dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł50 m² 13 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po kompleksowym remoncie w 2022 roku, gdańsk, ul. Złota Karczma Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie, które przeszło gruntowną modernizację w 2022 roku. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł60 m² 12 699,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż stylowe, bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m2, położone w Gdańsku przy ul. Niepołomickiej, na Osiedlu Lazurowym. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

770 000 zł67 m² 11 444,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 300 m Leśna Zatoka, rumia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,28 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Sopot,pomorskie

5 500 zł98 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem długoterminowy, znajdujące się w Sopocie przy spokojnej i klimatycznej uliczce Władysława IV. To lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamkowa

Tczew,pomorskie

800 000 zł64 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowoczesny przestronny apartament 2-pokojowy w doskonałej lokalizacji przy bulwarze nad Wisłą. Apartament wykończony jest na wysoki standart, do zamieszkania. Kuchnia w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kwidzyn,pomorskie

390 000 zł56 m² 6 939,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z charakterem - Kwidzyn, ul. Staszica Szukasz mieszkania, do którego po prostu chce się wracać? Miejsca, które łączy funkcjonalność z przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

1 398 000 zł170 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym lub do przebudowy Na sprzedaż dom obecnie podzielony na 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal użytkowy W rumi przy jednej Z głównych ulic! Reprezentatywne wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Sala główna o powierzchni około 86 m2, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim. Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji - kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | balkon | Suchanino | Gdańsk Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Otwartej w Gdańsku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kameralne, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Pogórze,pomorskie

1 949 000 zł134 m² 14 512,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rodzinnego domu z ogrodem, tarasem oraz kominkiem, położonego w spokojnej okolicy z niską zabudową jednorodzinną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w Gdańsku przy ul. Magellana w dzielnicy Piecki Migowo. Mieszkanie zostało odebrane od dewelopera, wykończone i urządzone, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

599 000 zł109 906 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

614 000 zł51 m² 12 086,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na 8 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal posiada wygodny funkcjonalny pomieszczeń i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł30 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Tczew,pomorskie

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ul. Topolowej. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Tczewie, ceniona za świetną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wierzbowa

Wiślinka,pomorskie

379 000 zł3 900 m² 97,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3900 m zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Wiślinka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chłopska

Dobrzewino,pomorskie

979 056 zł136 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem - tylko 12 minut od Gdyni. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest na 4 piętrze dziesięcio piętrowego bloku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

125 000 zł2 452 m² 50,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2452 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzepcz

Strzepcz,pomorskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Dom na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości Na sprzedaż: 1/2 udziałów w nieruchomości Strzepcz, gm. Linia, pow. wejherowski woj. pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - narożne, słoneczne mieszkanie (płd - wsch) - nowe budownictwo z cichobieżną windą - zamknięte osiedle z monitoringiem - duży balkon od południa - w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł38 m² 13 335,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18 - osiedle Vivaldiego, deweloper Dekpol. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku bez windy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

649 000 zł38 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

53 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 37,80 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Cedry Małe, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż: klimatyczny domek rekreacyjny w Zbychowie nad jeziorem Wyspowo W samym sercu malowniczych Kaszub, w urokliwej miejscowości 5yznajduje się wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

2 500 000 zł107 m² 23 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Sopotu - ul. Królowej Jadwigi! Unikalna lokalizacja + miejsce parkingowe na wewnętrznym podwórku! Centrum Sopotu, ulica Królowej Jadwigi - mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

16 000 zł138 m² 115,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

798 000 zł53 m² 15 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52,8 m w sercu Gdańska Lokalizacja: Śródmieście, Gdańsk Piętro: Parter Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

849 500 zł956 m² 888,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana z wz | 1 km Morena Atuty: przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem, usytuowana bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stegna

Stegna,pomorskie

349 000 zł56 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone w niewielkiej miejscowości Stegienka Osada tuż obok Stegny (2km). Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

960 000 zł60 m² 16 107,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament w inwestycji Kępa Redłowska dewelopera Eco-Classic atuty - całodobowa ochrona, - kameralna, prestiżowa inwestycja, - wysokość pomieszczeń to 270 cm - sauna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij