dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł57,10 m² 10 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

U nas Na sprzedaż 3- pokojowe piękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2005 roku - Reda, ul. Obwodowa (pożądana lokalizacja). Mieszkanie przeszło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł62 m² 20 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

3-pokojowy apartament w Juracie Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym kurorcie wypoczynkowym na Mierzei Helskiej, jakim jest Jurata.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny kompleks czterech działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Atuty Płaski.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł33 m² 23 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - Wygodne studio w samym sercu Starego Miasta na Wyspie Spichrzów - Wysokie przychody z najmu - Widok na Motławę Budynek: - apartamentowiec wzniesiony w 2018 roku pod nazwą Aura II -.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. Lokalizacja: działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce drogi.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł43 m² 15 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - Linea, gdańsk Linea to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Piecki-Migowo. Inwestycja łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego O powierzchni użytkowej 91 M2 wraz Z poddaszem użytkowym O powierzchni około 90 M2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł217,90 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom wolnostojący może być dwurodzinny. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Gdyni Pogórzu, lub okolicy Kosakowa. Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w Suchym Dworze miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 746 m²

Tylko dla klientów gotówkowych. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie za doplatą! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Jaźwiska, kociewskiej wsi w gminie Gniew, na lewym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 006 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 niezależne działki budowlane o łącznej powierzchni 3006 m , położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowo zadbana i w pełni wyposażona działka rekreacyjna o powierzchni 495 m , położona w rod im. Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 300 m² 345,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej działki budowlanej o powierzchni 1300 m2. Działka w kształcie prostokąta położona w Gdańsku Lipce przy ulicy Zawiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,10 m² 19 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Nowe 4-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Żabianka, ul. Subisława - 58,28 m - parter. Bliskość plaży, komunikacji miejskiej, uczelni. Idealna propozycja dla inwestora który chce ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

315 744 zł1 056 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka 1 056 m2 (nr 688/3) położona w miejscowości Gnieżdżewo, przy ul. Rolniczej - w spokojnej, kaszubskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 984 zł41,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 062 m² 177,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlana w kształcie prostokąta, uzbrojona w prąd Z , teren płaski, wydane Warunki Zabudowy budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Położona w spokojnej urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł157 m² 7 006,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 157,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 139 m² 129,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Piękne działki na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych działki budowlanych o powierzchni 1139m2 i 1114m2 położonych w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 247 m² 319,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W doskonałej lokalizacji! szczegóły oferty: powierzchnia działki: 6247 mkw Lokalizacja: zaciszna, rozwijająca się okolica z łatwym dostępem do centrum miasta Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

123 600 zł1 030 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Lubichowie każda ponad 1000m2 Teren posiada mpzp, -pod zabudowę jednorodzinną. Przyłącze energetyczne na działce, sieć wodociągowa dociągnięta Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł245 m² 7 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, basenem i strefą spa Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 245 m , z dużym ogrodem (ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:929 m²

Karwia ul. Ekologiczna - świetna lokalizacja - budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany ok. 300 m od morza i szerokiej piaszczystej plaży - trzecia linia zabudowy Jeśli myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44,53 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem świeżo wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł67,20 m² 14 806,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka z uchwalonym planem miejscowy przeznaczenia turystycznego z funkcją noclegową. Prezentowana działka przylega do drogi asfaltowej wzdłuż której przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł101,76 m² 19 152,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w Sopocie - 200 m od plaży! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy z 1910 roku, położonej przy ul. Grunwaldzkiej - zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł32,12 m² 14 539,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 630 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z funkcją usługową - idealna pod dom i działalność | Grabiny-Zameczek, 5 km od Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż przestronna, w pełni uzbrojona działka.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł59 m² 8 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie "do wejścia", dwustronne, w otoczeniu lasu czeka na nowych właścicieli! W cenie 2 własne miejsca w hali garażowej. Mieszkanie: nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł50 000 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Aktualnie właściciel uzyskuje pozwolenie środowiskowe do uzyska warunków zabudowy i przekształcenia działki na budowlaną. W niedalekiej odległości od działki będzie przebiegać nowa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,21 m² 15 287,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne osiedle gotowe do zamieszkania ujeścisko-łostowice Mieszkanie 2 pokojowe 41,29m z ogródkiem położone w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33,10 m² 17 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję. *bez prowizji*.

Szczegóły ogłoszenia

939 719 zł50,39 m² 18 648,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 50,27 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 3. piętro Oferuję funkcjonalne, jasne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł61,37 m² 13 997,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, ustawne, dwustronne I jasne mieszkanie Z widokiem na staw- wieżycka folwark lokalizacja: mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 550 m² 192,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w sąsiedztwie lasu, w cichej okolicy? Na sprzedaż działka o pow. 1550 m2 położona w Sopieszynie, w powiecie wejherowskim, gmina Wejherowo, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 700 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna Runowo, gm. Potęgowo, woj. pomorskie. Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 18.700 m (1,87 ha), położoną w miejscowości Runowo,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 009 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drodzy klienci zapraszam Was do zapoznania się z ofertą. Znajdziesz ją tylko U nas!nowa niższa cena! Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj ofertę działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 000 zł42,41 m² 16 104,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 949 m² 409,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1920 m ; Banino ul. Wodnika. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1920 m położona w miejscowości Banino (gmina Żukowo).