dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 582 ogłoszenia

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 13 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - liczne ścieżki rowerowe, - duża działka, - blisko do jezior: - jezioro Długie - 2,5km - plaża gminna w Borzestowie, - jezioro Wielkie - 5km, - jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

366 320 zł4 579 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoje miejsce pomiędzy lasem a miastem. Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok zielonych koron drzew. Po chwili, jeśli zechcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,12 m² 11 921 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: rozkładowe, ustawne, ciepłe, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Suchanino). Dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 488 m² 530,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę budynku usługowego, usytuowana w handlowej części Pelplina, w sąsiedztwie Biedronki, rossmana, targowiska miejskiego. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 188 m² 190,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 4188 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pensjonat / hotel w Karwi, wysoki standard, 9 apartamentów, 18 pokoi. Właściciel akceptuje podnajem np. dla uchodźców z Ukrainy. Czynsz 20.000 zł + eksploatacja (około 10.000 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

147 708 zł1 492 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Patryk Kotulski Tel.   Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Położona w Kolinczu ok. 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł50 m² 39 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Największe atuty - Prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni Orłowie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży - Apartament świeżo po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Borkowo koło Żukowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65,47 m² 4 887,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji aura orłowo Apartament 64 m | Balkon 8 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł94 m² 17 010,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone przy ul. Warszawskiej w centrum Gdyni. Lokalizacja łączy komfort życia w mieście z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł81,70 m² 15 299,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | świetne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m położone na 1. piętrze w sercu Wrzeszcza -.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł62,47 m² 25 452,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Sopotu - osiedlu Przylesie. Nieruchomość zajmuje cały parter sopockiej kamienicy dwulokalowej i otoczona jest ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 059 m² 59,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykle urokliwa działka położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dom zlokalizowany jest w najbardziej lubianej części Banina! Połowa bliźniaka świeżo wykończona w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się duża kuchnia z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł4 800 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży działkę nr 439 o powierzchni 4800m2 i nr 443 o powierzchni 3500m2 położone Warzno ul. Łąkowa 10 minut od centrum Chwaszczyna. Działka nadaję się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w stylu góralskim, postawiony na działce o powierzchni 1083m2. Atuty Pełen relaks.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł924 m² 1 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o pow.924 m2 w całości uzbrojona energia, prąd, woda i gaz. Dobry dojazd do obwodnicy i centrum Gdańska. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 479 m² 54,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - obrzeża wsi Kwieki, gmina Czersk. Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

131 500 zł1 096 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z ładnym, przestrzennym widokiem na pola i lasy. Zlokalizowana na wzgórzu ponad miejscowością Borzestowo. Wodociąg dociągnięty do działki! Dojazd, nowo-wybudowaną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon do wynajęcia o pow.70m2 w Redzie przy głównej trasie. Parter z wejściem od ulicy głównej. Przed pawilonem parking na kilka aut. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers | Gdynia Śródmieście Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m2, zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Grunty rolne 3,1722.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł160 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161 m , położony na parterze czteropiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł26,19 m² 38 182 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.11, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta Na sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł303,33 m² 9 890,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren zabudowy produkcyjno- usługowej p/u41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare miasto - widok na halę targową podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 (stare Miasto) - Powierzchnia: 58 m - Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 237 m² 153,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja w sercu Kaszub działka o potencjale inwestycyjnym spokojna, zielona okolica z dostępem do jezior idealna pod zabudowę rekreacyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł68,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w zacisznym miejscu Gdańska - Oliwa. Dostępne od zaraz. Pomieszczenia - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka z prysznicem, - przedpokój z obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,50 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone w niewielkiej miejscowości Stegienka Osada tuż obok Stegny (2km). Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dwa domki rekreacyjne w zabudowie bliźniaczej, położone w Jantarze przy ulicy Wypoczynkowej. Domy położone na terenie kompleksu kilkunastu domów, do dyspozycji mieszkańców kryty.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na III piętrze, w nowoczesnym budynku soho, o powierzchni 62 m2, położone W słupsku przy ul. Kniaziewicza (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł866 m² 332,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj przy ul. Leszczynowej - Twoja oaza spokoju w Warzenku! Czy można połączyć pełne uzbrojenie działki z klimatem prywatnego lasu? Tak! Prezentujemy działkę budowlaną, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł1 200 m² 405,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem Marchowo obok Gdyni - Kielno-Bożanka wraz z dwoma domkami. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana-rekreacyjna nad Jeziorem Marchowo w miejscowości Kielno-Bożanka (gmina.