dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 752 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 752 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

1 125 000 zł70 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, słoneczny i komfortowy 3-pokojowy apartament w Gdyni z 55-metrowym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 193 323 zł67 m² 17 778,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

6,67 zł/m²15 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Okazja! Wynajem lokal handlowo-uslugowy 15 m + ogródek 6 m | Gdańsk Matarnia (złota Karczma) Oferuję do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 15 m wraz z przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truflowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, elegancki bliźniak o powierzchni 70 m + poddasze, urządzony z wyjątkową dbałością o każdy detal. Jasne, przestronne wnętrza zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Władysławowo,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! rezerwacja Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka na wynajem Gdynia Redłowo / Kawalerka / Funkcjonalność / Wyposażenie / Blisko centrum i plaży / Miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia (nowa inwestycja) - oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

124 266 zł9 777 m² 12,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 9777m w konkurencyjnej stawce od ok. 2,99 eur/m. Cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie Z widokiem + miejsce W hali - gdańsk, ujeścisko W pełni wyposażone | Ostatnie piętro | Balkon | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 800 zł13 m² 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowoczesne mieszkanie W centrum sopotu lokal: na wynajem 15 metrowe mieszkanie w Centrum Sopotu. Kawalerka wyposażona w sofę rozkładaną, szafę oraz w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

679 326 zł40 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienność. Bliskość centrum, nowoczesny design i zielone przestrzenie sprawiają, że to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Przyjaźń,pomorskie

1 249 000 zł271 m² 4 608,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Wolnostojący, dom usytuowany na działce o powierzchni 1127m znajdujący się przy ulicy Sosnowej w miejscowości Przyjaźń. Cicha lokalizacja z lasem w ogrodzie, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojano

Bojano,pomorskie

1 870 000 zł250 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Szanowni Państwo, zapraszam Was do oferty przytulnego domu z pięknym i zadbanym ogrodem w Bojanie. Dom jest idealny dla Rodziny, która lubi tradycyjne wnętrza, swojski klimat i pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł38 m² 22 292,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - nowoczesne budownictwo z tarasem widokowym, siłownią, bawialnią - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub najmu - lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Gdyni przy ul. Śląskiej. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealnie zlokalizowane - blisko Centrum Wrzeszcza. Słoneczne oraz ustawne mieszkanie trzypokojowe. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwie przestronne sypialnie plus pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie z ogródkiem w Centrum Gdańska, nad Samą Motławą! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mrzezino,pomorskie

949 000 zł2 115 m² 448,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2115 m położona w Mrzezinie - w górnej części miejscowości, na lekkim wzniesieniu. To właśnie stąd rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Mechelinki,pomorskie

809 600 zł46 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowe mieszkania w Mechelinkach - oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 46 m Idealne miejsce do życia lub inwestycji nad morzem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Mosty,pomorskie

600 000 zł852 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki budowlanej o łącznej powierzchni 852 m2 położonej w miejscowości Mosty przy skrzyżowaniu ulic Leśnej i Brzozowej (nr dz. 1161/34 i 1161/33).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnie skomunikowanej części Rotmanki. Parterowy dom o powierzchni 350m2, posadowiony na działce o powierzchni 1134m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

6 400 zł126 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem, przeszklonym tarasem i garażem o pow. 126m2 w Gdynia na Małym Kacku. Dom znajduje się w zabudowie szeregowej w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sitno

Sitno,pomorskie

549 000 zł118 m² 4 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta - miejscowości Sitno, koło Żukowa. Atrakcyjność lokalizacji wyróżnia spokojna okolica wśród kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

649 000 zł1 202 m² 539,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych między jeziorami - wysockim I osowskim! Więcej zdjęć wraz z dokumentacją dostępne u pośrednika. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł37 m² 26 782,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W sąsiedztwie starego miasta Stare miasto | Gdańsk | Wysoki standard | Dwupokojowe | Balkon | Powierzchnia 37,3 m2 | Wyposażony ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow. 37,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania przepiękne, nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Gdańskim Chełmie. Mieszkanie świeżo po zakończonym remoncie, nie było jeszcze zamieszkałe. W skład oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł71 m² 14 053,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stara Oliwa | 3 pokoje | Kamienica | 71m2 | Wysokie sufity | Blisko lasu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Westerplatte, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielawki

Bielawki,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Bielawki, gmina Pelplin! opis nieruchomości: oferujemy przestronne działki o powierzchni każda powyżej 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

100 zł/m²86 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalny lokal usługowy W sercu sopotu - zaprojektuj swój biznes Witryny od ulicy | Open Space | Wakacje czynszowe | Prestiżowa lokalizacja | Stan do aranżacji ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 540 000 zł59 m² 25 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt: szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością dzielę się naszą nową ofertą - dzisiaj mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego Sopotu. Tu, przy Alei Niepodległości nr 875 czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Somonino,pomorskie

1 149 000 zł211 m² 5 445,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Wyjątkowy dom o nowoczesnej bryle z dużą działką wśród zieleni. Dom przeszedł generalny remont w roku 2024 r. Dom o pow. całkowitej 211m2 , który jest ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe, klimatyczne 2-pok.mieszkanie o pow.45m2 w samym sercu Sopotu przy ul Chopina, w spokojnej nadmorskiej okolicy. Bądź pierwszym najemcą! Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona w spokojnej, rozwijającej się części Kowal. Mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na parterze kameralnego, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

458 900 zł36 m² 12 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Łostowicach w Gdańsku: nieruchomość: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł28 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna, jasna kawalerka Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. Przedpokój zabudowany z dwóch stron pojemnymi szafami. Łazienka z wanną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

2 990 zł52 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia, 3 pok| po gen. remoncie| Witomino Bez kosztow agencji Do wynajęcia dlugoterminowo 12mies. mieszkanie 52 m2 przy ul. Widna 3 w Gdyni Witomino. Mieszkanie świeżo po generalnym.