dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o numerze 520/4, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Stara Kiszewa (powiat kościerski). Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 309 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2309 m2 położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Lewinko, powiat wejherowski, gmina Linia. W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 638 zł45,66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,66m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m ), pokoju (9.2m ), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł828 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w lesie ul. Spokojna | Ciekocino | 828 m pod dom lub domek letni od zakupu! Spokojna, zielona okolica w otoczeniu lasu, zaledwie kilka minut od Sasina i od morza.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,68 m² 11 869,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu zrealizowanym jako inwestycja Eurostylu pod nazwą nowy horyzont charakteryzującym sie kameralną zabudową budynków, w które wkomponowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł97,10 m² 11 637,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,1.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł4 049 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

13 700 000 zł29 384 m² 466,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana o powierzchni 29384m2 zlokalizowana w Straszynie przy Obwodnicy Trójmiasta oraz w bardzo bliskiej odległości od Obwodnicy Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł65,90 m² 13 505,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To przestronny lokal o powierzchni 66 m , usytuowany na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, świeżo wykończone pod klucz, 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 341 m² 163,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane - salino. 200 m od Jeziora. Całość 7341.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1694 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej miejscowości Żelichowo, blisko miejscowości nadmorskich. Jest to wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Najważniejsze atuty - Unikatowa lokalizacja ul. Chopina 40, kilka minut spacerem do plaży i ścisłego centrum Sopotu - Hipnotyzujący widok na miasto przez charakterystyczne owalne okno, a z.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 917 m² 469,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gdynia-chwarzno/wiczlino. Działka w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Jeśli cenisz sobie piękno krajobrazu i niepowtarzalny kontakt z przyrodą, ta działka jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 990 zł25,31 m² 11 813,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 025 m² 779,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Karczemki (gm. Szemud) o powierzchni 1025 m2 każda. Działki są ogrodzone, z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 348 m² 295,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Orle! Wszystkie media przy działce! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 382/2, położona w miejscowości Orle, w gminie Wejherowo, województwie pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Sasinie 5km od plaży pod lasem z widokiem na morze! Przeznaczenie działki to 3 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,61 m² 7 424,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ustce o powierzchni 60,61 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na parterze wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51,20 m² 13 847,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku na zamkniętym Osiedlu Na Fali (deweloper: dekpol).

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł52 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament typu "lux" w nowoczesnej aranżacji o pow.52m2. Apartament znajduję się w inwestycji "sopocka Rezydencja", deweloper Polnord. Teren osiedla monitorowany, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł164,11 m² 5 423,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i garażem w inwestycji w centrum Rumi Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment w nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 000 zł26,29 m² 11 449,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 000 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek w Chwaszczynie! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla ludzi ceniących dobrą komunikację z całym Trójmiastem (10min do obwodnicy trójmiejskiej), pełną.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²205,91 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Czarna Woda o łącznej powierzchni 205,91 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty - Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Klimatyczne wnętrza z wysokimi sufitami (3 m) - Doskonałe miejsce do zamieszkania, jako second home lub inwestycja -.

Szczegóły ogłoszenia

16,32 zł/m²429 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni ok.429 m2. Nieruchomość znajduje się w Nowym Dworze w pobliżu Stacji Kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo gotowego apartamentu do zamieszkania blisko ośrodka medycznego uck to świetnie trafiliście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowy apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł54,79 m² 17 795,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł148 m² 8 304,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

<!-startfragment->rodzinny dom- blisko natury, cisza i spokój Ten spokój może być Twój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 498 m² 185,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę blisko jeziora Mausz 8 min pieszo z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1498 m2 w Parchowskim Młynie, gmina Parchowo, powiat :bytowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106,56 m² 7 498,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! oferta dostępne W pepper house - biuro Sprzedaży Dom według projektu : Archon dom w Riveach 3 Gr2 segment A - lewy - działka 1000m2 - dostępny - 799 000 tys segment B -.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57,64 m² 5 638,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj W goodstory nieruchomości I finase. Kupujacy 0 % prowizji! Jeśli to Twoja pierwsza nieruchomość - nie musisz mieć wkładu własnego, a rata kredytu na 25 lat od 2115 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą 8 etapu osiedla Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni 135,59 m w tym garaż.