dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

677 000 zł55 m² 12 367,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Termin oddania: IV kwartał 2027 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 4. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł47 m² 11 327,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty inwestycyjne w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

329 000 zł30 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację przestronnego trzypokojowego mieszkania położonego na parterze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł78 m² 14 636,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, dopracowane 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w hali garażowej w cenie nieruchomości w budynku z 2007r z windą. Nieruchomość leżąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

810 000 zł51 m² 15 820,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 51,2 m , zlokalizowany w inwestycji Trzy Żagle przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku na Przymorzu. Lokal jest zadbany, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy niespełna 5 minut spacerkiem od Gdańskiej Starówki. Lokalizacja sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Do tramwaju lub autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

1 747 242 zł75 m² 23 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Dwa balkony | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta na gdańskiej Zaspie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie: na sprzedaż jasna, funkcjonalna i ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Spółdzielcza

Reda,pomorskie

2 490 000 zł352 m² 7 073,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu nową halę produkcyjno- magazynową wraz z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 352 m2, położoną w Redzie przy ul. Spółdzielczej na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

2 500 zł60 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Rumi przy ul. Pomorskiej. Nieruchomość o pow 59.61m2 składa się z: trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł45 m² 14 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

4 500 zł168 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej dostępny na wynajem. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosowa

Dębki,pomorskie

9 900 000 zł784 m² 12 627,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiam Państwu unikatową nieruchomość położoną w nadmorskich Dębkach, jednym z najbardziej pożądanych na letni wypoczynek miejsc w Polsce. Atuty: - 850 metrów do plaży, - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 700 zł37 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopot | Stylowe 2 pokoje z balkonem | Top lokalizacja (dostępne od 1 kwietnia) Z przyjemnością prezentuję przytulne, ciche mieszkanie świeżo po remoncie w pełni umeblowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej. Apartament znajduje się w inwestycji Astra Park, realizowanej przez dewelopera Activia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiny

Gdańsk,pomorskie

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 204 zł59 m² 10 699,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera - ostatnie mieszkanie na zamieszkanym osiedlu Bez vat (rynek wtórny) Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

810 000 zł51 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Prestiżowa lokalizacja | Wrzeszcz | Kameralna kamienica | Tylko 3 mieszkania | 2 pokoje | Oryginalna cegła | Sztukateria | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy tuż przy głównej ulicy Grunwaldzkiej w Rumi w parku handlowym. Działka o pow.ok 200m2 pod moduł czy kontener gastronomiczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł28 m² 15 825,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

396 000 zł25 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealnie pod najem sezonowy i całoroczny. Bezpieczna lokata kapitału. Możliwość odliczenia podatku 23% vat System smart: 7 500 zł Zapraszam na prezentację - w mojej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

532 121 zł47 m² 11 367,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 548 176 zł (w tym obligatoryjne dodatki) Powierzchnia: 46,81 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

729 000 zł170 m² 4 275,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej inwestycji dewelopera Siódme Niebo z 2012 roku, przy ul. Słonecznego Poranka w Baninie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

399 985 zł34 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Dynamiq - nowoczesne życie w sercu zielonego Wiczlina! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesną technologię i świetną lokalizację? Poznaj Murapol Osiedle Dynamiq.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Gdańsk,pomorskie

2 590 000 zł320 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk Osowa | blisko Jeziora Osowskiego | 288 m powierzchni użytkowej Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Borowy Las

Borowy Las,pomorskie

438 000 zł7 000 m² 62,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Unikalna oferta! Atrakcyjne działki o powierzchni 7000 m2 w malowniczej miejscowości Borowy Las, bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia nie tylko dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł79 m² 14 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Agencja Harmony Homes & Development zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w inwestycji Robyg - Młode Stogi. To nieruchomość zaprojektowana przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł37 m² 15 289,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament prosto od dewelopera, położony w prestiżowej inwestycji na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Zakup bez podatku pcc 2% i bez prowizji. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł63 m² 10 244,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i gotowe do końcowej adaptacji mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gniewowska

Reda,pomorskie

859 000 zł155 m² 5 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż ostatni dom W zabudowie bliźniaczej W redzie dom: do sprzedaży oferujemy ostatni dom bliźniaczy, który znajduje się na zamkniętym osiedlu o powierzchni 155 m2, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

88 zł/m²51 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość inwestycyjna W nadmorskiej dzielnicy brzeźno Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną, zarówno pod wynajem krótkoterminowy (np. Booking, airbnb), jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem długoterminowy niezamieszkały, świeżo wykończony 3 pokojowy apartament z halą garażową i komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Otomińska

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni około 100 m , położony w nowoczesnym budynku komercyjnym w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Powierzchnia została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Albeckiego