dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 623 ogłoszenia

10 920 zł420 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa zlokalizowana przy ulicy Hutniczej w Gdyni. Parametry hali: -powierzchnia 420m2, w tym pomieszczenie socjalne oraz wc -posadzka przemysłowa -wysokość 5,3 - 6,9.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 062 zł87,66 m² 14 693,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 - pokojowy przestronny apartament z pięknym widokiem posadowiony na 8 piętrze w nowo powstałej inwestycji w Gdańsku Letnicy przy ul. Starowiejskiej w inwestycji Horizon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 640 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks słonecznych działek w otulinie lasu, pośród ciszy i natury- dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 904 zł69,48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39 m² 17 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł195 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej domu o powierzchni użytkowej 195 m , posadowionego na działce 370 m , zlokalizowanego na ul. Osadników Wojskowych Cedry Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł14 500 m² 3,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąki klasy V i VI na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,45 ha ziemi rolnej (łąka) - 0,95 ha klasy łv, 0,50 ha łvi. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Mikołajki Pomorskie o łącznej powierzchni 265,98 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł121,34 m² 3 214,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 do częściowego remontu, znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36 m² 21 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament inwestycyjny o powierzchni 36 m?, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska przy ul. Wałowej, łączącej Młode i Stare Miasto Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł146,62 m² 2 653,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 235 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży domek letniskowy w kompleksie domków rekreacyjnych w Borsku, 200 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

6 262 000 zł888 m² 7 051,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: budynek wielolokalowy usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy Trakcie Św. Wojciecha. Jest to miejsce idealnie skomunikowane z obwodnicą południową trójmiasta, jak.

Szczegóły ogłoszenia

434 952 zł25,89 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 828 m² 190,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni prawie 1828 m2, położona w odległości około 80 m. od jeziora Kłączno. Jest to północny skraj Równiny Charzykowskiej. Akwen obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł60,11 m² 19 114,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku w nowoczesnej inwestycji Motława Garden przy ul. Wspólnej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 188 m , położony na działce o powierzchni 600 m , w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Trójmiasta - Gdyni Orłowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł127,10 m² 11 723,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży lokal z witryną i wejściem bezpośrednio od ul. Hutniczej. Świetna lokalizacja: w pobliżu wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego zapewniającą szybki dojazd zarówno do portu jak.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,28 m² 17 751 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego miejsca na relaks nad morzem, wśród plaż i lasów? A może marzysz o nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która może zarabiać na siebie od razu po zakupie?.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 300 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży trzech działek położonych W spokojnej miejscowości barwino, w gminie kępice. Działka rolna O powierzchni 11300 M2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,60 m² 11 298,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

10 595 000 zł200 m² 52 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie - 2 działki, dom do remontu, 950 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 800 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 238 200 zł2 313 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk wyspa sobieszewska | świbno teren usługowo-mieszkaniowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2313 m, położona w Gdańsku Świbnie, na wyjątkowej i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł100 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Witam Ofertuję do sprzedaży apartament o powierzchni 100m2 zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Pagórkowej 26b. Piętro 2 - tylko 4 mieszkania na klatce 4 pokoje - 3 sypialnie w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

10 476 zł291 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Atrakcyjny, magazyn o powierzchni 291m2 usytuowany w Gdyni przy ul. Hutniczej. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego modułu ( 290m2;+ 290m2). Obiekt o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł156,35 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo eleganckie, stylowe sopockie mieszkanie położone w spokojnej części ulicy zajmujące całą pierwszą kondygnację zabytkowej kamienicy. Przestronne, wysokie pomieszczenia. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł1 076 m² 3 429,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Jedyny taki obiekt blisko Gdańska - idealny pod działalność gospodarczą! Miszewo Lokalizacja: obiekt znajduje się 15km od ścisłego centum Gdańska w miejscowości Miszewo. Obok znajdziemy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł164,93 m² 6 669,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Zacisze Czaple Zacisze Czaple to inwestycja deweloperska wyznaczająca nowe, wyższe standardy w budownictwie komercyjnym. Stawiamy na wysoką jakość, bezpieczeństwo, transparentność oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 600 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę o powierzchni 1600 m , położoną w malowniczym Lisewie, w gminie Krokowa. Cena 198.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,95 m² 13 185,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortu, elegancji i bezpieczeństwa. Prezentujemy Apartament Premium o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł68,29 m² 13 457,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Atuty: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,75 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone W zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 021 m² 783,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł60,34 m² 11 799,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów rekreacyjnych i świetna infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru I filmu Z lotu ptaka! Na sprzedaż dom jednorodzinny, całoroczny o powierzchni użytkowej 112m2, a 132 całkowitej m2. Zlokalizowany na.