dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 605 ogłoszeń

665 000 zł3 802 m² 174,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł78,90 m² 2 978,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których chce się wracać każdego dnia. Takim miejscem może stać się właśnie to mieszkanie. Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Oferta sprzedaży - Dom w Tczewie, ul. Partyzantów, os. Staszica Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego domu w Tczewie, zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 100 zł3 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Osłonino, usytuowane na skarpie w otoczeniu zieleni i nadmorskiego krajobrazu. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

122 040 zł1 356 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Roztoka | Działka budowlana 1356 m z mpzp i mediami blisko jeziora i Trójmiasta Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ta działka właśnie taka jest. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 120 zł54,84 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 998 zł57,18 m² 17 471,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna enklawa u bram Śródmieścia Gdańska | 4 Pokoje (57,18 m ) z rozległym balkonem | Smart Home Zamieszkaj 5 minut jazdy od Głównego Miasta! Przedstawiamy wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł192 m² 13 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - lokalizacja - Pełna infrastruktura - handlowo usługowa - Funkcjonalny układ pomieszczeń - Bliskość komunikacji miejskiej - Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,15 m² 4 275,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego znajdującego się w Łęczycach pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 985 m² 239,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w malowniczej miejscowości Tokary na Kaszubach, w otoczeniu terenów zielonych i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi asfaltowej poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

83 100 zł1 108 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Działka o powierzchni 1108 m2, położona w miejscowości Mościska, przy ulicy Północnej, gm. Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47,10 m² 13 991,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,1 m , położone przy ul. Porębskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament W centrum gdańska Z widokiem na motławę I stare miasto. Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży taras |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie idealne dla 15 pracowników, zapewniające wygodę i funkcjonalność w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł4 177 m² 174,77 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł58,45 m² 30 282,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Unikatowy zabytkowy, dwupoziomowy apartament w centrum Gdańska rezydencja Z widokiem, którego nie da się odtworzyć Lokalizacja: gdańsk, śródmieście, ul. Grobla 1/2. Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł33,83 m² 22 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament z balkonem z możliwością wydzielenia sypialni. Zlokalizowany tuż przy Motławie na 2 piętrze w nowoczesnym budynku - układ mieszkania pozwala na łatwą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 74,86 m , położone w spokojnej i zielonej części Gdańska- osowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł117 m² 4 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom jednorodzinny o powierzchni około 117 m2, położony na działce o powierzchni 777 m2. Nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Kaszubska Oaza z Widokiem na Jezioro - Dom, w którym od pierwszego kroku czuć spokój Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię tylko szum drzew i delikatny błysk słońca.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł37 630 m² 95,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Prawomocne warunki zabudowy na 11 domów jednorodzinnych wolnostojących Duża powierzchnia: 37 669 m , idealna pod inwestycję deweloperską Możliwość zakupu działek osobno - mniejsza działka.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł161,60 m² 5 996,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Są domy i są miejsca, do których chce się wracać. Ta nieruchomość to coś więcej niż budynek to przestrzeń do życia, odpoczynku i złapania oddechu od codziennego tempa. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Przestrzeń I potencjał - wyjątkowy wolnostojący dom przy ulicy diamentowej Spacerem do Mechelinek | 180 m powierzchni | Dwie garderoby | Bliskie sąsiedztwo lasu | Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł596 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki budowlane na Pogórzu Oferujemy na sprzedaż dwie świetnie zlokalizowane działki budowlane w Pogórzu, położone zaledwie 80 metrów od ulicy Szkolnej. Nieruchomości w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 954 m² 186,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę z linią brzegową jeziora! Działka z pięknym widokiem na jezioro i panoramę małej kaszubskiej wsi jaką jest Piaszno. Nieruchomość w kompleksie czterech.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł46,40 m² 18 297,41 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu inwestycji "czwarty Żagiel" przy ulicy Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 581 645 zł81,11 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł120 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1904

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł621 m² 1 047 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na Kaszubach, w malowniczej miejscowości Kowalewo, zaledwie 31 minut od Sopotu. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 520 zł48,19 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Osiedle Ostoja | Nowa Karczma Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury i Trójmiasta? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Niepołomickiej 27. Lokal jest całkowicie nowy, wykończony w wysokim standardzie i nigdy nie był zamieszkany - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,75 m² 7 716,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, mieszkanie o powierzchni 38,75 m , położone w dzielnicy Gdańska-Górki Zachodnie przy ul. Łowickiej. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł31 m² 15 451,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta na gdańskiej Zaspie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie: na sprzedaż jasna, funkcjonalna i ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta sprzedaży: całoroczny dom wolnostojący - Nowy Wiec Lokalizacja: nowy Wiec, pogranicze Kaszub i Kociewia Powierzchnia użytkowa: 45 m2 (całkowita ok. 60 m2) Powierzchnia działki: 842.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,10 m² 12 737,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie premium z dużym tarasem - Rumia Janowo, osiedle Królewskie Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 mieszkanie Luksusowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł55,60 m² 12 320,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej na gdańskim Ujeścisku. To.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62,96 m² 10 244,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i gotowe do końcowej adaptacji mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2018 roku.