dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 721 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wiosenny rabat! cena obejmuje rabat 20 000 zł do 31 maja! Pastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł49 m² 28 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

4 500 000 zł4 000 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: ok. 4000 m (działka przed podziałem) Forma własności: własność Infrastruktura: dostępne są wszystkie elementy infrastruktury miejskiej (dostęp do drogi, woda, kanalizacja, ee,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Nieruchomość o powierzchni 42,4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, piękna działka w miejscowości Gminnej. Szerokość działki 25 m. Linia brzegowa ok. 28m. Udzielona została promesa na dostarczanie energii.

Szczegóły ogłoszenia

66 900 zł7 500 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, działka z perspektywą pod zabudowę. Zlokalizowana przy drodze asfaltowej, świetny dojazd do działki. Prąd przy działce. Udzielona została.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 630,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Tylko U nas! Szukasz miejsca do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - genialny widok, - zejście prosto do lasu, - ostatni blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od ręki o powierzchni ok. 22 m2 na drugim piętrze. Mieszkanie nieumeblowane. Pokój ze skosami, mała kuchnia i łazienka. Glazura, terakota, panele. W kuchni szafka ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł150 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga , sprzedaż bezpośrednia od właściciela bez pośredników! idealny dom dla rodzin Z dziećmi. Lokalizacja Bojano- wieś w Polsce na.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²26 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy umeblowanego pomieszczenia o pow. 26 m2. Podany czynsz najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od 12 m2 do 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²64 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy połączonych ze sobą umeblowanych pomieszczeń o pow. 64 m2. Podany czynsz najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od.

Szczegóły ogłoszenia

56,60 zł/m²26,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy umeblowanego pomieszczenia o pow. 26,5 m2. Podany czynsz najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od 12 m2 do 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy pomieszczenia o pow. 12 m2. Podana kwota czynszu najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od 12 m2 do 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

46,61 zł/m²118 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy połączonych pomieszczeń o łącznej pow. 118m2. Podana kwota czynszu najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od 12.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 977 m² 2 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej wraz z pozwoleniem na budowę w mieście hel. Chcesz poznać szczegóły - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²120 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 120,00 m2 znajdujący się przy ul. Hynka 65 w Gdańsku w parterowym budynku usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

130 574 zł3 001 m² 43,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 647 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Klienci, sprzedam grunt rolny łiv łąki trwałe o powierzchni 3,0647 ha przeliczeniowych 1,8388 ha w Redkowice, gmina Nowa Wieś Lęborska, powiat Lęborski, województwo pomorskie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

13 499 000 zł1 000 m² 13 499 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Na sprzedaż: butikowy hotel premium port 21, krynica Morska Cena: 13.699.000 PLN Powierzchnia: 1.000 m | Działka: 1.300 m | 21 pokoi | biobasen | ogród | 4* standard Opis nieruchomości: Na.

Szczegóły ogłoszenia

601 911 zł3 007 m² 200,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działki budowlane w Sztutowie o powierzchni 1200m2 i 1228 m2, położone w malowniczej miejscowości Sztutowo, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł716 m² 33,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży prawa własności nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł70 m² 28 528,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 70 m | Brabank Gdańsk Stare Miasto | Luksus i inwestycja 12 14% rocznie Ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, położony bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł49 m² 29 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na Motławę | Brabank Gdańsk Stare Miasto | 49 m klasy premium Wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł47,62 m² 7 748,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B.3.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 47,62 m : 2 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,50 m z ekspozycją południową, dodatkowo strych 17m. Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł239 m² 60,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł230 m² 7 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż: pensjonat Willa Kalina w Rowach idealna inwestycja nad morzem! Oferujemy na sprzedaż Willa Kalina, wyjątkowy pensjonat położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Rowy. To.

Szczegóły ogłoszenia

541 275 zł611 m² 885,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie pisemnego konkursu ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł236,96 m² 3 924,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:200 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony we Władysławowie przy ul Kontradmirała Steyera 10. Atrybuty budynku oraz dogodna lokalizacja, blisko plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 453 zł38,73 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z ogródkiem Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A4.1 | 2 pokoje | 38,73 m | 26,68 m prywatnego ogrodu |.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł64,49 m² 24 810,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na Dokach lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta, tworzą wyjątkową przestrzeń zabudowy mieszkalnej, biurowej oraz zrewitalizowanej montażowni kadłubów łodzi podwodnych.

Szczegóły ogłoszenia

99,18 zł/m²34 m² 3 372 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 34,40 m2 znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do pośredników prośba- proszę nie dzwońcie. Mam swojego pośrednika. Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.