dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

550 000 zł133,90 m² 4 107,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowy, przestronny, bezczynszowy apartament o powierzchni całkowitej 133,90m 2 , użytkowej 85,70m 2 , z garażem ok.27m.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 321 zł75,83 m² 19 125,95 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m z loggią (4,39 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 480 m² 368,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rzemieślnicza położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 4480 m stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł3 042 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z ekspozycją i łatwym dojazdem z drogi wojewódzkiej. Przeznaczenie Teren objęty Studium. Media W drodze dojazdowej do działki jest sieć wodociągowa i linia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł96 m² 6 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja "przystań Miszewko" to przytulne domy na granicy Banina i Miszewka przy ul. Karwety. Szukając domu zwracasz pewnie uwagę na 4 kluczowe parametry: - atrakcyjna cena - jest to najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł40,08 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,08 m2 w nowoczesnej inwestycji "faro", ul. Rożankowskiego, położone na III piętrze w budynku z windą. Pomieszczenia: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszu Rezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska - Osowy z malowniczym widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52,62 m² 81,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami),.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²125,57 m² 6 906 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne biura w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym. Do wynajęcia są dwa, przestronne biura położone obok siebie, które znajdują się na II piętrze w nowoczesnym budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

27,05 zł/m²207 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem | tczew | ul. Armii krajowej | 207 M Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 207 m , usytuowany na 1. piętrze budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł53,59 m² 1 212,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Lokalizacja: dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest malowniczymi.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł190 m² 5 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Tylko w Keller Williams! Kwidzyn, ul. Żytnia - skrajny segment 190 m z ogrodem, gotowy do wprowadzenia ( działka 4,45 ar) Dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 305 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę budowlaną nad jeziorem w turystycznej miejscowości Sobącz. Link do filmu- Sobącz-wieś.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł180 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny dom wolnostojący zlokalizowany w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Dom posiada nie tylko trzypoziomowy, świetny rozkład, który umożliwia łatwe oddzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z charakterem | 360 m? | pompa ciepła | fotowoltaika | sauna | duża działka | Koszwały - 10 min od Gdańska Szukasz domu, który łączy przestrzeń, nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł56,99 m² 13 686,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie w Gdyni Pustki Cisowskie, funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie o metrażu 56,99 m.kw, z balkonem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł68 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle 3 Żagle gwarantuje wysoki komfort życia. Na osiedle prowadzą zdalnie sterowane szlabany oraz garażowe bramy wjazdowe. Wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi poziomami w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: karwieńskie Błoto Drugie leży na wschodnim krańcu Wybrzeża Słowińskiego, na zachód od Kanału Karwinka. Wieś graniczy: od wschodu z Karwią, z południa z miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,40 m² 12 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania gwarantującego komfort i ciszę w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 500 zł50 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł90,20 m² 10 354,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o domu, gdzie poranki smakują ciszą, gdzie kawa na tarasie ma aromat wolności, a jedynym dźwiękiem, który przerywa spokój jest śpiew ptaków witających nowy dzień. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł81 414 m² 27,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 8,14 ha w Łebnie (gm. Szemud), dla której w 2008 roku wydano pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego (niezrealizowane). Odległość do węzła trasy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 134 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta - Przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 776 m² 106 560 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 214 000 zł8 593 m² 257,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 8593m2 położona w Kościerzynie nad Jeziorem Wierzysko, w pierwszej linii zabudowy! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107,80 m² 11 038,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Unikatowa nieruchomość W sercu gdańska | śródmieście Ścisłe Centrum Gdańska | Krok od Motławy i Starówki | Idealne pod wynajem krótkoterminowy i second home | Bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł120,30 m² 24 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdyni Orłowo. Apartament: egzotyczna Oaza Luksusu To unikalna nieruchomość o powierzchni 120,3 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55,70 m² 18 850,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Gdynia Wiczlino to najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdyni. Aktualna liczba mieszkańców przekracza 16 000. Dobry dojazd do obwodnicy w 5 minut, oraz do centrum w 15 minut. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy 4 pokojowy kompletnie urządzony apartament z dużym balkonem , komórką oraz miejscem w hali garażowej - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł602 m² 297,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Gościcinie! Na sprzedaż działka o pow. 602 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę w Gościcinie przy ul. Strażackiej. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,33 m² 12 953,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Na rynku nieruchomości największą wartość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43 309 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu rolnym położona w miejscowości Widzino w gminie Kobylnica. Działka nr 282/20 o powierzchni 4.3309 ha przylega bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

261 800 zł23 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka ok. 2,38 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Chojnice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 200 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki przemysłowo-usługowej - kazimierz (gm.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Nieruchomość: działka budowlano usługowa o numerze ewidencyjnym 132/4 powierzchnia 1 365 m2, obręb Skowarcz, gmina Pszczółki; - nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 186 m² 125,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3186 m2 pod zabudowę wielorodzinną - mpzp Podana cena jest ceną brutto - vat 23% (około 325.000 zł netto) Działka nr 114/2 Szerokość działki: około 60.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 836 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.