dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kochanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

58,38 zł/m²68 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę lokal 68,5m. kwadratowego na sklep (różnej branży), zakład usługowy, gastronomię, warsztat lub biuro. Lokal ma 9m głębokości i 7,6m szerokości. Wysokość 3,15m. Obecnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dziemiany

Dziemiany,pomorskie

1 760 000 zł1 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tu gps zwalnia, a głowa wreszcie odpoczywa. Działka w Dziemianach czeka na nowych właścicieli. Jeśli marzą Cie się porkanki, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, słychać pataków śpiew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł41 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Gdańska - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

549 000 zł57 m² 9 591,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne I funkcjonalne 3 pokoje Z balkonem Dwupoziomowe | Balkon | Ogrodzone osiedle | Miejsca ogólnodostępne za szlabanem | Nowe budownictwo | Stan deweloperski do własnej aranżacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykorzystane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Przymorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

738 000 zł140 m² 5 274,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom wolnostojący W gowinie koło luzina Na sprzedaż przytulny, słoneczny dom wolnostojący z rynku pierwotnego. Dom częściowo został już wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

87,32 zł/m²71 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 71 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rumia

Rumia,pomorskie

769 994 zł1 900 m² 405,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1900 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Rumi, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł26 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń pozwala na pełną swobodę urządzenia wnętrza zgodnie z własnym gustem. Mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszenna

Banino,pomorskie

1 150 000 zł136 m² 8 443,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Banino. Dom jest zadbany, przestronny i gotowy do zamieszkania. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmieca

Gdańsk,pomorskie

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta - tylko w naszym biurze! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Strzyża. Nieruchomość usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

534 000 zł39 m² 13 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

1 600 332 zł43 m² 37 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 43,05 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł48 m² 13 900,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To właśnie lokalizacja jest niebywałym atutem tej oferty. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

2 250 000 zł79 m² 28 481 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79 m położone w prestiżowej inwestycji Osiedle Nadmorze przy ul. Krasickiego w Gdańsku - Brzeźnie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

8 000 000 zł116 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Penthouse Z elemtentem wyjątkowości oraz spektakularnym tarasem widokowym Penthouse | Top quality | Frontowy widok na zatokę | Bliskość plaży | Najwyższa jakość | Taras 40m2 | Prestiż Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

8 000 000 zł115 m² 69 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

723 800 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne miejsce do życia dla pary lub rodziny 2+1 Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junony

Gdańsk,pomorskie

838 000 zł65 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

885 000 zł73 m² 12 057,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do spaceru wirtualnego 360 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z niczym niezakłóconym widokiem na wody Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 356,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,08 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 196 000 zł107 m² 11 177,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o dużym, wygodnym mieszkaniu z pełnym dostępem do miejskich udogodnień, a jednocześnie pragniesz spokojnej, bezpiecznej okolicy i przestrzeni dla dzieci? To dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sopot,pomorskie

3 800 zł40 m² 95,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w eleganckim apartamentowcu 300 metrów od plaży. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 znajduje się na wysokim parterze ekskluzywnego apartamentowca Patio Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

3 999 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

335 000 zł22 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

lokal położony w spokojnej dzielnicy 500 m od centrum, 900 od morza, 300 m od zalewu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wejherowo,pomorskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 499 900 zł59 m² 25 293,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie które gwarantuje pewny zarobek a jednocześnie chcesz wykorzystywać je na własne cele wakacyjne mam idealną propozycję dla Ciebie. Na inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Sopot,pomorskie

1 310 000 zł51 m² 25 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eleganckie 3 pokoje W sercu sopotu. Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie w 2020 roku | Zabytkowa kamienica | 2 niezależne sypialnie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

1 650 000 zł1 663 m² 992,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Puckiej w Łebczu, gmina Puck. Na działce o powierzchni 5500m znajdują się 3 obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.