dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze na Gdańskiej Letnicy - w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdańska - Wrzeszcz, ul. Kościuszki. To propozycja dla osób, które szukają komfortu codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

799 000 zł4 188 m² 190,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 4188 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł33 m² 19 207,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż słoneczne studio o powierzchni 32,8 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiązowa

Rumia,pomorskie

765 000 zł99 m² 7 757,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - gdynia redłowo ul. Korczaka. Osiedle ciche i spokojne, w sąsiedztwie sklepy (m.in. Auchan) przedszkole, szkoła, a także blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Kwiatowa Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lębork,pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka na Wynajem - Lębork, ul. Gdańska | Bezczynszowe Mieszkanie po Remoncie | Bez Prowizji Szukasz jednopokojowego mieszkania w centrum Lęborka? Zależy Ci na nowoczesnym standardzie, niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Wejherowo,pomorskie

410 000 zł50 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie własnościowe zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej w Wejherowie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja piwnica. Dodatkowo działka rod Jakuba Wejhera w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

52,69 zł/m²9 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal (bez okien) o powierzchni 9,49m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku w pobliżu Trasy Kaszubskiej w Luzinie przy ul. Żołnierzy Niezłomnych. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

450 000 zł44 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Porozmawiajmy o cenie. Lokalizacja: osiedle Reda Park to wyjątkowa lokalizacja, położona w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego oraz w dogodnej odległości od szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł64 m² 12 521,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację mieszkania przy ul Wielkopolskiej w Gdańsku. Atuty: - 3 ustawne pokoje - stan mieszkania bardzo dobry - duży balkon Mieszkanie o powierzchni 61,56 m2 (w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł29 m² 11 672,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,7 m , położone w sercu Wejherowa! To idealna propozycja dla singli, par, a także doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzwoń o każdej porze! Jestem także dostępna w weekendy i wieczorem. Na starcie już oszczędzasz - kup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale

Kowale,pomorskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

en wolnostojący dom jednorodzinny, wybudowany na podstawie projektu Archon Dom w Jerzówkach, zachwyca nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnym układem. Położony na dużej, 1000-metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Morenie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, przy ulicy Morenowe Wzgórze, w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do Wynajęcia Wynajmę ( osoby z polskim obywatelstwem, bez zwierząt) jasne, 2-pokojowe mieszkanie (48m2) parter, z aneksem kuchennym , Rotmanka, przy ul. Bajki, wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gardna Wielka,pomorskie

22 390 zł68 m² 331,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Anny Wilk nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki: udział w wysokości 1/8 w nieruchomości lokalowej numer 2 położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jabłoniowa

Żelistrzewo,pomorskie

225 000 zł1 087 m² 207 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu w miejscowości Żelistrzewo w gminie Puck - 25km od centrum Gdyni oraz 5km od centrum Pucka. Usytuowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, wolnostojących. 3km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie! Idealna propozycja dla osób ceniących połączenie nowoczesnego standardu, funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Gdynia,pomorskie

849 000 zł54 m² 15 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,59 m położone w Gdyni - Grabówek, z prywatnym ogrodem ok. 50 m , który stanowi idealne miejsce do odpoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

617 000 zł48 m² 12 734,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Stan deweloperski. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł49 m² 9 712,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i bardzo zadbanego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Jana Kusocińskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perseusza

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , garaż (20 m ) oraz komórka lokatorska (5,1 m ), co daje łączną powierzchnię użytkową aż 59,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Gdynia,pomorskie

1 600 zł32 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** *** Dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.