dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 612 ogłoszeń

1 299 000 zł106 m² 12 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 4 pokoje W śródmieściu gdańska 106 m wysoki standard gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43,94 m² 16 841,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż w nadmorskim kurorcie Łeba. Przestronne mieszkanie o powierzchni 43,94 m , znajdujące się na 1 piętrze eleganckiego apartamentowca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27 m² 21 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Freedom przedstawia na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz najważniejszych atrakcji turystycznych. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie generalnym, gotowe do zamieszkania. Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja- w obrębie starego miasta, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

11,90 zł/m²2 100 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala przemysłowa o powierzchni 1700 m Przestronna hala, idealna do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej. Na terenie dodatkowo dostępna: wiata.

Szczegóły ogłoszenia

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 913 907 zł129,87 m² 14 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy dwupoziomowy apartament w doskonałej lokalizacji - w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w Gdyni Redłowie. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Osowie Leśnym Lokalizacja: osowo Leśne, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, województwo pomorskie Powierzchnia: 4 działki, każda o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł121,56 m² 4 730,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Porozmawiajmy o cenie. Dom w stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Zakończenie inwestycji - 2 kwartał 2026 roku. Lokalizacja: budynek znajduje się w Częstkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 109 zł70,52 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja nieruchomości w cenionej dzielnicy Piecki-Migowo to propozycja dla osób, które poszukują wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

353 500 zł1 414 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł224 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Willa z potencjałem - 10 min do morza! Luksusowy dom pod Trójmiastem z inteligentnymi funkcjami i granitowym tarasem - tylko 10 minut do plaży! *bez prowizji* lokalizacja: połchowo to.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Ofertą sprzedaży jest połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej około 110 m2. Nieruchomość świetnie usytuowana lokalizacyjnie, około 14 kilometrów od Białego Boru,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** chłapowo *** blisko wąwozu chłapowskiego *** działka budowlana *** mpzp ***mieszkaniowo-usługowa*** lokalizacja: chłapowo, ul. Modrzewiowa wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 500 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Powierzchnia działki: 1500m2 Opis Działki: z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500m2, położonej w urokliwej miejscowości- tujsk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 199 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ze stawem w miejscowości Budowo w województwie pomorskim, powiecie Słupskim. Do działki przynależy również działka 223/21 Działki mają razem 6199m2 Staw ma około 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł362 m² 5 386,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji - w Stegnie, przy ulicy Gdańskiej. To propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 098 m² 68,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 1098 m 2 z dojazdem z drogi asfaltowej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 530 zł45,90 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 45,90m2 zlokalizowane z Lisewie 10 km od Krokowej. Mieszkanie na parterze z wyjściem na spory narożny ogródek. Na powierzchnię mieszkania 45,90m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł584,50 m² 4 533,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja. Tylko u nas. Nowa niższa cena. Przedmiotem oferty jest niepowtarzalny dom znajdujący się w Chojnicach przy ul. Willowej. Budynek z 1999r. o łącznej powierzchni 585 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Nowy Dwór Gdański, ul. Warszawska Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł33,21 m² 14 363,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do kontaktu tel.   Oferta Sprzedaży Lokalu - Osiedle Baltic Porto, gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w nowoczesnej inwestycji dewelopera Dekpol na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł33,18 m² 20 162,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie Z ogródkiem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w dzielnicy Gdańsk Zaspa-Rozstaje przy ul. Leszczyńskich. To propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, historyczny dom położony w sercu Gdyni. Nieruchomość otoczona przestronnym ogrodem o powierzchni 760 m , z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,70 m² 12 997,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 825 430 zł56,82 m² 32 126,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję nad samą Zatoką Gdańską - solmarina, gdzie luksus spotyka się z wodą, naturą i stylem życia klasy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł71 m² 13 380,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w sercu Gdańska na Zaspie w pierwszej linii zabudowy od Alei Rzeczypospolitej. Zjazd z ulicy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł126,10 m² 10 309,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zalety inwestycji: * Inwestycja o podwyższonym standardzie; * Sprawdzony, doświadczony deweloper; * Ogrodzone osiedle z dostępem tylko dzięki indywidualnej autoryzacji; * Trzy pełnowymiarowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: stylowe wykończenie - gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych - 10 minut do plaży; - 3 minuty do przystanku autobusowego i 6 minut do tramwajowego; - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 145 m² 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1145 m2 o przeznaczeniu w/ g mpzp (teren sportu i rekreacji, plaże trawiaste, usługi gastronomii) położona w Gdańsk- osowa,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł12 653 m² 790,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł119,50 m² 5 765,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej 120 m z garażem, prywatnym ogrodem i dodatkowymi miejscami postojowymi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 032 m² 192,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Kornym, zaledwie 10 km od Kościerzyny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,50 m² 8 144 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 62,5 m2 w Łebczu niedaleko nadmorskich miejscowości takich jak władysławow - jastrzębia góra czy puck, które zapraszają do plażowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł252 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Chwaszczyna. Nieruchomość zachwyca eleganckim stylem glamour, oraz unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,60 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone na szóstym piętrze budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

192 780 zł1 071 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.