dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

739 000 zł62,20 m² 11 881,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , z pięknym widokiem na park. Lokal dwustronny, z balkonem i piwnicą, idealny dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 724 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10724 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, budynku gospodarczo - magazynowego oraz garażu. Nieruchomość lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

775 060 zł35,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania - 775 060 zł jest ceną netto. Jest to lokal użytkowy, ze stawką vat 23%, jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,40 m² 16 584,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w Gdyni Wygodne mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

25,37 zł/m²1 025 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta wynajmu nieruchomości zlokalizowanej w Porcie Morskim w Helu! Tu sezon trwa cały rok. W zasięgu mamy helskie fokarium oraz cypel, gdzie Zatoka Gdańska łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 458 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 207/52, położona w miejscowości Przemysław II (gm. Stegna). Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 360 m² 183,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Cedrach Wielkich 1360m2 Spokojna okolica, blisko Gdańska-Pruszcza Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł500 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Kompleks działek w Sławoszynie Na sprzedaż atrakcyjne działki zlokalizowane w Sławoszynie w gminie Krokowa. Idealne miejsce na relaks w sezonie letnim. Na sprzedaż: 229/69 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,71 m² 12 666,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty nad morzem - tylko 2,5 km od plaży! | Sztutowo Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na wakacje! Oferujemy nowoczesne, kameralne apartamenty położone w malowniczym Sztutowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biura do wynajęcia W nowej bramie Szukasz prestiżowej i nietuzinkowej przestrzeni dla swojego biznesu? Nowa Brama to miejsce, które łączy historię z funkcjonalnością,.

Szczegóły ogłoszenia

21 521 €5 002 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł125 m² 46,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m2, płożona w miejscowości Sławoszyno w gminie Krokowa. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje mn/u (.

Szczegóły ogłoszenia

115 962 zł1 506 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 735 zł35,73 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 500 zł46,67 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 46,67 m | balkon 5,80 m | I piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 680 448,60 pln do 1 534 342,09 pln, o powierzchniach od 46,67 m do 85,39 m . W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł155 m² 8 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom - 155 m o designerskiej przestrzeni w Luzinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostania już działka (dalej już Lasy Państwowe) w Łapinie Kartuskim przy ul. Dzielnicowej. Mapy Google widzą miejsce jako Widlino ul. Dzielnicowa. 239/9 - 2014 m2. prostokątna, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem budynek biurowy na granicy Gdańska oraz Sopotu! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na granicy Sopotu oraz Gdańska. Dzięki takiemu położeniu, bardzo sprawnie możemy dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,57 m² 19 749,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: 5 minut spacerem do plaży i morza Inwestycja z całodobową ochroną, siłownią i strefą spa Liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe w okolicy Rezydencja Marina to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 700 m² 134,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na Sprzedaż: działki Budowlane w Malowniczym Pomlewie Idealne pod Twój Wymarzony Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do natury i miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą nowego osiedla "pastelowe" w dzielnicy Orunia Górna. Do dyspozycji lokatorów są trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł105,30 m² 20 883,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament W sercu sopotu - enklawa spokoju tuż przy monte cassino 3 sypialnie | 2 minut od Monciaka | 5 minut do plaży | Garaż podziemny | miejsca parkingowe dla mieszkańców | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113 700 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:113 700 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 11,3700 ha, położony w miejscowości Pączewo, w gminie Skórcz, powiecie starogardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51 m² 22 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55 m² 14 709,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 55 m , położonym na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł559 m² 3 935,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka mieszkaniowa nr 450 /23 o powierzchni 559 m . Brak miejscowego planu zagospodarowania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł359,80 m² 4 002,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica inwestycyjna | centrum starogardu gdańskiego | ul. Tczewska Na sprzedaż atrakcyjna kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna idealna pod budowę hali magazynowej opis: działka o powierzchni 3000 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł62 m² 8 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²78,50 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowego osiedla Zaspa vvita. Lokal posiada potężne witryny na całej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł91,70 m² 16 248,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 91,7 m , położona na I piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Sopot. Lokal składa się z czterech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | os. Hubalczyków Westerplatte w Słupsku Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32,70 m² 12 079,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona baza nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

104,35 zł/m²115 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kw Lokal nadaję się zarówno na działalność handlowo - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 564 m² 262,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | 1564 m2 | Koszwały Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w doskonałej lokalizacji w miejscowości Koszwały (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,40 m² 15 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - jedna z najlepszych lokalizacji Gdańska - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 133 m² 187,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 2 133 m , położona w malowniczej miejscowości Zła Wieś, w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

619 750 zł55,20 m² 11 227,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje z prywatnym ogródkiem 50 m | Parter | Miejsce postojowe w cenie! | Gdańsk ul. Guderskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 079 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie pod budowę domu Działka w okolicy zabudowy wolnostojącej. Enklawa spokoju, dobry dojazd do zaplecza handlowo- usługowego. Tu może powstać Twój dom w otoczeniu lasu!.