dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

3 206 000 zł5 213 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Mosty, gminie Kosakowo, powiat Pucki, niecałe 2 kilometry od Rewy. Działka o powierzchni 5213m2. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Bojanie - Kaszubskiej wsi, która w ostatnich latach nieustannie bardzo prężnie się rozwija. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna idealna pod budowę hali magazynowej opis: działka o powierzchni 3000 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł62,50 m² 10 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom- blizniak w miejscowości Starogard Gdański na ulicy Matejki. Oferowana nieruchomość będzie dobrym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 921 zł51,16 m² 13 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach! Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 989 zł71,18 m² 17 575,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, które wyróżnia się wysokim standardem wykonania położone w malowniczej dolinie potoku Siedleckiego. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 000 zł79 m² 11 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 4- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Nieruchomość położona w pobliżu terenów rekreacyjnych i zielonych, równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

63,51 zł/m²74 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem nowoczesny 3- pokojowy lokal W centrum redy mieszkanie: lokal użytkowy o powierzchni 73,56 m2 składa się z: 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc, schowka. Znakomite usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

381 150 zł1 089 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działka budowlana przy ul. Jarzębinowej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, dojazd do ul. Jarzębinowej (droga gminna) z ul. Leśnej - droga nr .; Teren mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33,40 m² 89,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary, która.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł3 900 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem plac zlokalizowany przy ulicy Starogardzkiej, z doskonałym zjazdem z Obwodnicy Trójmiasta. Plac jest w większości utwardzony (asfalt/płyty/tłuczeń). Teren ogrodzony.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

54,25 zł/m²55,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 55,30 m2 Gdańsk- otomin. Biuro znajduje się na drugim piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany na ekologiczną pompę ciepła. W każdym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

337 120 zł1 204 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Kopalinie o powierzchni 1204 m2, 2,5 km od Plaży w Lubiatowie. Działka posiada mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,84 m² 11 402,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Gdańsk Wrzeszcz | Zyskowna inwestycja lub komfortowe miejsce do życia. - poszukujesz nieruchomości w prestiżowej lokalizacji, która zapewni Ci zarówno stabilny dochód pasywny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 2000 m w Bronowie, gmina Stegna Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł20,90 m² 28 468,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca pkp ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny dostęp,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

65,01 zł/m²41,64 m² 2 707 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł30,30 m² 45 874,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: * Prestiżowe osiedle Neptun Park; * 100 metrów do plaży; * W otoczeniu parku im. Ronalda Reagana; * Zamknięte osiedle z 24-godzinną ochroną; * Słoneczna ekspozycja; * Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 277 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka 3277 m Izbiska, gm. Stegna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3277 m, położona w spokojnej miejscowości Izbiska. Doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł608,10 m² 6 906,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna w pełni wyposażony, gotowy do prowadzenia działalności budynek klubu tanecznego Concordia w Skarszewach. Miejsce o ugruntowanej renomie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł95,61 m² 26 147,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Atuty: * Lokalizacja: dolny Sopot, 200 metrów do plaży! * Wyjątkowa kamienica * Po remoncie generalnym * Wysoki standard wykończenia * Niskie opłaty (ogrzewanie sufitowe) * Przystanki autobusowe * Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,30 m² 14 527,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przepięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hokejowej. Lokalizacja Jedna z cichszych i bardziej komfortowych części Gdańska - ul. Hokejowa. szybki i wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł43,70 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,7 m , położone przy ulicy Stefana Batorego w Gdańsku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 194 m² 208,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Jezioro Węgorzyno! Tylko 200m do Jeziora! Działka pod Twój dom! Podziwiaj te widoki codziennie! * tylko U nas* lokalizacja: mściszewice - serce Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł194,50 m² 9 249,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Tylko w Pepper House! Dom z charakterem i przestrzenią w Bojanie, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 194,5 m , położony na działce 1015.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł152,70 m² 8 840,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom parterowy | 112,96 m | Garaż 2-stanowiskowy | Działka 1070 m | Połchowo Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Szukasz miejsca do prowadzenia firmy I mieszkanie między słupskiem A lęborkiem to nie przegap tej oferty taka oferta tylko W naszym biurze jeśli szukasz miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł46 m² 31 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł165,24 m² 4 351,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony.