dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 779 zł66,90 m² 13 419,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Targi nieruchomości nadmorskich w Warszawie w prosperhouse trwają Kto by o tym nie marzył. student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34,90 m² 77,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa lokalizacja mieszkania na granicy Jelitkowa.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,35 m² 14 323,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy ulicy Leskiego na Jasieniu. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł42 527 m² 46,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kleszczewo, gmina Trąbki Wielkie, tuż przy ulicy Gdańskiej teren: działka rolna o powierzchni 42527 m2 działka 183/24 obręb 0009 Kleszczewo Podana cena jest ceną netto. Nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł150 m² 11 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym blisko plaży Lokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. Zawiślańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 000 zł4 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość pod inwestycje. 4800m2 pod usługi. Super lokalizacja trasa Bojano - Dobrzewino- chwaszczyno. Działka przy głównej ulicy Józefa Wybickiego i ulicy Owsianej. Prężnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 966 m² 111,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronna działka mieszkaniowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 999 zł139,90 m² 7 719,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł44,62 m² 10 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł11 600 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Kobylnicy przy ul. Kasztanowej o łącznej powierzchni 11 600 m . Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł67,80 m² 11 342,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mamy dla Państwa w ofercie dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m , położone na drugim, ostatnim piętrze w budynku mieszkalnym w Redzie, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 092 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 4 działki z planem zagospodarowania przestrzennego w Ustce. Trzy działki o powierzchniach; - 3134 m2, i jedną działkę o powierzchni - 2092m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność biura. Budynek znajduje się w idealnej lokalizacji - bliski dostęp do komunikacji a jednocześnie sąsiedztwo parków i morza zapewnia komfort życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do Borkowa Łostowickiego, bezpośrednio przylegającego do dzielnicy Gdańsk Południe. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości - 200m do supermarketu, 200 m do przystanku autobusu ztm.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł190 m² 28,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 190m2. Wysokość 4,6m2, brama z poziomu zero 4m. Magazyn nieogrzewany. Teren ogrodzony, plac manewrowy. Możliwość najmu biura. Magazyn położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł43,89 m² 27 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni | gotowy do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż oferowany jest funkcjonalny, wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokoje, 110 m , centrum Tczewa, ul. Strzelecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze budynku w centrum Tczew przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo,Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 805 m2 położona przy ul. Gdakowskiej w Mikołajkach Pomorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 785 zł62,33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wykończone pod klucz! Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sopocie Kamiennym Potoku, przy ulicy Kujawskiej. Ostatni budynek, tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł47,14 m² 21 901,95 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament położony jest na II piętrze, z ekspozycją wschodnio-północną. Salon z aneksem kuchennym (40,80 m ) posiada wyjście na balkon (6,62 m ), z widokiem na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł108 m² 8 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł67 m² 18 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie W domu jednorodzinny W pełni umeblowane |bezczynszowe |blisko lasu w Orłowie | Cicha okolica | Balkon ***** rozkład pomieszczeń I standard: * przedpokoju * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu "browar Gdański". Świetny punkt komunikacyjny- dworzec pkp/skm bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij nowoczesne powierzchnie biurowe w Gdyni, zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, idealnej dla Twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w Gdyni? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 905 m² 74,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 164 m² 189,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Potencjał pod zabudowę wielorodzinną - atrakcyjna forma.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 004 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę na ulicy Heweliusza w Starogardzie Gdańskim. Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 805 zł42,77 m² 16 876,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (42.77m2), położone na 1-szym piętrze w uroczym otoczeniu doliny potoku Siedleckiego, w Gdańsku Suchaninie.

Szczegóły ogłoszenia

8 zł/m²611,82 m² 4 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje Państwu do najmu Budynek wraz z działką. Budynek jednopiętrowy, mieszczący się w Czersku, przy ulicy Kolejowej 1a, na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną w Redzie - 7500 m przy ul. Rolniczej Idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora - projekt wstępny na 5 budynków dwulokalowych! Atuty działki: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

295 000 zł26 m² 11 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 900 zł97,45 m² 8 721,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,91 m² 14 508,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: - piękny widok z balkonu w oddali widok na morze - mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł800 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 730 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny obiekt reprezentacyjny o pow. 800m2 położony w miejscowości Łęgowo gmina Pruszcz Gdański. Wspaniały budynek na oddział lub przedstawicielstwo firmy na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł91 m² 3 626,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| mieszkanie 91,12 m 2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 850 zł34,94 m² 23 693,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament z ogrodem w pierwszej linii brzegowej Zmień perspektywę i zamieszkaj tam, gdzie jachty cumują pod Twoim oknem. Unikatowy projekt typu condo-resort, położony.