dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 611 ogłoszeń

1 030 000 zł63,17 m² 16 305,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z ogrodem | Letnica | 63 m | blisko morza Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,17 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 071 m² 1 073,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł42,46 m² 17 263,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż niezwykłe, blisko 40metrowe mieszkanie. Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi, znajdą Państwo dwa pokoje, salon oraz sporą sypialnie z 3-drzwiową szafą, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 154 900 zł107,56 m² 29 331,54 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł136,65 m² 9 147,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom z garażem i tarasem | Bojano | 136,65 m2 Cena: 1 250 000 zł Nowoczesny bliźniak w Bojanie to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego życia blisko natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł213,92 m² 4 669,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty: - przystanek autobusowy bezpośrednio przed nieruchomością! - szybki i łatwy dojazd do trasy S6! - kameralna okolica! - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł36,61 m² 21 551,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz eleganckiego apartamentu w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł143 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 256 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury? Ten całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł280 m² 10 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym! Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł13 596 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż włynkówko, gm. Redzikowo! Szukasz miejsca pod biznes w świetnej lokalizacji? Przedstawiam działkę inwestycyjną o powierzchni 13 569 m (1,3569 ha) przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł308 m² 4 870,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej willi o powierzchni użytkowej 223 m , posadowionej na działce 1136m , zlokalizowanej przy Alei Piłsudskiego na Rotmance. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100,30 m² 14 456,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 100 m | parter | inwestycyjny Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni około 100 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Arctowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, położona niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 428 m² 231,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/2 - Gościcino, ul. Robakowska, gmina Wejherowo Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/2 o powierzchni 1428 m , położona w miejscowości Gościcino.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł320 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:404 m²

Atuty: - skrajny szereg - gotowe do zamieszkania - duży, słoneczny, prywatny ogródek - spokojna, cicha okolica - garaż dwustanowiskowy + miejsce parkingowe - tereny zielone w okolicy - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł66,50 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu Przystań Letnica II etap w Gdańsku. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-handlowo Gdańsk-Letnica (możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu) Atuty nieruchomości: oferta obejmuje 320 m2 powierzchni magazynowej połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 117/9 (1434 m ) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1434 m , położona w Trąbkach Małych (gm. Trąbki Wielkie), w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł70,30 m² 2 560,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Kościuszki w samym centrum Debrzna. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz położenie przy głównej drodze zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 400 zł25 731 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśno-rolna zlokalizowana w Czapielsku przy ul. Tymiankowej, składająca się z użytków: las - 2,3041ha i łąka 0,2690ha. Teren w większej części płaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 916 750 zł7 667 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7667 m2 położone w miejscowości Pępowo gm. Żukowo. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza formy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działki z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest hala magazynowo- produkcyjna, idealna również jako warsztat znajdująca się bezpośrednio przy ul. Oliwskiej. Obiekt świeżo po remoncie w pełni gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 924 zł25,31 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł52,50 m² 10 990,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji dojazd do Pruszcza Gdańskiego zajmuje zaledwie około 5 minut samochodem, a dojście do stacji kolejowej około 8 minut pieszo, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie miejsce, które od pierwszego dnia przyciąga spojrzenia i budzi ciekawość przechodniów. Ten lokal gastronomiczny łączy w sobie prestiż lokalizacji z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 040 m² 403,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż ustawna, piękna działka Z delikatnym nachyleniem 20 minut od gdańska! Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1040m2 położona w urokliwej miejscowości Jagatowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 044 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 178.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/4, o powierzchni 3044 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 491 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Kieleńska Huta ( miedzy Szemudem a Kielnem). Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Okolica kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 600 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Z bezpośrednim dostępem do jeziora! Działka pod zabudowę mieszkaniową, położona w pięknym miejscu nad cichym jeziorem, przy lesie. Działka ma 3600 m2. Super miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

34,82 zł/m²14,36 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe na nieczynnym Dworcu w m .Słosinko o łącznej pow. 14,36 m2 (8,64 m2+5,71 m2). Miesięczna stawka czynszu wynosi 129,24 zł netto. Podana cena najmu jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł52,80 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Gdańsku przy ul. Głuchej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

32,09 zł/m²187 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Gdynia ul. Morska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy położony w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

323 204 zł3 298 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 3298 w miejscowości Trzepowo gmina Przywidz powiat gdański Działka w prostokącie, płaska dobrze nasłoneczniona. Działka w drugiej lini zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 527 m² 130,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: salino to kaszubska wieś letniskowa położona w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino nad jeziorem Salino. Miejscowość leży w obrębie "choczewsko-Salińskiego Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł280 m² 1 603,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty tej nieruchomości: lokalizacja w centrum miasta oferta.