dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 623 ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Projekt House Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej, położonych w miejscowości Czaple w Gminie Żukowo, tuż za granicą miasta Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł496,69 m² 7 851,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 353 m²

Na sprzedaż 2 domy + 3 działki budowlane. Domy i działki zajmują teren o łącznej powierzchni 3353 m2. Cała nieruchomość położna jest w bardzo dobrej lokalizacji, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 344 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - położenie w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części Pomorza. - otoczenie lasów, jezior oraz malowniczych wzgórz gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 800 m² 77,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - duża działka - okolica cicha i spokojna - doskonałe tereny na rower - kwintesencja Żuław.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł66,70 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje + półotwarta kuchnia | Bardzo dobrze skomunikowane | Ciche i kameralne Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 mkw, usytuowane na 1 piętrze budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 016 000 zł20 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną O powierzchni 2,0008 ha W słupsku przy, ul. Inwestycyjnej. Pełne uzbrojenie! idealna lokalizacja! Teren inwestycyjny Płaszewko to ponad 25ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 920 m² 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 135 m²

Działka o powierzchni 3135m 2 ma kształt zbliżony do prostokąta, teren jest płaski. Nieruchomość zabudowana jest trzypiętrowym budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni 3727,14m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - Sauna - Cicha, spokojna okolica - Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone - Pełne zaplecze usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł42,33 m² 26 435,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

***pl*** Na sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 42,2 m , położony na ostatnim, 5. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Scala przy ul. Łąkowej w Gdańsk. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł640 m² 26,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 440 m²

Magazyn z placem na wynajem! Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 640 m2, zlokalizowana przy ul. Fabrycznej w Wejherowie, w pobliżu ul. Tartacznej oraz Eko-fabryki. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 €170 m² 2 911,76 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

od 495 000,00 eur Luksusowa inwestycja, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy El Dorado Country Club w Mutxamel, to unikatowy projekt trzydziestu sześciu wolnostojących willi, które redefiniują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,08 m² 10 789,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 61,08m2 na I piętrze, balkon 18m2 odbiór planowany na koniec 2026 r. Lokalizacja Lokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 974 800 zł14 958 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 14958 m , zlokalizowaną w Gdańsku dzielnicy Kokoszki przy ulicy Botanicznej. Przeznaczenie działki według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Atuty: - wolnostojący, solidny dom jednorodzinny z funkcjonalnym układem; - garaż w bryle budynku oraz pełne podpiwniczenie; - duża, otwarta przestrzeń na poddaszu z kominkiem; - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł240 m² 4 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Dom wolnostojący | dwa domki pod wynajem | garaż I działka 1473 m | widokowa okolica | blisko jeziora czorsztyńskiego niedzica-zamek | gmina łapsze niżne Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 789 000 zł160 m² 11 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Na sprzedaż, kompleks 4. domków letniskowych nad morzem, przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 4. domków letniskowych położonych zaledwie 1500 m od morza. Domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł174 m² 6 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Nowa oferta W naszym biurze Oferujemy dom wolnostojący przy lesie, w miejscu postronnym, blisko natury w robakowie koło Gowina. Lokalizacja pozwala płynnie łączyć życie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca na rodzinny relaks, w otoczeniu pięknych, szerokich plaż i sosnowych lasów? Może pragniesz kupić nieruchomość, która będzie doskonałą inwestycją pod wynajem? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

279 790 zł25,65 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: kawalerka z balkonem o powierzchni użytkowej 25,65 m2, położona na II piętrze bloku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 265 340 zł102,97 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament Z dużym tarasem W inwestycji aura orłowo Apartament 103m | Taras i balkon 52 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł710 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej Starej Kiszewie na Kaszubach. Dostępne powierzchnie to 700 m , i 710 m , z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

100,23 zł/m²149,65 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal po dawnej aptece W samym centrum sopotu! lokalizacja Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy wzniesionej w 1901 roku przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z kultowym.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 175 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 243 m² 217,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki numer   lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 517 m² 56,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u Nas! Malowniczo położone działki z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w inwestycji Bastion Wałowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, tereny spacerowe, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 040 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 27040m 2 , w miejscowości Lubowidz - położona 700m od jeziora, składająca się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł51,19 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie przy lesie - cisza, natura i komfort życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i zieleń dosłownie na wyciągnięcie ręki. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,45 m² 15 174,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję dwustronne, przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich dzielnic Gdańska - na Żabiance. Lokal o powierzchni 41,45 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł2 130 m² 656,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 267/24 - powierzchnia 2130 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65,30 m² 8 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko w Pepper House! atuty: - 2. piętro - optymalny komfort na co dzień. - duży balkon - potencjał mieszkania - do własnej aranżacji - dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł165 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość w samym centrum Gdyni! atuty: - 2 niezależne mieszkania gotowe do zamieszkania - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1490 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 165 m² 1 030,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka w Pruszczu Gdańskim! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim, przy jednej z bocznych uliczek na Osiedlu Wschód. Świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,87 m² 25 648,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,87 m2 w samym centrum miasta! Doskonałe do zamieszkania jak i inwestycyjnie. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

MM Nieruchomości prezentuje kompleks gruntów, częściowo zabudowanych, położonych w malowniczej miejscowości Międzybórz k. Rzeczenicy. Działki oddalone zaledwie 20 km od miasta Biały Bór!.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł45,73 m² 21 430,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Portova | Invest Komfort | do własnej adaptacji | strefa fitness | blisko morza Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura, to również inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

811 000 zł43,86 m² 18 490,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kowalskiej. Nieruchomość znajduje się w jednej.