dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł70 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Komfortowy i kameralny domek w Gdyni na Witominie. W skład domku wchodzą dwa pokoje, kuchnia i dwie łazienki. Na parterze znajduję się kuchnia. Na 1-piętrze jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

720 000 zł79 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem ulokowane u stóp zalesionych wzgórz Puszczy Darzlubskiej - dla rodziny, przyjazne zwierzętom. Na sprzedaż oferujemy przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Gdynia,pomorskie

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prywatny Ogród 100+ m | Gdynia Orłowo | Prestiżowa inwestycja | 15 minut spacerem do plaży | Panoramiczne okna | Garaż podziemny | Wysokie sufity Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

529 000 zł35 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowe mieszkanie 2 pokojowe z wyposażeniem o powierzchni 35,09 m2 Stan prawny: pełna własność. Gotowe do wprowadzenia. Oferta zawiera film z nieruchomości. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 299 999 zł59 m² 22 184 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 58,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora -rodziny : lokalizacja: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

100 000 zł22 200 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu ziemię rolną o metrażu 2,22 ha położoną w spokojnej, kaszubskiej wsi Gowidlino, woj. pomorskie. Aktualnie brak możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Dębki,pomorskie

4 199 000 zł209 m² 20 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Funkcjonujący Obiekt z czterema apartamentami "4 Pory Roku", położony w Dębkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł39 m² 22 986,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,11 m2 położone w Gdańsku, ul. Długie Ogrody 18 - Śródmieście. Pomieszczenia: - pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

885 000 zł31 m² 28 157,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

924 000 zł49 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż apartament z widokiem na Park Jana Pawła II Gdańsk Zaspa Oferujemy przestronny i funkcjonalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

515 000 zł60 m² 8 655,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Westate Gdańsk prezentuje wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w jednej z najbardziej komfortowych i rozwijających się części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sopot,pomorskie

3 185 000 zł88 m² 36 358,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Atuty: położenie w samym centrum kurortu Sopot, apartament po generalnym remoncie, nowoczesny piec dwufunkcyjny i ogrzewanie podłogowe, stylowe wyposażenie z przełomu XIX i XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Glincz,pomorskie

259 000 zł1 268 m² 204,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1268 m kw., położona w spokojnej i malowniczej części "nowego" Glincza przy ulicy Wierzbowej, zaledwie 1 km od drogi krajowej nr 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaskowa

Wiślinka,pomorskie

559 262 zł30 m² 18 894 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł55 m² 11 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią! To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości bez remontów, bez dodatkowych kosztów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł59 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W nowym budownictwie - gdańsk Nowe budownictwo 2023 | Pierwszy najem | Smart Home | Wysoki standard | Miejsce postojowe | Świetna komunikacja ***** opis nieruchomości: wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł64 m² 11 269,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, dobrze doświetlone 3 pokoje z odrębną kuchnią i 2 balkonami w sercu gdańskiej Zaspy. Najważniejsze atuty Mieszkanie o powierzchni 63,80 m z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

359 000 zł27 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł228 m² 19 706,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł36 m² 25 479,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament o powierzchni 36,5 m2 - komfort i styl w najlepszym wydaniu! Lokalizacja: ul. Sienna Grobla to miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztormowa

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł31 m² 15 372,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: żabianka to dzielnica zlokalizowana na granicy Sopotu i Gdańska, z doskonałą komunikacją i infrastrukturą. Do plaży w Jelitkowie dzieli nas 15 minut spacerem. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny dom dogodnie zlokalizowany o pow. całkowitej 240m2 w Gdyni na Cisowej. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter -salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł173 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Ostaszewo,pomorskie

159 000 zł1 112 m² 142,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, w miejscowości gminnej, plan prostokąta o wymiarach 24.76 m x 45.59 m, wyrównany poziom z zachowanym spadkiem, z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

789 880 zł61 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,76 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o powierzchni 71 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 790 000 zł104 m² 36 558,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy widok na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, muzeum II Wojny Światowej, dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Starzyński Dwór,pomorskie

415 000 zł1 004 m² 413,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

To nie jest przypadkowy dom. To początek historii, którą ktoś już zaczął i którą można dokończyć po swojemu. Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1004 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Borkowo,pomorskie

2 100 000 zł180 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom W rytmie natury borkowo, gm. Żukowo Zamień pośpiech na spokój. Odetchnij lasem. W sercu Kaszub, na skraju rezerwatu Jar Raduni, czeka miejsce, które pozwala zwolnić tempo dom otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł35 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokoje w stanie deweloperskim w nowej inwestycji: atuty: - naziemne miejsca postojowe oraz komórka lokatorka, -wysoki standard budynku, -liczne sklepy, restauracje i kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Danusi

Gdynia,pomorskie

899 000 zł104 m² 8 635,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Segment |duży ogród | 2 miejsca postojowe | lokal: D2 Twoja przestrzeń z ogrodem - komfort dla całej rodziny! lokalizacja: "ogrody danusi" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne 2 pokoje w świetnej lokalizacji | Pruszcz Gdański | Dostępne od zaraz Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 959 000 zł82 m² 23 745,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji i atrakcyjnej cenie zlokalizowany na 3 piętrze inwestycji Doki Living z widokiem na Patio i Montownię atuty: - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze dwurodzinnego domku. Nieruchomość składa się z 4 ustawnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł37 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna, nowoczesna kawalerka, z dbałością o jej harmonię oraz nowoczesny wystrój. Lokal znajduje się na Osiedle City Park w Gdańsk Zaspa , doskonale zlokalizowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

1 100 000 zł1 177 m² 934,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z wydanymi Warunkami Zabudowy Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł66 m² 10 558,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2, 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. To propozycja dla osób ceniących centralną lokalizację, wygodne niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Kartuzy,pomorskie

54,29 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem - Centrum Handlowe Kaszebe Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony na parterze Centrum Handlowego Kaszebe - w miejscu o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 950 000 zł179 m² 16 462,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.