dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

2 600 zł31,69 m² 82,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy. Nowy, słoneczny apartament o powierzchni ok. 32 m2 położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku posadowionym na ogrodzonej działce. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł25,57 m² 91,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,57 m2, położona na parterze w nowym, kameralnym budynku posadowionym na ogrodzonej działce. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej części Gdańska Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 014 m² 255,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Odkryj swój azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując doskonałą komunikację z Trójmiastem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł352 m² 10 482,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:17 594 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

55 909 zł3 400 m² 16,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia - MDC2 Gdańsk Koszwały Powierzchnia: ok. 3 400 m Czynsz: od ok. 3,75 eur/m Warunki najmu są elastyczne i zależne od długości umowy oraz specyfiki prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 188 zł31,56 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe! Najem na zasadzie najmu okazjonalnego na 12 miesięcy! Lokalizacja Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka, osiedle Lazurowe. W pobliżu sklep Żabka, stokrotka, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż dom o powierzchni około 120 m w miejscowości Dzierżążno, gmina Kartuzy. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości: wygoda i funkcjonalność: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń Komfort cieplny.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję przestronne i zadbane mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Rokitki k.Tczewa. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

61 372 zł4 444 m² 13,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 4 444 m, w cenie ok. 3,25 eur/m. Koszt wynajmu jest do negocjacji i zależny od długości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 799 000 zł220 m² 12 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Prestiż I przestrzeń - rezydencja przy ul. Wiczlińskiej | gdynia Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, powstającego w sercu gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,45 m² 21 336,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,45 m2 znajdująca się w centrum Gdyni, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W niedalekiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 799 zł42,35 m² 18 885,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje z Garderobą i Balkonem | Zachodnia ekspozycja | Smart Home | u Bram Śródmieścia Szukasz idealnego mieszkania na start, dla pary lub jako pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,01 m² 10 314,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i rodzinnej części Gdyni - Pogórzu Górnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł39,70 m² 22 166,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z prywatną mariną Prywatne nabrzeże | Marina lifestyle | Własny ogród | Widok na jachty | Premium To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 2-pokojowego - parter ul. Sobieskiego Powierzchnia: 36,2 m2 Mieszkanie umeblowane - jak na zdjęciach. Cena najmu:. 1800 zł odstępne. 400 zł czynsz. dodatkowo płatny prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- bez prowizji - - atrakcyjne położenie - wejście - najkorzystniejszy odcinek ul. Świętojańskiej - Lokal handlowo-usługowy, stan bardzo dobry - w podwórzu - wejście od ulicy, z boku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł20 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Klimatyczna kawalerka 50 m od plaży | Dolny Sopot | Premium | Idealna inwestycja i second home Są miejsca, do których jedzie się na weekend i są takie, z których po prostu nie chce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę na nowoczesnym osiedlu. Najem okazjonalny. Ulica to Ofiar Grudnia 70 w Gdańsku Południe/ Orunia Górna. Kawalerka o powierzchni 28,50.m2, Zlokalizowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 50m2, które usytuowane jest na III piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż zadbana, całoroczna działka rod położona w Gdańsku, dzielnica Morena. To jedna z nielicznych działek na Morenie z murowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł122 m² 10 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 122 m położony w spokojnej części Pucka - zaledwie kilka kroków od Morza. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 26m2 po generalnym remoncie w Gdyni na Leszczynkach. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34,24 m² 12 529,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka z możliwością przerobienia na dwa pokoje w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 34,24 położone w nowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Pomieszczenia do wydzierżawienia starogard gdański Spółka / Oddział: polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. /Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku Lokalizacja: województwo pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł76,50 m² 11 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej kameralnych i dynamicznie rozwijających się części Redy Betlejem.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²269,28 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł168 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty: - piękny dom wolnostojący z licznymi nasadzeniami w ogrodzie; - nieopodal jezioro Wierzysko; - gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych; - 4 kilometry do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 817 m² 121,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Projekt budowlany i pozwolenie budowlane w toku. Na sprzedaż duża działa 1818 m2. Budowlana z mpzp oraz planem zagospodarowania przykładowym domem. Działka częściowo ogrodzona, na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,30 m² 15 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: * Świetna lokalizacja; * Doskonała komunikacja; * Wygodne parkowanie; * Zielone otoczenie; * Pełna infrastruktura w zasięgu ręki; * Natychmiastowe wydanie; * Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,80 m² 14 532,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i otwartym widokiem na Gdańsk to propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, piękne, dwupokojowe mieszkanie na Garnizonie. Wykończone z dbałością o każdy szczegół. W każdym pomieszczeniu estetyczne zabudowy robione przez stolarza pod.