dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

72,92 zł/m²28,80 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ma do zaoferowania powierzchnie na nowobudowanym dworcu w Słupsku przy ulicy Kołłątaja. Centralna lokalizacja tego obiektu względem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przestronna działka pod budowę przy jeziorze wysockim Idealna pod dom z gabinetem lub biurem | Unikalna lokalizacja - 50 m od tafli jeziora | Swoboda aranżacji | Dostęp do mediów | Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł83,02 m² 7 203,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 83,2 m z tarasem i widokiem na Wisłę - Tczew! Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

260 900 zł57 978 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dzierżawy gruntu - 5,7978 ha, gdańsk, ul. Ku Ujściu Oferujemy na dzierżawę atrakcyjny grunt o powierzchni 5,7978 ha, położony w Gdańsku przy ul. Ku Ujściu. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Atuty nieruchomości Witryna od strony ulicy, idealna pod gabinet, biuro, salon beauty, kancelarię lub usługi. Dwa w pełni niezależne poziomy, umożliwiające jednoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,48 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Sztutowie. Tak jak na zdjęciach. Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37.48 m2 z miejscem naziemnym, w odległości 4 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować nieruchomość w Nowym Dworze Gdańskim dom wielorodzinny z 4 odrębnymi lokalami mieszkalnymi i osobnymi wejściami, w spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł630,37 m² 5 695,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonujący obiekt hotelowo-pensjonatowy położony w nadmorskiej miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł250 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m , położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64 m² 16 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²160 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem biuro - 160 m2, 1 piętro. Obiekt wyposażony w system alarmowy z dostępem 24/7. Ogrzewanie klimatyzacja i pompy ciepła. Wentylacja z rekuperacją. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 797 m² 166,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano- usługowa o powierzchni 4.797 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Cisy przy trasie dk 22, zaledwie 4 km od Malborka! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł3 009 m² 288,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka nad morzem z projektem domu - Osłonino działka: na sprzedaż działka o powierzchni 3009 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45 m x 68 m.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł84,43 m² 10 185,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Idealny dom dla rodziny! atuty: - 160 m do przystanku autobusowego; - 700 m do przedszkola oraz 2 km do Szkoły Podstawowej; - 3,5 km do pkm Rębiechowo; - dom gotowy do wprowadzenia; - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

203 760 zł1 132 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka z panoramicznym widokiem - idealna propozycja dla osób marzących o domu z widokiem na wzgórza i lasy. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 200 zł100 m² 9 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest we Władysławowie przy ul. Tarłowej, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 925 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka w pobliżu jeziora, w miejscowości Żukówko. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 116 000 zł65,51 m² 17 035,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł17 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 17m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2003r. w Gdańsku przy ul.Storczykowej. W garażu rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,25 m² 9 124,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedać trzy mieszkania po generalnym remoncie w Tczewie. Na sprzedaż mieszkania ok 38 m - centrum miasta. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,55 m² 11 865,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, spokojna okolica wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu) lokalizacja: 17.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,82 m² 13 448,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - idealne dla rodziny lub inwestora! Wizualizacja salonu z aneksem ma charakter poglądowy. Marzysz o mieszkaniu w sercu Wrzeszcza, które łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 611 zł63,13 m² 25 829,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł446 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn produkcyjny zlokalizowany na ul.Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Magazyn jest obecnie po remoncie (zdjęcia wykonano przed remontem). Magazyn składa się z czterech części:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 300 zł42 m² 11 030,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji deweloperskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie***działka 503 m2 *** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł94,70 m² 40 337,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ta nieruchomość należy do tych drugich. Apartament o powierzchni niemalże 95 metrów dopracowanej przestrzeni, zwieńczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż grunt w miejscowości Buszkowy Górny (gmina Kolbudy, powiat Gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi. Odległość od Kolbud to 7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowy z możliwością wynajęcia wygrodzonego placu o powierzchni około 350m2. Budynek idealny na siedzibę firmy, hurtownię.Przystosowany do potrzeb osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 251 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1251 m (nr 340/29), położona w malowniczej miejscowości Cedry Wielkie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,80 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku w zabudowie szeregowej w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 280 zł43,48 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł213,93 m² 10 980,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej części Kaszub - w Kłącznie k/bytowa, zaledwie ok. 400 metrów od jeziora i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.