dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 950 000 zł45 m² 43 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w sercu Gdańska prestiżowa inwestycja doki Living Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Piękne mieszkanie Władysławowo- centrum- do morza ok.3-5min pieszo- po generalnym remoncie w 2019r. .Dwa oddzielne pokoje , duży salon z wyjściem na balkon duży oszklony, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:811 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować położone w spokojnej miejscowości Junoszyno (na Mierzei Wiślanej pomiędzy Stegną a Jantarem) komfortowe domki drewniane. Domki położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł369,37 m² 5 387,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Oferta komfortowego domu- na zasadzie wyłączności- tylko u nas! Przedmiotem sprzedaży jest nietuzinkowy, funkcjonalny dom wolnostojący o sporej powierzchni 369 m, położony przy lesie przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł380 m² 1 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę pod inwestycję mieszkalno- usługową położoną w centrum Bytowa. W pobliżu rzeczka Boruja i użytki zielone a jednocześnie blisko centrum, działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł120 m² 7 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom nad samą Brdą z widokiem na rzekę- rytel,.

Szczegóły ogłoszenia

47,68 zł/m²314,57 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Reprezentacyjna dom W sercu oliwy | 314 m | Idealny na Siedzibę Firmy, kancelarię lub Klinikę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł280 m² 15 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Rezydencja w otulinie lasu z prywatnym parkiem, stawem i zapleczem gospodarczym , położona w Skrzeszewie na.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. Zamysł architektoniczny opiera się na użyciu materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Kłoczkowskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, z aktualną decyzją o warunkach zabudowy i przyłączem wodociągowym w Kobysewie przy ulicy Spokojnej. Działka jest płaska z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł629,20 m² 5 864,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przepiękny, zadbany Dom mieszkalny z pokojami na wynajem. Białogóra słynie ze spokoju, ciszy i jednocześnie bliskości pięknych szerokich nadmorskich plaż. Dom ten ma zbudowaną latami bazę.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 m² 35 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów; *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym; *gotowe do wprowadzenia; *urządzone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł3 353 m² 1 163,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z bardzo dużym potencjałem składająca się z 6 działek o łącznej powierzchni 3353m2. w bardzo dobrej lokalizacji. Na 3 działkach.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł996 m² 281,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 35/103 z wydanymi wz lokalizacja: miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż stacja paliw blisko morza i jeziora Gardno, smołdzino ul.Daszyńskiego, powiat słupski, woj.pomorskie, 459.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość - aktualnie prosperująca stacja paliw -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim położony w Bojanie (powierzchnia całkowita 155 m2) I piętrowy, 6 pokoi, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł354 m² 957,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59 m² 13 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy jednej z najbardziej pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł2 050,09 m² 6 243,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:47

 

Powierzchnia działki:827 m²

Oferta sprzedaży - udział ok. 94% W kamienicy | gdynia śródmieście Na sprzedaż udział wynoszący ok. 94% w niewydzielonej części nieruchomości, w atrakcyjnie zlokalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł80 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł62,50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze na monitorowanym osiedlu. rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 To funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

119,93 zł/m²108,40 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kompleks Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²24,90 m² 1 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia biurowe znajdujące się na terenie Portu Rybackiego w Gdyni Śródmieście przy ulicy Hryniewickiego. Powierzchnia stanowi jedno pomieszczenie [możliwość wynajmu podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł346,18 m² 7 796,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86 m² 10 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Urokliwy domek w otulinie lasu - prywatność, natura i wygoda w jednym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Nowym Wiecu - w terenie o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

139 230 zł1 170 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o pow. 1170 m 2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł1 330 m² 236,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych! Dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,16m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

521 510 zł43,10 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze mieszkanie ? Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,31 m² 15 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot Dolny - Kamienica z historią, 300 m od plaży Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 397 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane - Kleszczewo, ul. Wierzbowa, gm. Trąbki Wielkie Oferujemy dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 2397 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 001 m² 144,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 71/6 o pow. 1001 m położona w miejscowości Czysta , w gminie Smołdzino -.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł2 598,12 m² 3 075,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m . Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł240 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Świetna lokalizacja - bliskość Obwodnicy Trójmiasta i wjazdu na autostradę A1. Cena netto. Hala namiotowa : Powierzchnia magazynu wynosi 240 m2, konstrukcja - stalowa obłożona płytą warstwową.

Szczegóły ogłoszenia

43,13 zł/m²160 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy dla Państwa w ofercie dom użytkowy na wynajem o powierzchni ok. 160 m , zlokalizowany w Wejherowie przy ul. Harcerskiej! Jest to ciekawa propozycja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 501 m² 132,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwie krajobrazowe działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 100 m² 352,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów Tucholskich Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,80 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe