dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 489 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 489 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

830 000 zł55 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w gdyńskim Redłowie! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł37,79 m² 10 029,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł55,48 m² 9 174,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Istnieje możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł99,88 m² 8 700,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką, antresolą i tarasami, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł1 002 m² 1 437,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - świetna lokalizacja w popularnej dzielnicy, - potencjał komunikacyjny i dostęp do infrastruktury, - elastyczne możliwości zabudowy/inwestycji, - doskonały dostęp do infrastruktury:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł128 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Atuty: 128 m2 apartament w centrum Sopotu - idealny zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycj.- Mieszkanie do remontu. Lokalizacja: ulica Kościuszki w Dolnej części Sopotu. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

782 100 zł711 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: gdańsk Jasień Dobrze skomunikowana - blisko Obwodnicy Trójmiasta i Armii Krajowej oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 154 999 zł84,21 m² 13 715,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,21 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zaruskiego w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 215 zł37,78 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 871 zł27,70 m² 22 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 779 zł36,97 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł96 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

2 mieszkania w cenie jednego | Gotowiec inwestycyjny | Pogórze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 95,36 m , położona w dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,47 m² 12 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

47,47 m + ogród 60 m | gdynia dąbrowa | hala + komórka | idealne pod inwestycję lub dla pary mieszkanie Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie z dużym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż wyjątkowy w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i rodzinnej części Kiełpina przy ul. Uroczej. Inwestycja obejmuje dwa dostępne lokale, każdy o powiększonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł65,20 m² 8 880,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Galaktyczna 6 to nowoczesny budynek wielorodzinny, obejmujący osiem funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o powierzchni 65 oraz 60 m2. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Apartament o powierzchni 67 m usytuowany jest na 14tym piętrze nowoczesnego budynku, który został wybudowany w 2023 roku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł63,30 m² 15 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem oraz miejscem postojowym W hali I komórką lokatorską Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 875 zł25,59 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogrodu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 500 zł32,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogrodu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 314 zł68,07 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł50,75 m² 9 458,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż gotowy lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł136 m² 26 397,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej części miasta, w otoczeniu lasów, parków oraz licznych tras spacerowych i rowerowych, które sprzyjają aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł80,50 m² 24 720,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci prowiji Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł5 262 m² 779,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny projekt deweloperski z ostatecznym pozwoleniem na budowę, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk - Jasień. Powierzchnia działki: 5 262.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł41,60 m² 26 418,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,62 m² 13 216,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna Tylko w naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,72 m² 17 958,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł81,43 m² 14 478,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł58,65 m² 11 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, z własnym miejscem oarkingowym, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł341,40 m² 3 895,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużym potencjałem, blisko centrum Słupska: biznes, komfort i przestrzeń. Sprzedam dom piętrowy z ogrodem, zlokalizowany w Słupsku w atrakcyjnej, rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskim Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,94 m² 15 134,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament z balkonem, położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku na nowoczesnym osiedlu Welocity w Gdyni Wiczlinie. Mieszkanie: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

15 750 zł750 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Lokal na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł167 m² 11 497,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

W cenie zawarte jest kompletne wyposażenie domu: sprzęt agd, rtv oraz meble wolnostojące o łącznej wartości ponad 100 000 zł. To propozycja idealna zarówno dla większej rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł28 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci prowiji Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią/.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie i takie, które zostają w pamięci na długo. Zapraszam do przestrzeni, która została zaprojektowana jak dzieło sztuki zachwycając.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł4 223 m² 354,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji! lokalizacja Chwaszczyno to miejscowość o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, łącząca zalety spokojnego, kaszubskiego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł251,24 m² 4 732,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej lokalizacji! dom: z wielką przyjemnością prezentujemy niepowtarzalny dom wolnostojący o powierzchni 251,24.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł143,20 m² 6 138,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom premium (143 m ) z pompą ciepła - Dobrzewino, brak skosów! Na sprzedaż funkcjonalny, 5-pokojowy dom (143,2 m ) na przestronnej działce 503 m w.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł270 m² 12 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Zalety nieruchomości: - prestiżowa, kameralna lokalizacja na wzniesieniu, w otoczeniu zieleni, - imponująca działka o powierzchni 1737 m zapewniająca prywatność, - luksusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48,50 m² 19 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Motława - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,5m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 997 000 zł347,98 m² 14 360,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta sprzedaży | rynek premium | unikat budynek Nowoczesna rezydencja klasy premium o powierzchni 350 m , zaprojektowana z myślą o komforcie, prestiżu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej miejscowości Karpiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w urokliwej miejscowości Karpiny, położonej w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 (powierzchnia użytkowa 135 m2) usadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 570 m2. Posesja jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| kawalerka | gotowa do wprowadzenia | 3 minuty do autobusu | piwnica | inwestycja | gdańsk przymorze | Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30m2, zlokalizowaną przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij