dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rekreacyjna 1100 m? - 1000 m od plaży nr 15 | Karwieńskie Błota | Nadmorski Park Krajobrazowy Marzysz o własnym kawałku ziemi nad Bałtykiem? Takim, gdzie budzisz się rano,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł33 m² 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

 

 

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,99m2, znajdujące się na trzecim piętrze znajdujące się na osiedlu Janowo Park III Zakończenie budowy II kwartał 2026 r. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 264 m² 330,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks płaskich działek budowlanych w Bojanie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56,10 m² 29 768,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - luksusowy, wysokiej klasy apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdynia Orłowo. - prywatny ogród o pow. 40 m dostępny z salonu i sypialni. - kameralne zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 74 m | Balkon z widokiem na las | Wrzeszcz | Nowoczesne wykończenie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł194,60 m² 8 324,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37,50 m² 25 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*rezerwacja* 2 pokojowy apartament | 400m od plaży | basen | Marina Jastarnia Tu każdy poranek zaczyna się od zapachu morskiego powietrza i widoku jachtów w marinie. Apartament w Marina.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 098 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka w sąsiedztwie Borów Tucholskich Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł3 929 m² 105,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Opcja dojazdu : pinezka z Google.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46,10 m² 12 472,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł700 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł370 m² 3 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 060 m²

Na sprzedaż przestronny, całoroczny dom położony w malowniczej miejscowości Załakowo (gmina Sierakowice), w sercu Kaszub. Najważniejsze informacje Cena: 1 160 000 zł Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

dwa balkony, miejsce parkingowe przynależne do lokalu, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow. 36,20 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

437 450 zł3 444 m² 127,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 3444 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219,80 m² 6 778,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

130 600 zł1 306 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni! Okolica: działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł61,42 m² 12 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, zadbane i urządzone w bardzo wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,42 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł232,32 m² 14 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atuty - położenie bezpośrednio przy lesie cisza i prywatność w centrum miasta - unikalna, kaskadowa działka 635 m z klimatem prywatnego ogrodu - solidny dom o powierzchni 232,32.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł16 471 m² 212,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonego gruntu usługowo-mieszkaniowego w Bąkowie przy drodze wojewódzkiej 221 (ul. Wybickiego). Działka o wybitnych walorach ekspozycyjnych, doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł35 m² 18 057,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł295 m² 12 203,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 939 m²

Okolica: dom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, w dzielnicy Jasień. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, m.in. Centrum Handlowe, tigergym,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł233 m² 3 733,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca. Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²108 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, usługi Atuty - możliwośc wynajęcia poszczególnych pomieszczeń - lokal posiada 2 niezależne łazienki i jedną dostępną z poczekalni, -.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł10 300 m² 30,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 300 m położona w miejscowości Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80,90 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.apartament w SEA TOWERS o pow.80,9m2 z widokiem na morze i panoramę miasta. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~66m2 na nowo powstającym osiedlu "szumilas". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Szumilas w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł86,85 m² 3 339,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Klimatyczna kamienica z potencjałem | Borzechowo | jeziora i lasy Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w Borzechowie - jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Kociewia,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł23,90 m² 15 271,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szukasz inwestycji, która łączy prestiżową lokalizację z atrakcyjną ceną? Ta oferta pokazuje, że zakup nieruchomości w samym sercu Gdańska może być realną alternatywą dla mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1946

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk Wrzeszcz. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67,10 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę ciche, komfortowo urządzone, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w jedno-kondygnacyjnym budynku, położonym w Gdańsku Osowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 400 zł49,53 m² 14 403,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż - Apartamenty Klimatyczna, gdańsk Sobieszewo. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł109 m² 6 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni całkowitej 109 m (powierzchnia użytkowa 91,5 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 080 zł87,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - gotowe do odbioru - Mieszkanie do własnej aranżacji, - taras widokowy - Rozwijająca się dzielnica, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł196,41 m² 5 595,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:876 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 196,41 m2 (użytkowej 165,56 m2) położony w spokojnej, zielonej części Gościcina. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa wyłącznie właściciel. Na wynajem niezależny obiekt biurowy o powierzchni 293,8 m.kw. W skład obiektu wchodzi : - 6 gabinetów biurowych (13 m.kw-30.m.kw), -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij