dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 817 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 817 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czopowa

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowy, apartament w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku Stare Miasto w inwestycji Stara Winiarnia, zaledwie 150 m od Motławy. Lokalizacja: nieruchomości Stara Winiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

908 551 zł67 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie (67,46 m2) z balkonem (3,0 m2), położone na 2-gim piętrze w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

1 011 972 zł65 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone w centrum Gdańska - dzielnica Siedlce, przy ul. Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł62 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: trzy minuty pieszo do przystanku autobusowego, 15 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł79 m² 19 022,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: - niesamowity panoramiczny widok na zatokę gdańską, - z każdego pokoju widok na morze, - ochrona 24/7, monitoring, - 500 metrów do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - 15 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

6 800 zł83 m² 82,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

- zamieszkaj tam, gdzie bije serce gdańska - nowe, nigdy nie zamieszkałe 4 pokojowe mieszkanie W legendarnej lokalizacji. Prestiżowa lokalizacja To miejsce dla osób, które cenią wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Tczew,pomorskie

480 000 zł73 m² 6 598,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Królowej Jadwigi. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł46 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 2600 Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro | piwnica Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślakowa

Tupadły,pomorskie

480 000 zł51 m² 9 461,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Tylko U nas Na sprzedaż gotowy lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Jurata,pomorskie

1 517 500 zł61 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena brutto (kwota całkowita) Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Juracie 60,7 m z dużym balkonem, idealny dla osób ceniących komfort i bliskość natury. Przestronny, pełen naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł34 m² 14 646,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 949 000 zł111 m² 17 574,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wyjątkowy dom dla rodziny - ogród, świetna lokalizacja, strzyża / Wrzeszcz Na sprzedaż niezależny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Łużycka

Gdańsk,pomorskie

299 900 zł22 m² 13 631,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, w pełni wyposażony lokal 1-pokojowy z niezależnym wejściem w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokal: na sprzedaż kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbka

Wejherowo,pomorskie

990 000 zł115 m² 8 586,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Poszukujesz domu jednorodzinnego, połowy bliźniaka a może mieszkania z doskonałą komunikacją w kameralnym miejscu i pełną infrastrukturą, to ta nieruchomość na pewno spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , usytuowane na 1. piętrze. Lokal jest słoneczny i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka. Standard wykończenia:na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dni Otwarte 14-15.04 Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI! GENIALNA LOKALIZACJA WE WRZESZCZU KILKA MINUT OD POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku. To, co robi różnicę już od wejścia: -dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heliosa

Kowale,pomorskie

2 150 zł34 m² 63,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od listopada mieszkanie z ogródkiem 140 m2 na wynajem. Zapraszam do wirtualnego spaceru: salon z aneksem, wydzielona mała sypialnia z szafą przesuwną. W przedpokoju również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł49 m² 11 683,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 48,70 m z piwnicą 2,70 m , do.