dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Matarnia | blisko lasu Są mieszkania, które wymagają pracy i są takie, do których po prostu wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł13 280 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł47 m² 17 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem apartamentowiec, piętro 5/6 Opis nieruchomości: Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł580 m² 2 929,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Nieruchomość - budynek mieszkalny W cenie działki! cena do rozmów! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Jastrzębiej Górze, w województwie pomorskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł943 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na obrzeżach Pucka, w miejscowości Połczyno Bis, przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość usytuowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,40 m² 12 239,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: topowa lokalizacja wysoka stopa zwrotna blisko morza idealnie skomunikowane Lokalizacja: sopot: miejsce relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł128,14 m² 8 576,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny budynek w stanie deweloperskim premium - na pograniczu Osowy i Chwaszczyna! lokalizacja: lokalizacja na pograniczu Osowy i Chwaszczyna zapewnia wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w doskonałe lokalizacji - Gdańsk, ul. Kołodzieja - Ujeścisko , blisko tramwaj - doskonała komunikacja. Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Przymorzu przy ul. Jagiellońskiej Nieruchomość idealna pod inwestycję: najem krótkoterminowy lub długoterminowy z racji.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł53 m² 17 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania, które znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,01 m² 8 815,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las przy ul. Kcyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem i pięknym widokiem na las, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 082 m² 200,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 112 m , który z powiedzeniem może być przystosowany do działalności biurowej, znajduje się na parterze centrum handlowego Parkova, przy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 121 m² 132,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Kamela, gm. Somonino, powiat kartuski. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych dla których wydana została decyzja o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł34 400 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł26 m² 13 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W świetnej lokalizacji? Doskonale trafiłeś! atuty: - możliwość zakupu przez obywateli spoza ue - Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Łyśniewo Sierakowickie, w sercu malowniczych Kaszub, w otoczeniu jezior, lasów i terenów zielonych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Oferta sprzedaży domu Przyjaźń, gmina Żukowo Cena: 990 000 zł (cena do delikatnej negocjacji) Lokalizacja: przyjaźń, gm. Żukowo Powierzchnia domu: 80 m Powierzchnia działki: 1047 m Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,10 m² 4 486,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa lokale użytkowe o pow. 34,60m2 i 34,50m2. Każdy lokal składa się z części handlowej i pomieszczenia gospodarczego. Dwa niezależne wejścia i dwie witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 690 zł48,41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży - akm nieruchomości biuro akm nieruchomosci ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycje firmy rembud, zlokalizowaną przy ulicy Starozamkowej w Kwidzynie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 440 m² 243,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod usługi, produkcję i magazyny z pozwoleniem na budowę! Gotowy projekt! Grabiny Zameczek! lokalizacja: nieruchomość jest położona w miejscowości Grabiny-Zameczek.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł10 227 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej. Mapa lokalizacji: Pomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 001 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka budowlana przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł34,33 m² 10 981,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie bezczynszowe z dużym ogródkiem - Trąbki Wielkie, 32,85 m Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,85 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł332 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Powierzchnia warsztatowa, produkcyjna 260m2 w Gdyni Redłowie. Lokal znajduje się w kompleksie biurowo magazynowym. Możliwość najmu również biura. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 513 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zacisznie położone działki leśne o potencjale rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł2 395 m² 2 150,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Jasień | Kompleks 2395 m | Mieszkaniowo-Usługowa Zainwestuj w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Prezentujemy unikatowy kompleks trzech działek - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

39,46 zł/m²73,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy nadający się praktycznie pod każdego rodzaju biznes wymagający pomieszczeń dla pracowników lub miejsca do spotkań z klientami. Idealna lokalizacja na siedzibę Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł55,05 m² 8 537,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Cedry Wielkie, ul. Leśna Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na II piętrze zadbanego budynku z 1992 roku w miejscowości Cedry.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł45,82 m² 10 366,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Tylko u nas! Komfortowy pokój z łazienką do wynajęcia w domku prywatnym w Gdyni na Witominie. Cena za pokój 2000zł/mc z opłatami. W domku są dwa pokoje; na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł42,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ulica Heweliusza to doskonale położona i skomunikowana ze Starym Miastem uliczek. W pobliżu znajduje się dworzec Główny, centrum handlowe, tramwaj. Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł74,32 m² 6 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe w Kamiennicy w centrum Wejherowa tuż przy Parku Majkowskiego. Idealna propozycja do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 434 000 zł184,60 m² 7 768,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom hybrydowy przy Rezerwacie Beka |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł36,42 m² 12 465,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | gdańsk łostowice |! atrakcyjna cena! kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców mieszkanie: nowoczesne,.