dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 604 ogłoszenia

978 000 zł11 939 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni 1,19 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wynajem hal o powierzchni od 300 m do 4000 m w centrum Czerska Oferujemy wynajem hal o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł59,38 m² 65,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z ogrodem- w otulinie lasu Gdynia Działki Leśne Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł286,20 m² 5 234,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogromny potencjał inwestycyjny- centrum miasta! istnieje możliwość stworzenia 4 niezależnych lokali usługowych (każdy Z osobnym wejściem). Oferta dostępna tylko W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,96 m² 8 304,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne mieszkania o powierzchni 46,8 m , zlokalizowanego na 4. piętrze bloku przy ul. Staszica w Kościerzynie. W skład mieszkania wchodzą: -dwa osobne, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł346,87 m² 3 891,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom położony jest w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz apartamentu premium na wynajem ? Mieszkanie gotowe do zamieszkania - zadzwoń i umów się na prezentację. Wysoki Standard - inwestycja doki - 10 minut od Starówki! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł11 570 m² 99,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny - 11 570 m Przedmiot oferty Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 11 570 m , położona w miejscowości Pszczółki (22km od Gdańska). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110,15 m² 22 696,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 325 m² 172,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z usługami o powierzchni 1 325 m2, znajdującą się w miejscowości Żuławka, gmina Pruszcz Gdański, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

110 340 zł1 226 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł7 345 m² 84,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z lasem lokalizacja Działka położona jest w kameralnej i spokojnej kaszubskiej wsi- perlino, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł41,95 m² 35 756,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy ulicy Sienna Grobla na Śródmieściu w Gdańsku: apartament: komfortowa i nowoczesna przestrzeń o powierzchni 41,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 006 m² 992,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:330 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł623 m² 7 544,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kamienna góra | działka Z potencjalnym widokiem na morze | 5 minut do bulwarów nadmorskich Plan miejscowy 1302 | Możliwość przebudowy lub nowej zabudowy | Dach płaski | Taras dachowy | Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 446 zł67,94 m² 10 780,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej. Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,42 m² 26 084,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, strefa kids play, - hala garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,90 m² 11 251,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Słoneczne, komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na 4 piętrze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska. Lokal składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł330,92 m² 10 274,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Elegancki I komfortowy dom Z dużym ogrodem oraz pięknym ogrodem zimowym Dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku w miejscu z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,41 m² 6 278,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 95,41 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 95,41 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 700 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1700 m2. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66,60 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku z 2025 roku. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie ma 66,6 m2. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne meble oraz sprzęty, takie jak pralko-suszarka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament jest dwupoziomowy, na dolnym poziomie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł5 752 m² 345,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Najważniejsze atuty: lokalizacja i dojazd - przy jednej z głównych arterii Łeby możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Gdynia - Pustki Cisowskie | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na las Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokalizacja: mieszkanie w samym sercu Gdańska, w bezpośredniej bliskości historycznego Starego Miasta. W pobliżu urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł43 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 122 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne plaże o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 377 m² 232,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok! Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty: 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną sypialnią i przestronnym salonem Panoramiczny, bezpośredni widok na Żuraw oraz Motławę Wysoki standard wykończenia oraz pojemne zabudowy i szafy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Szukasz komfortowego pokoju w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na czystości, nowym wyposażeniu i dobrej komunikacji z całym Trójmiastem? Ta oferta jest dla Ciebie! Gdańsk Zaspa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł988 m² 272,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Stegna - Popowo Powierzchnia: 988 m2 Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stegna - Popowo o powierzchni: 988 m2. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł129,65 m² 5 823,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Niskoemisyjny dom z ogródkiem - Lębork Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,65 m2, posadowiony na działce 304 m2. To kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

10 435 040 zł10 648 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren usługowo-mieszkaniowy 800 metrów od plaży w Pierwoszynie (gm. Kosakowo) pod Gdynią! Super lokalizacja pod ekskluzywny projekt. Łączna powierzchnia prezentowanego terenu to 1,06 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Hala składowo - magazynowa zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części miasta, przy ul. Krzywoustego (vis-à-vis budynku zus).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 322 m² 113,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka, która daje realną możliwość budowy domu w spokojnej, zielonej okolicy dokładnie tam, gdzie codzienność zwalnia tempo. Nieruchomość położona w miejscowości Zajezierze,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł182 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonymi dwoma mieszkaniami, piwnicą, garażem z kanałem oraz budynkami gospodarczymi. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub dla osób.