dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 587 ogłoszeń

2 699 000 zł156,05 m² 17 295,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - dom z funkcją handlową - Otoczenie lasów i jeziora - Szybki dojazd do Gdańska lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł15,90 m² 16 289,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej Górze. Atuty: do 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł2 706 m² 635,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, 1891 m2 - Tczew Czyżykowo działka: na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2. Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł3 386 m² 900,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 753 m²

Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX/80/2015 Rady Miasta Malbork, z dnia 30 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł597,50 m² 4 167,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Teren idealny pod prowadzenie działalności! atuty : - 5750 m2 działki idealnej pod prowadzenie działalności - bardzo duży teren daje możliwości aranżacyjne pod dużą ilość miejsc parkingowych jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia piwnica - magazyn o powierzchni 70m2. Budynek znajduje się na Morenie przy ul. Piekarniczej. Położony w bardzo dobrej lokalizacji otoczonej pełną infrastrukturą handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 350 zł58,65 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł63,50 m² 13 307,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 600 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowy 1600 m | duży potencjał | Jaśkowa Dolina | Gdańsk Wrzeszcz Przedmiotem oferty jest przestronny obiekt usługowy o łącznej powierzchni około 1600 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna działka z potencjałem widoku na morze - Kamienna Góra, gdynia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej, niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł149,47 m² 7 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Oferta w przygotowaniu - już wkrótce w sprzedaży wyjątkowy dom w miejscowości Tokary o powierzchni 149,47 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,29 m² 15 656,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dobrze doświetlony apartament o wysokim standardzie w nadmorskim kompleksie Helska Villa Pełne ciepła i uroku dwupokojowe mieszkanie o dużej powierzchni ponad 54 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 800 m2 w Tczewie na Suchostrzygach działka: na sprzedaż działka (przed podziałem, nr 16), o powierzchni 800 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 11 m x 67 m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokal do własnej aranżacji, witryny, parking przed budynkiem, dwa wejścia, nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka budowlana z pięknym widokiem. Lokalizacja Nieruchomość położoną w miejscowości Lublewo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta Tczewa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bardzo pożądanej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł974 m² 189,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 974 m2, w Kłosowie, gmina Przodkowo (pow. kartuski). Działka położona w drugiej linii zabudowy (ok. 40m) od drogi głównej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy kameralny charakter, nadmorską lokalizację i realny potencjał najmu - ta oferta zasługuje na uwagę. Villa Nautica to butikowy projekt obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę jednorodzinną | Oaza spokoju | Bezpośrednie sąsiedztwo lasu | Miejsce na Twoją ucieczkę z miasta Szukasz dużej, ustawnej parceli pod dom w zielonej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,80 m² 10 584,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z dużym tarasem 71,8 m | 3 pokoje | 2 łazienki Na sprzedaż kompaktowe i jasne mieszkanie o powierzchni 71,8 m kw. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 525 zł65,24 m² 10 431,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Szczegóły oferty: powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Łazienka, wc, garderoba balkon 4,83 Termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 802 565 zł56,41 m² 31 954,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament dla miłośników żeglarstwa na Wyspie Sobieszewskiej z własnym miejscem cumowniczym i tarasem. Pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł140 m² 6 071,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty nieruchomości: gotowy do zamieszkania - dom nie wymaga nakładów, idealny zarówno dla jednej dużej rodziny, jak i dwóch mniejszych - dzięki niezależnym wejściom. Dwa osobne wejścia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksus, styl I spokój Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w cenionej dzielnicy Gdańsk - Zaspa. Nieruchomość z funkcjonalnym i wygodnym rozkładem, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł79 m² 21 518,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie + lokal usługowy | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 79 m , położona na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł1 220 m² 2 114,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty - Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem - warsztat samochodowy - hotel - restauracja - część mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 700 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka na sprzedaż w Łaszce - Idealne miejsce dla inwestora i osób szukających spokoju blisko morza** Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł136,86 m² 9 425,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament 23% vat idealny na wynajem *prezentowana cena bez podatku vat* apartament - kawalerka zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

431 319 zł1 081 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1081 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł30,50 m² 28 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż apartament w sercu Sopotu w dwupiętrowej kamienicy! Idealny pod inwestycje lub dla miłośników prestiżowych lokalizacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 760 zł60,40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nr31 60,26 m2 z balkonem (3,9M2) od dewelopera znajduje sie na parterze i składa się: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - pokój - pokój - balkon - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł81 m² 3 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Domek w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 41m 2, całkowitej 81 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł41,70 m² 9 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Kupujący bez prowizji 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł54,10 m² 27 541,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.54,1m2 w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku na terenie zamkniętym z 1960r., na ostatnim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij