dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 587 ogłoszeń

275 000 zł994 m² 276,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 994 m , położona w miejscowości Barniewice, w gminie Żukowo. Działka posiada korzystne położenie narożne, co daje większe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chłapowo (gmina Władysławowo)! Chłapowo to wymarzone miejsce dla ludzi, którzy doceniają spokój i kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 730 zł28,70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejska premium Nowoczesne osiedle z widokiem na przyszłość! Unikatowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w spokojnej i zielonej części Siemianic, tuż pod Słupskiem. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł5 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 5500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 620 zł44,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | garaże Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł3 457 m² 86,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, mpzp, sierakowo Słupskie, 3457m2. Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3457m2, położoną w Sierakowie Słupskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolką i widokiem na las! Mieszkanie o pow.46m2 znajduję się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal do wynajęcia z ogromnym potencjałem dla przyszłego najemcy. Fantastyczna okolica, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55 m² 13 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do zakupu lokal usługowo handlowy w doskonałym punkcie w tętniącym życiem sercu Wrzeszcza. Lokal z najemcą przynoszący od razu zyski. Lokalizacja: idealna pod lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice. Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

413 868 zł1 092 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Czaple, gmina Żukowo Numer działki: 194/100 Powierzchnia: 1092 m Lokalizacja: czaple, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Atuty nieruchomości Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

182 160 zł1 012 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3 działki budowlane o powierzchni od 1012 mkw do 2558 mkw. w Warznie (gmina Szemud). Działki przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 945 zł27,36 m² 17 322,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjna kawalerka - Gdańsk nad Motławą | Tylko do końca Sierpnia w promocyjnej cenie! Bez prowizji Bez podatku pcc 15 minut pieszo do ul. Długiej | 5 minut autem do centrum | Idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 160 m² 231,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1160 m w Luzinie - stwórz tu swój wymarzony dom! Szukasz idealnego miejsca na ziemi, gdzie połączysz spokój natury z wygodą nowoczesnego życia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, spokojna okolica i ogrom lasu dookoła. Fajny, płaski kawałek ziemi z wydaną decyzją o warunkach zabudowy oraz wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł288 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - dobry dojazd do centrum, - blisko terenów zielonych, - garaż w bryle budynku, - możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł150 m² 16 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 545 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Odargowo, w spokojnej, kaszubskiej części gminy Krokowa, zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża Bałtyku - Dębek.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12 580,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie w wysokim standardzie - Kowale, ul. Apollina Nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z Gdańskiem -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, gdańsk Oliwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,32 m² 11 627 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 77,32 m (parter 27,05 m + piwnica 50,27 m ) Lokal z witryną i bezpośrednim wejściem od ulicy. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł201,37 m² 16 884,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Atuty: * Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia; * Zadbany ogród; * Spokojna i cicha okolica; * Kilka minut do tras ekspresowych S 6 i S 7; * Garaż w bryle budynku; * 20 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 535 m² 264,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka, która daje przewagę, lokalizacja, której nie da się skopiować! Okazja! Takich działek już nie ma 150 m od jeziora, chmielno! Idealna oferta dla osób, które chcą mieć dom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 639 m² 86,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę położona w malowniczej miejscowości Żarnowiec, w sąsiedztwie Jeziora Żarnowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 4640 m2, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferuję dom w zabudowie szeregowej, w przepięknej okolicy doliny rzeki Raduni. To wyjątkowe miejsce spotka się z Państwa uznaniem "od pierwszego wejrzenia". Dom posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Lokalizacja Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 358 304 zł144,20 m² 16 354,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament o powierzchni 144,2m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na dziesiątym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy 70 m w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w ścisłym centrum przy ul. Mickiewicza doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,10 m² 11 095,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza zaaranżowane Z zachowaniem trendów nowoczesnego designe Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwu pokojowe mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 683 m² 89,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki w zacisznej lokalizacji oddalone o 12km od Słupska, dogodny dojazd autobusem. 200m od trasy Słupsk -> Poznań W ul.Poziomkowej jest położony światłowód Orange gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem - Sopot, aleja Niepodległości Na wynajem lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Hala garażowa | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Monte Cassino to najważniejsza turystyczna Aleja spacerowa Sopotu, to tutaj znajduje się większość znanych restauracji, klubów nocnych i kawiarni, kino, teatr i galerie z wystawami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 500 zł36,32 m² 13 284,69 zł/m²