dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 587 ogłoszeń

7 200 000 zł1 190 000 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu 119,0213 hektarów gruntów ornych, łąk, lasu i zabudowań typowych dla dużych gospodarstw rolnych, stanowiących niegdyś własność pgr (wybudowane w 1970r.).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy kawalerkę na parterze, z osobnym wejściem, niedaleko popularnego Garnizonu, położoną w Gdańsku - Wrzeszczu, przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,30 m² 16 024,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie blisko skm - gdańsk zaspa, al. Jana pawła II 4 Jasne wnętrza | Balkon | Pełne wyposażenie agd | Świetna komunikacja ***** opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł10 005 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka objęta mpzp, oznaczona jako rola R oraz r/ws o powierzchni 10005 m2. w miejscowości Buszkowy Górne gmina Kolbudy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²500 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sala restauracyjna z pełnym zapleczem gastronomicznym, 5 pokojami hotelowymi oraz tarasem panoramicznym z widokiem na las i stadninę koni. Obiekt zadbany, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł154,10 m² 12 978,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż stylowy Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 154,10 m2 położony na Działce o powierzchni 1290 m2. Widok na morze/zatokę Pucką Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 952 zł51,34 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł177 m² 12 429,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym W kamieniu! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,46 m² 7 326,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal dwupokojowy, mieszkalno - usługowy lub biurowy O powierzchni użytkowej 54,46 M2 W centrum miasta - przy ulicy solskiego W słupsku! idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

44 100 000 zł252 480 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż działka inwestycyjna dla dewelopera w miejscowości Pelplin! lokalizacja: działka znajduję się w miejscowości Pelplin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 750 zł26,78 m² 11 193,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 460 zł41 m² 10 913,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł15 300 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 300 m2 położona w malowniczej miejscowości Toliszczek zaledwie 3 km od Jeziora Żarnowieckiego, gm. Gniewino, powiat Wejherowski. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

570 095 zł30 005 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na Kaszubach o jakiej marzyłeś Tej nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 784 115 zł50,94 m² 35 023,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C11.4, balkon: 11,67 m, m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł594 m² 43,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 498 m²

Budynek znajduje się w Chwaszczynie - miejscowości, która w ostatnich latach postawiła na rozwój gospodarczy, na terenie wyjątkowego kompleksu hal, spełniających najwyższe normy.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł600 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 600m2 z działką 1270m2 z widokiem na Zalew Wiślany. Dom o charakterze pensjonatowym składający się z: - 4 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

145 835 zł1 031 m² 141,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwie działki w miejscowości Górne Maliki gm. Stara Kiszewa. Szukasz fajnego miejsca dla Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

827 400 zł46,97 m² 17 615,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II kwartał 2028.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,83 m² 14 011,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Gdańsk Ujeścisko-Łostowice Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł104,17 m² 3 838,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja blisko Ratusza w centrum Słupska Kupujesz udziały, zyskujesz wpływy Na sprzedaż 1/2 udziału lokalu handlowo-usługowego w kamienicy w ścisłym centrum Słupska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł11 750 m² 142,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,50 m² 6 280,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 60,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 310 zł25,24 m² 13 562,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 210 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: warunki zabudowy - możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,83 m2, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 477 zł66,90 m² 13 474,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł82 m² 15 853,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska! lokal: na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m , położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 355 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka w Machowinie 10 km od morza Duża działka budowlana na wsi. Machowino, gmina Ustka. Powierzchnia działki nr 521 to 4355 m , teren płaski, sąsiadujący z lasem, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,20 m² 5 727,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Obrońców Westerplatte w Nowym Stawie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł58,93 m² 7 805,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym Mieszkanie o powierzchni 58,93 m2, salon z aneksem kuchennym 23,39 m2, pokój / sypialnia 10,96 m2, pokój / sypialnia 9,12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 994 zł25,26 m² 14 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk - Śródmieście, ul. Mostek Cena brutto: 353 994 zł Powierzchnia: 25,26 m2 Liczba pokoi: 1 + balkon 4,5m2 Termin odbioru: IV kwartał 2024 Forma własności: pełna własność dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy 7 działek pod zabudowę jednorodzinną Działki letniskowe (kategoria ML) leżą 100 m od jeziora w miejscowości Sarbsk. Na danym terenie dopuszcza się wznoszenie domów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij