dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

703 879 zł51 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru i bez podatku pcc. Przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie obejmuje: korytarz 2,84 m , wygodną łazienkę 4,88 m , ustawny pokój 11,74 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Rokitki,pomorskie

419 500 zł49 m² 8 547,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 49,08 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

2 800 zł33 m² 85,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 03.2026r. Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowej inwestycji z 2023r. Budynek z windą, orlex. Mieszkanie o pow.32,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł58 m² 11 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe gdańsk jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Gdynia,pomorskie

749 000 zł71 m² 10 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sychty

Rumia,pomorskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna oferta! Komfortowy dom w spokojnej okolicy w Rumi położony przy ul. ks. Sychty - przestronny, funkcjonalny, w doskonałej lokalizacji! Dom wolnostojący położony w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

1 320 zł16 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

69 zł/m²116 m² 7 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowo-usługowej w samym centrum handlowej dzielnicy miasta Gdańsk: kluczowe atuty: - elastyczność aranżacji dzięki otwartej przestrzeni. - naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł63 m² 11 287,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gdańsk Morena - przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z dużym balkonem! Morena to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Somonino,pomorskie

200 880 zł1 116 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Somoninie - spokojna okolica blisko Gdańska. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Somonino. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

764 000 zł66 m² 11 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na spokojnym, okolonym lasem - Trójmiejski Park Krajobrazowy osiedlu Zamek wybudowanym przez hossę. - bezpośrednio od właściciela 2 ustawne pokoje , 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sasino

Sasino,pomorskie

999 000 zł8 600 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 8600 m sasino (gmina choczewo) możliwość dzierżawy Na sprzedaż lub do dzierżawy działka o powierzchni około 8600 m położona w miejscowości Sasino (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

526 320 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jak coś robić, to na 100. 100 procent stoczniovo. W skrócie O tym, dlaczego tutaj: topowa lokalizacja - blisko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury; nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł55 m² 10 398,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,72 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2012 r. na osiedlu Nowy Horyzont (deweloper Euro Styl) w Borkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tucholska

Czersk,pomorskie

339 900 zł3 090 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3090 m2 znajdującej się w Czersku przy ulicy Tucholskiej. Czersk jest to miejscowość w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Reda,pomorskie

639 900 zł85 m² 7 555,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Ładne mieszkanie - 4 pokoje w Redzie. To super przestrzeń do życia i pracy. Mieszkanie, które daje swobodę - mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz - i możesz jeszcze przenocować gości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł42 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W ossa nieruchomości Na wynajem funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Sierakowo Słupskie,pomorskie

99 500 zł800 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 800 m mpzp 09mu Na sprzedaż działka nr 22/21 o powierzchni 800 m , położona w Sierakowie Słupskim. Lokalizacja: ul. Polna, sierakowo Słupskie - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam dwupietrowy dom z pokojami na wynajem w odleglosci 20 min od morza. Na parterze znajduja sie 4 pokoje z lazienkami oraz jadalnia i kuchnia. Na pierwszym pietrze sa dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł34 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnym, eleganckim apartamentowcu w ścisłym Śródmieściu Gdańska z miejscem garażowym pod budynkiem. Mieszkanie usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

2 130 000 zł77 m² 27 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Elegancki apartament premium | Wyspa Spichrzów | Widok na Motławę. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 77,1 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

423 000 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny | zieleń + przestrzeń | gdańsk południe Gdańsk - Łostowice 2-4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 1q 2027 Na sprzedaż nowoczesne mieszkania położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dwa Balkony - 300m od C.H. Auchan - 300m od przystanku autobusowego - Gotowe do wprowadzenia lokalizacja: mieszkanie w nowo wybudowanej nowoczesnej inwestycji młoda rumia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 490 000 zł132 m² 11 270,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na cenionym osiedlu Słoneczna Morena przy ul. Lema w Gdańsku. To miejsce, które świetnie łączy nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

989 000 zł47 m² 21 173 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament W ścisłym śródmieściu Z gdyńskim widokiem na tereny portowe Widok na port| Nowoczesna Inwestycja | Funkcjonalne Wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

992 898 zł34 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywna lokalizacjia W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny pod najem oraz second home |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 250 zł500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 500 m2 do 1600m2, w zależności od potrzeb najemców. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij