dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

2 599 000 zł123 200 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:123 200 m²

Gospodarstwo rolne z potencjałem w Bychowie, gmina Gniewino - blisko morza (ok. 10 km)! Sprzedam atrakcyjne gospodarstwo rolne położone w malowniczej miejscowości Bychowo (gmina Gniewino).

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom, który nie jest zwykłą nieruchomością to przestrzeń, w której codzienność zmienia się w komfort, harmonię i luksus odczuwalny na.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł68,47 m² 25 339,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Świetna lokalizacja, idealna inwestycja, 6 minut do monciaka I zaledwie 4 minuty pieszo do plaży! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, ustawne, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł60,90 m² 10 788,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 2 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,94 m² 6 391,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,94m2 położone w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Słupsku. Mieszkanie dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40,44 m² 12 091,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości: - bardzo cicha i spokojna okolica, - piwnica - naziemne miejsce postojowe - 5 minut autem do obwodnicy, - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,38 m² 12 973,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Rumi - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z poprzedniej inwestycji i prezentują standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 096 m² 135,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie dwie działki z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1096 m2 w miejscowości Domatówko! Jest to idealne miejsce na budowę domu dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący 220 m umiejscowiony na działce o powierzchni ok 1300m2 - Bojano - otulina lasu, pompa ciepła, rekuperacja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF. Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

66,65 zł/m²552,50 m² 36 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł111,28 m² 13 928,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 342 621 zł69,90 m² 19 207,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny - usługowo - mieszkaniowy w Częstkowie gm. Szemud. Świetna lokalizacja: - tylko 2,7 km do węzła i wjazdu na Trasę Kaszubską S6, - działka płaska, - blisko ul. Bór -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 6- metrowy balkon | 43-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł437 m² 22,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo prężnie rozwijającym się rejonie Gdańska. Nieruchomość położona jest w pobliżu Stadionu Baltic Arena (500m) oraz Międzynarodowych Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 800 zł41,30 m² 15 200,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: absolutnie topowa lokalizacja - Stare Miasto w Gdańsku, bezpośrednia linia Motławy; widok na Motławę z okien mieszkania; zadbana, odrestaurowana kamienica; mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł2 506,35 m² 1 994,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu kawałek historii naszego miasta - Dom Handlowy "rolnik" Nieruchomość leży w centrum Starogardu Gdańskiego i jest widoczny z każdego końca.

Szczegóły ogłoszenia

690 300 zł1 770 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Lęborku - 1770 m , zabudowa mieszkaniowa i usługowa, pełne uzbrojenie Szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję usługową? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 400 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w miejscowości Przyjaźń. idealny grunt dla osób szukających nieruchomości w oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Juszkowa przy ul. Zielone Wzgórze. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii, zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł49,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 043 m² 107,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 2043 m2 - Zajezierze pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Zajezierze jest granicą miasta Sztum , które to miasto jest oddalone tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł286,18 m² 7 862,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286,18 m 2 , użytkowej 154,17 m 2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 007 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W sprzedaży działka w malowniczej kaszubskiej wsi Sulicice, w części miejscowości nazwanej Ameryką. Zaledwie 8 km od piaszczystej plaży w Karwi, tuż przy granicy rezerwatu Bielawa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż pensjonat w turystycznej i tętniącej życiem miejscowości Karwia znanej z pięknej piaszczystej plaży Wolnostojące, bardzo zadbany pensjonat o powierzchni 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,45 m² 12 977,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Mieszkanie w sercu Oliwy - idealne pod wynajem lub dla młodej osoby/pary Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,45 m + wc na korytarzu (3,4 m ), zlokalizowane w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 153 zł64,21 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 010 m² 127,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2. Działka znajduje się w miejscowości Prabuty przy ulicy Różanej. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie mieszkanie na parterze w Bytowie. Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku mieszkalnym. Nieruchomość po remoncie, okna plastikowe. Niskie koszty utrzymania, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł122,50 m² 4 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Borzytuchom dom wolnostojący w stanie deweloperskim. pow. 122,50.

Szczegóły ogłoszenia

42,80 zł/m²380 m² 16 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Powierzchnia biurowa do wynajęcia przy obwodnicy Trójmiasta. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - parking naziemny, - zasilanie.