usługowy o powierzchni 27,21 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny, na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł23,40 m² 6 623,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ekonomiczna kawalerka po remoncie idealna na start lub pod inwestycję! Człuchów, ul. Traugutta Cena 155.000 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,4 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł136,21 m² 9 544,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Chwaszczyno- gdynia - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2. Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 911 m² 156,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1911 m w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób planujących budowę domu w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł13 100 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 13100 ha. Działka znajduje się w miejscowości.

 

 

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Lokal składa się z pokoju w z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 184 m² 328,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 1 184 m , położoną w malowniczej miejscowości Białogóra (gmina Krokowa, powiat pucki). Najważniejsze informacje: media: licznik.

Szczegóły ogłoszenia

2 631 643 zł130 m² 20 243,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 130 m | 5 pokoi | 2 loggie | 9 piętro Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni ok. 130 m , położony na 9 piętrze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładna działka położona przy nowo-powstającym Osiedlu Wschód w Lęborku, o powierzchni 1100 m 2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 150 m² 208,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia