dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

468 000 zł62,05 m² 7 542,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,90 m , usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

65,12 zł/m²180 m² 11 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo z Obwodnicą Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

756 600 zł2 910 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Pępowo o powierzchni 2910m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie takich miejscowości jak: żukowo i Rębiechowo. Około 18km.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Skarszewy przy ul. Młyńskiej, który łączy funkcję komfortowego domu rodzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł50,79 m² 9 056,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór mieszkań: IV kwartał 2025r. *Przychodnia, apteka, sklep spożywczy - 10 minut *przystanek autobusowy - 15 minut *szkoła - 15 minut *gdańsk Śródmieście - 15 minut *obwodnica Trójmiasta - 10.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł1 699 m² 2 000,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji! Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: działka znajduje się w Kiełpinie Górnym. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł3 001 m² 347,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (3.001 m2) położona w pięknym i malowniczym miejscu. Działka znajduje się ok. 3 km od centrum Gdańska. Działka niezabudowana, porośnięta pojedynczymi drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

82,84 zł/m²555,30 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia ofertę najmu budynku znajdującego się w centralnej części Gdańska obok dworca Gdańsk Główny, przy ulicy Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość W bloku Z windą! bardzo niski czynsz! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowo przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu. Nieruchomość wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł103,83 m² 7 656,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zarezerwowany Wygodny, dobrze zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Kąpino. To lokalizacja idealna dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Na sprzedaż klasyczny dom jednorodzinny z lat 70., reprezentujący kultowy styl tzw. kwadratowego klocka. To nieruchomość, w której czuć ducha minionej epoki idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł13 900 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn. Lokalizacja: prabuty to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,17 m² 23 319,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie | 47,17 m | Garnizon, gdańsk Wrzeszcz | w trakcie wykończenia lokalizacja Nieruchomość położona jest na prestiżowym osiedlu Garnizon w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł872 m² 308,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 872m2 w miejscowości Sasinie w gminie Choczewo. Opis nieruchomości: działka w kształcie prostokąta, płaska, droga dojazdowa polna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 498 m² 232,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na pograniczu Dąbrowy i Banina! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Dąbrowy i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł11 324 m² 1 412,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno usługowa o 11 324m2 w sąsiedztwie Portu Lotniczego Gdańsk Atuty: strategicznie położony teren ok. 500 m od Portu Lotniczego Gdańsk; optymalny pod inwestycje hotelowe.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł32,49 m² 1 231,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Smętowo Graniczne w woj. pomorskim, w powiecie starogardzkim. Wieś stanowi siedzibę gminy Smętowo Graniczne, która graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł684 m² 248,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekraacyjna położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Sitno działka o powierzchni 684 m2. Zabudowa letniskowa z możliwością domu całorocznego. Działka położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek Produkcyjny 450m2 w Pruszczu Gdańskim. Do wynajmu pomieszczenia zlokalizowane w obiekcie przemysłowym położonym w Pruszczu Gdańskim. Obiekt charakteryzuje się dobrym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie o powierzchni 65m 2 , położone w centrum rewitalizowanej dzielnicy Lęborka, opodal Placu Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

141 400 zł1 414 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego) o powierzchni 1414 m2 położona w miejscowości Postołowo w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem z Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł573 m² 3 994,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:304 m²

Zabytkowa Kamienica na sprzedaż - serce Starego Miasta w Tczewie! Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Lokalizacja: rynek, tczew Cena: do negocjacji - zaproponuj swoją.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:716 m²

Cena podlega negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy blisko portu w Gdyni Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych 1911/1 i 1911/2 o łącznej.