dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł52 m² 23 277 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Oliwa, willa Polanka 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,51 m , w kameralnym, niskim budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2- pokojowe nowe niezamieszkałe mieszkanie Z miejscem parkingowym I ogródkiem lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

637 445 zł35 m² 18 212,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w jednej z najbardziej wyjątkowych inwestycji nad Bałtykiem miejsce, które łączy życie jak na pokładzie jachtu z komfortem luksusowego osiedla. Kontakt: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

815 000 zł90 m² 9 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie na poddaszu wyremontowanej kamienicy przy ul. Seredyńskiego. To oferta, która łączy prestiżową lokalizację z niespotykanym stosunkiem ceny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

495 000 zł52 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe | 1 piętro | możliwość nabycia garażu | duża piwnica. Z przyjemnością prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 68 m2) w centrum Rumi mieszczące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Rumia Park budynek Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł38 m² 21 233,10 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,63 m2, położone na 5/17 piętrze, nowoczesnego budynku z cichobieżną windą, w inwestycji dewelopera Robyg przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Żarnowska,pomorskie

845 000 zł183 m² 4 617,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten przestronny, całoroczny dom o powierzchni 183 m , położony w malowniczej miejscowości Żarnowska, tuż obok Słowińskiego Parku Narodowego, to propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł35 m² 19 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na wysokim parterze. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, w stanie idealnym - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Prabuty,pomorskie

249 000 zł43 m² 5 761,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Prabutach - ul. B. Prusa, tuż przy Rynku Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dwie Topole

Kolnik,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgrzyna

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Gdańsk Jasieniu Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeglarska

Tczew,pomorskie

539 900 zł68 m² 7 939,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2 poziomy nad Wisłą - zamieszkaj przy Bulwarze w Tczewie Szukasz mieszkania, które ma to coś? Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ok. 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oceaniczna

Straszyn,pomorskie

499 900 zł900 m² 555,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Straszyn przy ul. Oceanicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Partyzantów

Dębogórze,pomorskie

18 499 000 zł50 000 m² 369,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Mieszkanie w inwestycji Atal z miejscem w hali garażowej Mieszkanie o pow. 57m2, w skład jego powierzchni wchodzą : > przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 004 zł100 m² 5 904,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Gdynia,pomorskie

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chełm | 2 pokoje | 46 m mieszkanie Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4 piętrze w bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rokocin

Rokocin,pomorskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1500 m oraz 2051 m , zlokalizowane w miejscowości Rokocin, gmina Starogard Gdański. Położone są 400 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 726 492 zł75 m² 22 888,70 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować dogodny termin prezentacji. Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Kup bezpośrednio od dewelopera i zaoszczędź już na starcie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł68 m² 13 546,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy Ulicy Seweryna Goszczyńskiego w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. To miejsce idealnie łączy spokój kameralnej dzielnicy z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

749 000 zł53 m² 14 212,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Sopocie (dzielnica Brodwino) o powierzchni 52,70 m , po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cedry Wielkie

Cedry Wielkie,pomorskie

1 479 000 zł160 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Cedrach Wielkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje Spokojna dzielnica - Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

398 800 zł28 m² 14 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty inwestycyjne nad Motławą. Oddane do użytkowania nie pobieramy prowizji Idealne dla krótkoterminowego wynajmu turystycznego lub długoterminowego; dla studentów z uwagi na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Spacerowa

Szemud,pomorskie

51 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59 m , położony w centrum Szemudu. Lokal doskonale sprawdzi się pod działalność usługową, biuro, gabinet lub małą firmę. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tczew

Tczew,pomorskie

24,60 zł/m²195 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal o powierzchni 195m2 , 1 piętro wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko - Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem- gdańsk, ul. Lawendowe Wzgórze Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,05 m , położone na 2 piętrzee w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

455 250 zł42 m² 10 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w świeżo wybudowanej inwestycji - Gdynia Cisowa - gotowe do odbioru! Każdy lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

2 499 000 zł41 m² 61 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament w luksusowej lokalizacji Atuty: prestiżowa nadmorska lokalizacjawidok na miasto, nie okno w oknolokalizacja i komunikacja: gdynia to jedno z popularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania i w genialnej lokalizacji, mieszkanie: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

5 300 zł107 m² 49,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na IV p. historycznej kamienicy zlokalizowanej u zbiegu Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

679 000 zł67 m² 10 069,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone na pograniczu Rotmanki i Juszkowa. To wyjątkowa propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Debrzno,pomorskie

224 000 zł48 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w miejscowości Debrzno (48 m2), ul. Czerniakowska 1. Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania, wykończone jest w tradycyjnym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Małym, na nowych najemców czeka przytulne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na którym poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kaczmarskiego

Gowino,pomorskie

439 000 zł1 537 m² 285,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Gowino koło Wejherowa. To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu.