dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 623 ogłoszenia

180 000 zł11 900 m² 15,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładnie położoną działkę rolną w ładnej lokalizacji 5 km od Bytowa. Wokół las, łąki blisko strumyk. Sąsiednia działka zabudowana przy granicy prąd. Miejsce kameralne na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,75 m² 11 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się w Kowalach, znajdujące się w budynku z 2016 roku na piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł70 m² 7 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:945 m²

Rezerwacja Domek, który pachnie lasem i wakacjami przez cały rok Polecam nowy całoroczny dom letniskowy, gotowy, pachnący, wyposażony kompletnie. Domek letniskowy w Kaliszu koło Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 639 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Stara Kiszewa przy ulicy Polnej o powierzchni 2639 m2. Zaspady kształtowania zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

7,51 zł/m²84,98 m² 638 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe o łącznej powierzchni 84.98 m2, znajdujące się na I piętrze budynku Dworca w Miastku. Lokale mają powierzchnie : 27m2, 17,05 m2, 16,90 m2, 13,65 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytuowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

79,92 zł/m²14,84 m² 1 186 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł96,20 m² 19 750,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny typu premium - Prime Location Gdańska Przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 96,2 m , położony w samym sercu Gdańska - w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 424 m² 196,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2. powiat: gdański, gmina: pruszcz Gdański, obręb: żuławki Działka jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania 1. Ustala się funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120,05 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Z przyjemnością przedstawiam państwu naszą najnowszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł156,40 m² 6 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²282 m² 28 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 282 m open space | Gdańsk Aniołki | przy uck Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 282 m , położonego na 1. piętrze nowego budynku w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

132 440 zł1 204 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o numerze ewidencyjny nr 475/142 położona w Nowej Wsi Lęborskiej, w powiecie Lęborskim, w Gminie Nowa Wieś Lęborska, przy ul. Spokojnej o powierzchni 1990 m2.

Szczegóły ogłoszenia

106 740 zł1 186 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

197 100 zł1 095 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł88,98 m² 6 844,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta dostępna W pepper house! nowość! - III etap sprzedaży - na nowej działce Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł33,51 m² 14 443,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Pobiedzisko w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł818 m² 976,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gdyni ul. Cechowa, gdynia - Obłuże Powierzchnia działki: 818 m Dom na działce: 129,82 m powierzchni całkowitej (do generalnego remontu) Dwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,65 m² 44,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z dużym narożnym balkonem. Lokalizacja: bolszewo to prężnie rozwijająca się miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie z Wejherowem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45,42 m² 13 650,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą. Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 003 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w odległości 2 km od nadmorskiej miejscowości Dębki. miejscowość Odargowo Do morza odległość 3500 m, a do jeziora Żarnowieckiego niecałe 3 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,40 m² 10 698,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyłącznie w naszym biurze - przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,40 m , położone w zielonej i spokojnej części Gdańska Osowy, przy ul. Orfeusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł149,47 m² 10 369,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość: na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment).

Szczegóły ogłoszenia

82,45 zł/m²206,06 m² 16 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal usługowo-gastronomiczny pod sklep, restaurację, bądź kawiarnię o pow. 206,06m2 w samym sercu Gdyni przy Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w nowej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

184 680 zł1 539 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Wielkim Klinczu- oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł59,80 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,8 m2, położone na pierwszym piętrze w starszym budownictwie przy ul. Morskiej. W tym roku planowana jest modernizacja budynku (ocieplenie oraz remont.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł320 m² 30,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Atrakcyjna hala magazynowa o powierzchni ok.160m2 wraz z przynależną powierzchnią biurowo-socjalną o pow. ok. 160 m2 usytuowaną na dwóch kondygnacjach. Hala o wysokości 5m. Posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 500 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana w Suchej Hucie, gmina Przywidz. Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę gruntu o powierzchni 1500 mkw. znajdującą się w miejscowości Sucha.

Szczegóły ogłoszenia

253 330 zł3 619 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka gruntu o powierzchni 3619 m kw, położona w miejscowości Barwik, na granicy z Szarłatą, w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 100 m² 44,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Lokalizacja: objezierze - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Rzeczypospolitej. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł11 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ecoosada z własnym stawem - ziemia dla tych, którzy chcą żyć inaczej! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,11 ha, położona w malowniczej kaszubskiej wsi Mściszewice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł47,07 m² 13 979,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1834

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Interesujące mieszkanie zlokalizowane przy Rynku miasta, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

590 700 zł2 685 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż wspaniale położoną nieruchomość, zlokalizowaną w sielankowej miejscowości Sianowo, w gminie Kartuzy. Na nieruchomość składają się trzy działki tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł66,51 m² 22 928,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 945 m² 1 491 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w prestiżowej lokalizacji - Dębki, nadmorski kurort otulony lasem, bezpośrednio przy plaży Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w jednej.