dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 610 ogłoszeń

 

 

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł71,74 m² 15 040,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł227,53 m² 2 856,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Komfortowy dom 135,72 m w Starogardzie Gdańskim - Ogród, garaż, blisko Komunikacji. Na sprzedaż przestronny, gotowy do wprowadzenia dom o powierzchni użytkowej 135,72 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²1 441,82 m² 100 927 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu powierzchni biurowo-usługowej Gdańsk - Kokoszki, ul. Kartuska Lokalizacja Nowoczesny biurowiec z lokalami usługowymi w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

174 648 zł1 107 m² 157,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka o powierzchni 1107m2 położona w miejscowości Ostaszewo, województwo pomorskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł49,25 m² 13 522,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Wyjątkowa inwestycja w sercu Gdańska Śródmieście Gotowe do odbioru. Ostatnie 3 pokoje Z przyjemnością prezentuję nowoczesny lokal o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł232 m² 11 202,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy promienie słońca wpadają przez duże okna do salonu, a dzień zaczynasz kawą na balkonie z widokiem na zielony ogród. Ten przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj blisko morza i zieleni! Przytulne, jasne mieszkanie przy ulicy tysiąclecia, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę, a jednocześnie bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 279/1 o powierzchni 1 600 m2; - kształt działki nieregularny wymiary poszczególnych boków przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! promocyjna cena na wybrane lokale!. Klient I 2 % pcc. Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję domów w Orlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

137 921 250 zł110 337 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu kompleks 3 działek położonych w Straszynie - pod zakup inwestycyjny! Łączna powierzchnia działek wynosi: 110 337 m2 ( 70 642m2 / 31513m2 / 8182 m2 ). Działki sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz odskoczni od codzienności? Marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w otoczeniu zieleni, a szum bałtyckich fal jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł83,60 m² 29 665,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy! nadmorski dwór: to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 23, łeba Powierzchnia użytkowa: 661 m Grunt: dz. ewid. nr 132 o pow. 629 m Cena: 39zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 827 zł113,62 m² 10 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom o powierzchni 113,62 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -garderoba -wiatrołap -wc Garderoba -łazienka -hol.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł126 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Sulęczyno- mściszewice, w odległości 250 metrów od jeziora. Przepiękna miejscowość bogata w tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł143,10 m² 3 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkaniowa | 2 domy | Bory Tucholskie Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Kasparus (gmina Osiek), w otoczeniu Borów.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,50 m² 8 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Fenikowskiego! Atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój kameralnej okolicy z wygodą życia w centrum miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 864 m² 219,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1864 m2 położoną przy ul. Rzecznej w Kobylnicy! Kobylnica to malownicze miasto położone w powiecie słupskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie zlokalizowane piętro obiektu do wynajęcia o pow.130m2 w Redzie. Obiekt znajduję się przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Obiekt o przeznaczeniu handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł28,06 m² 13 863,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38,88 m² 14 634,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe w Gdyni przy ul. Morskiej. Szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się miejskim stylem życia, a jednocześnie zapewni szybki dostęp do całego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł112,64 m² 10 387,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nowa inwestycja W gdańsku, matarnia-rębiechowo bez prowizji! bez pcc! Na sprzedaż oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, dwupoziomowy w o powierzchni 112.64m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł20 000 m² 49,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 20.000 m2 (składająca się z 4 działek + 2 działki drogi) sprzedawana w całości, zlokalizowana w cichej, kaszubskiej miejscowości Zelewo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania atrakcyjnej i urokliwej działki rod o powierzchni 312 m . Klimatyczna działka w dobrzej skomunikowanej części Gdańska, zadbana z liczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł149,70 m² 16 700,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w bardzo dobrym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, jeden z najlepszych punkt ulicy Świętojańskiej - głównej handlowej ulicy Gdyni! lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł101,30 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 13 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - liczne ścieżki rowerowe, - duża działka, - blisko do jezior: - jezioro Długie - 2,5km - plaża gminna w Borzestowie, - jezioro Wielkie - 5km, - jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

366 320 zł4 579 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoje miejsce pomiędzy lasem a miastem. Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok zielonych koron drzew. Po chwili, jeśli zechcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,12 m² 11 921 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: rozkładowe, ustawne, ciepłe, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Suchanino). Dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 488 m² 530,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę budynku usługowego, usytuowana w handlowej części Pelplina, w sąsiedztwie Biedronki, rossmana, targowiska miejskiego. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 188 m² 190,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 4188 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pensjonat / hotel w Karwi, wysoki standard, 9 apartamentów, 18 pokoi. Właściciel akceptuje podnajem np. dla uchodźców z Ukrainy. Czynsz 20.000 zł + eksploatacja (około 10.000 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

147 708 zł1 492 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Patryk Kotulski Tel.   Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Położona w Kolinczu ok. 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł50 m² 39 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Największe atuty - Prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni Orłowie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży - Apartament świeżo po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Borkowo koło Żukowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65,47 m² 4 887,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.