dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 602 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, obiekt usługowy usytułowany na 3 piętrach reprezentacyjnego budynku o powierzchni 450 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod profesjonalne biuro, kancelarie, gabinety, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 700 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 8700 m2 położona w niedalekiej odległości od Jeziora Gatno , oraz wsi Niedamowo, w gminie Kościerzyna. Przepiękna okolica, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł252 973 m² 138,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (pelplin) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł330 m² 5 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Na sprzedaż duży dom w Redzie z pięknym ogrodem. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dużym, przestronnym domem wraz budynkami produkcyjno - magazynowymi. Dom: to duży piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,88 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 841 180 zł83,69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 496 zł34,96 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Krynica Morska jest popularnym miejscem wypoczynku nad Bałtykiem, położonym na malowniczej Mierzei Wiślanej, otoczonym przez dwa zbiorniki wodne - Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł3 000 m² 666,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o budowie pensjonatu, własnego domu lub szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

513 610 zł1 173 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1173 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł42 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań w spokojnej części Chełmu Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Chełm, która zapewnia wysoki komfort codziennego życia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł84 m² 11 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w samym sercu Gdyni z dostępem od ul. Świętojańskiej oraz ul. Władysława IV. To topowa, prestiżowa lokalizacja, która realnie pracuje na rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwe działki budowlane w Nowej Wsi Przywidzkiej - Twoje miejsce blisko natury Szukasz wyjątkowej przestrzeni na wymarzony dom w otoczeniu natury? Oferujemy działki o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł225 m² 7 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z widokiem na jezioro Twoje miejsce spokoju, komfortu i rodzinnych chwil Zamieszkaj w miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy zachodem słońca odbijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł117,70 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom całoroczny letniskowy o powierzchni użytkowej wraz z garażem 117,7 m2 położony w Gostomiu (ok. 13 km od Kościerzyny).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament 122,50m2 na ostatnim piętrze z 120,50m2 zielonym tarasem w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł7 182 m² 180,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka o powierzchni 7 182 m , położona w miejscowości Brudzewo (gm. Puck) - tuż przy głównej trasie (dw nr 216) relacji Reda - Hel. Nieruchomość objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł44,61 m² 13 898,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w urokliwej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 940 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 9940 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

94,08 zł/m²138,18 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł81,70 m² 15 899,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kojącym widokiem na naturę. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 208 zł62,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż 12 mieszkań w stanie deweloperskim - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł324,56 m² 3 697,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana na sprzedaż nieruchomość to lokal o charakterze handlowo-produkcyjnym, zlokalizowany na parterze domu dwurodzinnego. Lokal o łącznej powierzchni 324,56 m składa się z ok.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł2 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynajmę utwardzony plac o powierzchni 2800 m2. W Gdyni na terenie byłego Polifarbu. Cena najmu 4zł netto za m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane w Przyjaźni na Kaszubach - idealne miejsce na Twój dom marzeń! Ostatnie dwie działki z I etapu inwestycji Wybierz swoją działkę: działka nr 70/18- 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł179 m² 6 703,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja: jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

109 890 zł999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 273/10, położona we wsi Borzestowo, gmina Chmielno, przy spokojnej ulicy Jaśminowej, zaledwie kilkanaście minut spacerem od jednego.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł257,02 m² 10 699,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w Klukowie. Wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest na ładnie zagospodarowanej działce w otulinie drzew i krzewów. Wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,30 m² 19 450,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: zaledwie 10 minut spacerem do fontanny Neptuna Prestiżowa inwestycja wielokrotnie nagradzana za architekturę i jakość 2 km do największej galerii handlowej w Gdańsku - forum Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł166 m² 1 265,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom - Krastudy, gm. Mikołajki Pomorskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Krastudy, na dużej działce o powierzchni 3.000 m .

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł17 770 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny w atrakcyjnej cenie blisko jeziora i lasów! Na działce studnia głębinowa oraz skrzynka z prądem. Lokalizacja: działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²215 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 215m2 w Rumi. Lokal znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2000r. Wejście do lokalu z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł48,47 m² 13 884,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - dobra lokalizacja serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - solidna gdyńska kamienica z odnowioną elewacją - idealne pod inwestycję (wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:633 m²

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera wszystko już działa. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł970 m² 2 576,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Na sprzedaż zakład produkcyjny przystosowany pod produkcję żywności z dodatkowym budynkiem handlowo-usługowym, który teraz pełni funkcję mieszkalną. Zakład posiada certyfikat.